Recommended Posts

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Povezano je sve na multimediju. Stigli su kamerica, USB i AUX kabl, koji sam izvukao u centralnom delu ispod naslona za ruku. Sto se tice kamerice za rikverc, iako pise da je predvidjena za BMW seriju 3 e46, treba dosta da se prepravi kuciste od sijalice gde se ona montira, ali reseno je i to. Uglavnom na slikama se vidi sve :)

img20151113144716.jpg

img20151113144610.jpg

img20151113144519.jpg

img20151113144545.jpg

img20151113142823.jpg

img20151113142831.jpg

img20151113144456.jpg

img20151113142624.jpg

img20151113142650.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Sale, auto ti je sve lepsi i lepsi.. Moj predlog je da jedino zamenis manuelnu klimu digitalnom. To ti je sitna investicija oko 20tak- 25 eura a mnogo lepse izgleda sa digitalnom klimom ili bar meni.. :) Multimedija legla samo tako, felne takodje.. :)

Link to post
Share on other sites

U tom slucaju bi se morao odreci upravljanja klapnicama za gore i dole. Jednostavno se pri vadjenju podese klapnice da duva i gore i dole, razdzekaju se motori i ubaci digitalna. Gubi se opcija odmagljivanja soferke da radi 100%. Znaci kad se ona aktivira duvace i dole i gore. Pa kako hoce :)

Link to post
Share on other sites

Sale, auto ti je sve lepsi i lepsi.. Moj predlog je da jedino zamenis manuelnu klimu digitalnom. To ti je sitna investicija oko 20tak- 25 eura a mnogo lepse izgleda sa digitalnom klimom ili bar meni.. :) Multimedija legla samo tako, felne takodje.. :)

Nece funkcionisati digitalna klima kako treba. Uzmi uzivaj sa manuelnom.

Link to post
Share on other sites

Hvala na savetu, vec sam probao. Ubacio digitalnu, mogu reci da mi je radila ok, nekih 6 meseci i onda je jedan dan samo zapucala i duva u noge i nigde vise. Soferka zamaglila, ne vidim nista. Tako da sam vratio manual i sad je opet sve ok. Jeste lepse, ali kad ne radi kako treba jbg.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

I dalje se okrecem za njim kad ga parkiram :)

Sto se tice multimedije i kamere, kamera mi je pomogla u dosta slucajeva tokom parkiranja, pogotovo kad je mrak lepo pokazuje nazad sve. Multimedija je stvarno mnogo dobra stvar, za sad sam prezadovoljan. Cita sve moguce, mada najvise slusam preko USBa muziku. Navigacija radi perfektno, GPS signal odlican. Samim izgledom mnogo ulepsava enterijer. Ako nekog interesuje neka posebna informacija, neka pita :)

Stavljeni novi amortizeri nazad, ociscena pumpa u rezervoaru, odradjen mali servis i jos nekih sitnih stvari.

IMG_20160327_090301.jpg
Link to post
Share on other sites

Prodajem auto, pa ako je neko zainteresovan nek se javi u PM. Razlog je kupovina e39, pa ako neko ima e39 u slicnom stanju, a spreman je za dogovor, nek se javi ;)

Nije nista hitno

Znaci ipak prevagalo srce :D ?

Link to post
Share on other sites

Znam kako ti je i ja sam svoj sredio, ali eto pokusacu da ostvarim zelju sebi. Vec nekoliko dana razmisljam sta bi i kako bi, danas odlucim da stavim auto u oglase.

Plus u tom razmisljanju, tu dole pored zgrade autopraonica i dva dana dolazi covek sa e39 M5, kao nov. Gledajuci auto i njegovu liniju mnogo mi je pomoglo sta da odlucim :D

Link to post
Share on other sites

Šta vam je sa E39 ljudi? :) Meni je nekako E46 taman, naročito od kako vozim kupe. Sve preko toga mi je glomazno, imam problem i sa E90/92, jedino mi F30 deluje ok.

Na kraju, ne vredi raspravljati o ukusu, lične preference...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites