E46 compact->E46 klasican..izmena prednjeg dela


Recommended Posts

Postovani,

hitno mi je potreban savet...

Naime, udario sam compacta(zena...isto dodje), te je u maleru hauba, oba fara, branik, oba krila...

Naci delove za compacta na trzistu Srbije je nemoguce misija...

Zanima me dal neko zna dal je moguce ceo prednji deo nakalemiti od e46...

nije mi bitno sto smanjujem cenu auta, ja sam pukao te sam pukao, vec auto nista ne vredi...

Ideja mi je da ga uradim alternativnim delovima sa e46 i da ostane zeni da ga sahrani na te nane...

ne bih ga prodavao u takvom stanju, presao je 76.000 km, bilo sta slicno je neispitano na trzistu, i kosta ohohoho...

Dobijam za njega od nakupca 2.5 kile evra, ne daje mi se, jer ce onda moja zena jasiti moj auto, sto mi se ne da...

Hvala unapred za savete...

p.s.Po dijagramima, gredica prednja nosi isti kataloski broj za oba auta, svi delovi imaju isto vesanje za oba auta...

Link to post
Share on other sites

Malo sam cackao po stranim forumima o tvom problemu, i sve je moguce odraditi ali mnogo mnogo para treba za to sto hoces. ispadne bolje da kupis kako znas sve fabricko i da spakujes. ali, opet... moze:

picsmax6908213066bmwcom.jpg

picsmax7215240082bmwcom.jpg

vn201112dscn20729288364.jpg

a kad bi ga ovako sredio, tesko da bi ga dao zeni da vozi. :)

Link to post
Share on other sites

Ne radi se o fantaziranju...delova NEMA :(

nisam uspeo da nadjem ni far za compacta, a kamoli haubu, krila, veznilim...etc, etc

istini za volju, nasao sam od boga zaboravljenu haubu od compacta, na otpadu u sapcu, "malo vise gradom izlupanu" za tricavih 200 evra...i to je sve... nama nista...apsolutno nista

Covek mi je iz Italije trazio tricavih 1.000,00 evra da mi donese delove, plus carina

+ 500 evra farbanje tih delova

Zamenska hauba za e46-----> cca. 10k RSD

Zamenski far za e46-------> cca. 4.6k RSD

Zamensko krilo za e46-----> cca. 2.6k RSD

Branik zamenski za e46----> cca. 5k RSD

Prednji vezni lik yamenski za e46----->5k RSD

Migavac zamenski za e46-----> cca. 2k RSD

SVE SKUPA cca. 39.000 RSD...uz toliku razliku, ja cu zubima da ugradim te delove...hahahaha

Sad off topic...auto za izbegavanje

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Evo...kupio sam sve sa klasicnog e46, pa sa restajlinga, pa sa kupea...ljudi...Zona sumraka...sve je razlicite sirine, duzine, kao sa golfa 4 da pakujem.

Izbegavajte ovaj auto, to je propast... Migavci u krilima se narucuju iz Nemacke, original...

Lajsnu ispod zadnje stop lampe, cca. 25 cm plastike, sam platio 131 evro!!!

vec sam platio limaru boga oca, inace bi ga zapalio bez razmisljanja...bez razmisljanja...

Link to post
Share on other sites

Drugar ima rasturenog compacta kao tvog. Napisi tacno sta ti sve treba pa cu ti proveriti da li ima i koje su cene.

Druze meni trebaju prekidaci podizaca stakala oba za kompakta 2002g, ako ima taj tvoj lik.?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Pasu prekidaci iz radio kluba, 400 rsd komad, pola sata prepravke + led diode u boji po zelji...prekidac u delti 1 kom 8500 rsd, pa ko voli nek izvoli...glavni je jos skuplji, jer ima komandni modul na sebi...ja sam prodao svoje polovne po 1900 rsd preko kupinda i stavio iz radio kluba na crvenom krstu...po meni jos bolje cuce, a dimenzije kao guza na nosu...nije Bavarsko, ali fercera...

to je bio off topic...a sad apropo menjaze izgleda compacta u klasican E46...ne moze...probano sa 4 kompleta delova, kupe, limuzina, klasican, restajling...slicno, ali nema veze sa zivotom, compact otisao bogu na istinu u polovicnom stanju za 3100 evra, daleko mu lepa kuca, ni pijan vise u compacta...sad imam limo e46, na kojoj mi je otisla radilica...propast, ali sam presrecan pri pomisli na compacta...

Link to post
Share on other sites