KOSEVI E30


Recommended Posts

e drugari,znate da sam skoro imao udes,radovi su u toku,trebalo bi da auto bude gotov u toku nedelje,a ja sam odlucio da kad vec radim,da izpopravljam sve oko skoljke,sitne bubuljice na farbi,ogrebotine itd.izmedju ostalog,majstor mi savetuje kad vec radim,da proverim i razvucem prednje koseve na fabricku meru i postavim precku izmedju koseva kao ojacanje.ono sto mene interesuje je,dali je pametno da hidraulikom razvlacim prednje koseve? i potreban mi je info,koliki je fabricki razmak izmedju koseva i kako se taj razmak meri,od koje do koje tacke? majstor je uzimao meru sa jedne kockice tu u mom gradu,ali sa obzirom da je i ta kockica 20 godina stara,pitanje je koliko su i na njoj dobri kosevi,pa me interesuje fabricki podatak.hvala u napred :e30:

Link to post
Share on other sites

ako je trulex, raspace ti se sa preckom u rekordnom roku. baci to pre nego se zaista ponovo rodis.

nije trulex,zato sam i odlucio da sve sredim oko skoljke,sad vec kad radim,jer kaze majstor,da je truo ili da sam vozio zastavu,sa takvim udarcem,nebi ga vise sastavljao :pleasantry:

Link to post
Share on other sites