Redovno okupljanje na Banjici - nedeljom u 19h


Recommended Posts

  • Replies 653
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dolazim i ja sledece nedelje da vas upoznam i da vidim kakva je druzina i kakve su masine nedeljom u 7 h na banjici :)

svi su dobro dosli. Ja sam bio prvi put , bilo je sasvim ok. odlicno drustvo je bilo....

Link to post
Share on other sites

Jer svake nedelje na Banjici pravite bleju, posto nikad nisam bio, a dosao bih da da upoznam drustvo i cujem neke zanimljivosti :)

Ako je potvrdno, moze li mi neko tacno reci gde na banjici da bi znao gde da dodjem, ako ste naravno voljni da me primite ;)... pozz

Link to post
Share on other sites

naravno svi su dobrodosli a par stranica unazad imas objasnjenje gde se nalazimo

i naravno svake nedelje nekog ima tamo

Link to post
Share on other sites

Mi nikad ne gledamo vreme ,uvek smo tamo osim kada je svadba rodjendan trke skupovi itd nekog od nas.....lose vreme ne moze da nas zaustavi :)

Link to post
Share on other sites

meni je auto na farbanju jbg,a mrzi me se cimam peske do gore :/ vidimo se u sl. ned. drugari !

a za ostale ne znam,mozda necije slavlje neko

Link to post
Share on other sites

jbt zar je moguce da me niko ne razume , kako mozes da postavis post u 7;30 u kome pise da si cekao do 8 :unsure: :unsure: , jedino ako si se vratio kroz vreme

a i prilicno sam siguran da si pogresio mesto , ovo je totalno kontra od bazena a kafica ima vise komada , mozda i gresim ;)

Link to post
Share on other sites

Nas nekoliko je bilo u servisu sklapali smo Pajku auto do 2h jutros,tako da nismo stigli,a za ostale ne znam,zao mi je ovo je bilo prece

Inace nismo bas kod bazena,na poligonu smo do zice radovog stadiona

Link to post
Share on other sites

Ja sam svratio sa drugarom oko 20h posto sam nov ovde cisto da vidim o cemu se radi,bilo je par automobila neke druge marke tipa crveni golf II koliko se secam tako da se nisam zaustavljao...Napravio krug na parkingu i otisao...

Link to post
Share on other sites