X5 e53 restyile 3.0d M-paket


Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 months later...

Bio bi red da malo osvežim temu...

Prešao sam poprilično kilometara (oko 30.000km) od novembra i mogu samo da kucnem u drvo kako me služi za sada!

Felne su odrađene tako što je poliran aluminijum, ofarbana unutrašnjost u boju kola i zatim lakirane. Urađeno je poliranje auta i ofarbao sam prednji i zadnji branik zbog nekih sitnih ogrebotina koje su me nervirale.

1340598453275.jpg

1340598509767.jpg

1340598798987.jpg

I jedna sa mora uz lepšu polovinu...

dsc0317oj.jpg

P.S. Mislim da na gornjim slikama nisu bili ofarbani branici ali nisam siguran...

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Evo malo novosti mada znam da X5 nije baš zanimljiva mašina za ovakvu vrstu foruma :D

Da mi ne bi zimski set izgledao jadno nakon letnjih lepih 19-ica, odlučio sam da 17-ice ofarbam u boju kola i na taj način neutrališem oskudnu velićinu istih... Akcija definitivno potpuno uspela :)

imageuqhl.jpg

Inače na kolima su nove gume od prošle zime i sjajno se ponaša po ovim užasnim uslovima...

Ovde ću postaviti i par slika svog bivšeg auta koga i dalje vozim i održavam ali je tema zaključana pošto više nisam vlasnik (iako se i dalje vodi na mene :) )

Baš sam ga po ovom nevremenu vozio sa letnjim 245/35R19 i bilo je jako zabavno ali sam mu u ponedeljak stavio nove zimske gume Semperit 225/50R17 i oduševljen sam kako se ponaša! Bolje se snalazi po ovom vremenu nego X5!!!!

imagehae.jpg

imagehmzt.jpg

I jedna sa zimskim setom... Ofarbane felne u boju kola sa duplim lakom... Malo je prljav auto ali šta je tu je :)

imageori.jpg

Link to post
Share on other sites

Hahaaa.. Ovoga puta je otišao ram tablice na farbanje pošto je malo oštećenj a nema problem da ga vozikam ovako :D

meni se licno ova bivsa tvoja trojka bmw uopste ne dopada samo iz razloga sto su joj ofarbane lajsne u boju auta kao i felne i tu jos neki detalji na branicima koji su inace crni, mislim da si time izgubio na ozbiljnosti izgleda, i M paket je pao u senku po meni, a i ovaj crni krov mu po meni ne stoji. Vidjao sam taj auto pre svih tih zahvata koliko se ja secam i bio mi je prelep, super mu stoji bela boja, M paket, Ali to sad nije ni bitno jer su ukusi razliciti. Takodje mi se ni na X5 ne dopada sta si uradio sa felnama i mnogo su mi izgledale masivnije i opasnije onako kako su bile fabricki. Al dobro, svi mi imamo nesto sto volimo i sta nam se svidja ili nam se ne svidja.

Trojku sad vozi neka devojka, video sam je par puta u prolazu.

Link to post
Share on other sites

meni se licno ova bivsa tvoja trojka bmw uopste ne dopada samo iz razloga sto su joj ofarbane lajsne u boju auta kao i felne i tu jos neki detalji na branicima koji su inace crni, mislim da si time izgubio na ozbiljnosti izgleda, i M paket je pao u senku po meni, a i ovaj crni krov mu po meni ne stoji. Vidjao sam taj auto pre svih tih zahvata koliko se ja secam i bio mi je prelep, super mu stoji bela boja, M paket, Ali to sad nije ni bitno jer su ukusi razliciti. Takodje mi se ni na X5 ne dopada sta si uradio sa felnama i mnogo su mi izgledale masivnije i opasnije onako kako su bile fabricki. Al dobro, svi mi imamo nesto sto volimo i sta nam se svidja ili nam se ne svidja.

Trojku sad vozi neka devojka, video sam je par puta u prolazu.

Naravno, ukusi su različiti a po meni beli sa performansama koje ima i izgledom koji je fabrički imao, nije bio u skladu...

330xi je kupila moja prijateljica mada ga dosta retko vozi ;)

Pozdrav

Link to post
Share on other sites