Recommended Posts

Lelo dobro dosla

a sto se slike tice ides na profil pa u desnom uglu imas "edit my profile"

pa onda sa leve strane "change avatar"

pa onda odaberi sliku :)

uzivaj :)

p,s,

lepa ti je limuzina:)

a gde si joj video...ljimuzin ?

Link to post
Share on other sites

pa onda ne znam sta je problem,koliko vidim postavila si sliku auta kao profil sliku,ali ako si postavila nju i na avatar u onom polju i ako kao avatar vidis sliku auta trebalo bi i mi da je vidimo,a slika mora da bude cini mi se 120x120 piksela,ali to vec pise tamo ne secam se tacno

Link to post
Share on other sites

Da,pusi se u kolima :))).Nego ne znam kako da ubacim sliku auta umesto moje slike,koju god izaberem,nece :(((

dobro dosla :preved: aj da ti ja pomognem oko slike,to mi je profesija,hehe,placaju me 8 sati dnevno da sedim na netu :dance3: problem je sto je tvoja slika u kb ( kilobajti ) veca nego sto na sajtu mozes postaviti,potrebno je da je smanjis ispod 100kb ( pozeljno 50kb ).da ti ne bih sad objasnjavao kako da to obavis nekim od softvera,jer ne znam sta imas instalirano na kompu,ovo ti je naj jednostavnija varijanta.odes lepo na ovaj link http://www.picresize.com/ ,na pocetnoj stranici ces dobiti opciju BROWSE,odaberi zeljenu sliku iz kompa i onda klikni na CONTINUE,sacekaj malo da se slika umanji ( cekanje zavisi od brzine neta koji koristis i velicine slike :pleasantry: ) i kad bude gotovo,otvorice ti se nova stranica na kojoj ces videti svoju sliku ( umanjenu naravno ) i ispod ces imati mali padajuci meni,klikni na strelicu okrenutu na dole i odaberi opciju SMALLER 75%,a nakon toga klikni na tab koji se nalazi u dnu ekrana na kojem pise podebljanim slovima I'M DONE,RESIZE MY PICTURE ,opet sacekaj malo,otvorice ti se opet novi ekran,gde ces imati jednu disketu ispod koje ce pisati SAVE TO DISK ,odaberi gde zelis sacuvati sliku,najbolje desktop i tako umanjenu sliku postavi kao svoju sliku profila :preved: PS:molim administratore da ovaj moj topic,ako mu nije ovde mesto,postave gde treba,mislio sam da ce jos nekome biti koristan,a posto se netom i racunarima bavim profi,svim forumasima,kojima zatreba pomoc,mogu se slobodno obratiti,savet ne kosta,a sve ostale usluge za forumase su gratis :dance3: :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites

Ja sam Jelena,i novi sam clan...Vozim BMW 520i,92 godiste i volim ga vise od oca i majke :))))))).Skoro pa sam fanatik :))

Cao..Dobrodosla!

Vidim ja da cemo se mi dobro druziti! :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...