ALA GA JE NAPRAVIO,SVAKA MU CAST


Recommended Posts

e sad je doso red malo i da hvalimo limara.Mirka smo hvalili za mehaniku,a sad,posto mi auto sutra stize kuci posle lupanja i udesa,malo hvalimo limara,majstor Kidu iz mog komsiluka,auto limarska radionica Targa.na slikama je skoro zavrsen auto,uz put sam popravljao i zadnje rubove,pojavilo se par bubuljica,sanirao slupano i napravio kos precku i auto razvukao na meru.precka je ispala kao iz fabrike,pa za zainteresovane,majstor Kida radi kos precke po narudzbini za sva vozila,sa vracanjem koseva na meru,montazom,materijalom i radom,izdje 50e po precki.evo malo slika sa zavrsetka radova,nesto je vec ofarbani i ceka lakiranje,nesto je pripremljeno za farbanje,kosevi su vec razvuceni i utegnuti,ipak,pogledajte sami pa zakljucite :pleasantry:

zadnji levi rub

Fotografija0017-1.jpg

zadnji desni rub

Fotografija0016-1.jpg

hauba

Fotografija0014-1.jpg

Fotografija0004-1.jpg

levo krilo ( bilo slupano )

Fotografija0005-1.jpg

Fotografija0006-1.jpg

kos precka

Fotografija0012-1.jpg

Fotografija0011-1.jpg

Fotografija0010-1.jpg

Fotografija0009-1.jpg

Fotografija0008-1.jpg

za sad toliko,a kad bude za koji dan sve namontirano,bice i jos slika :dance3: :preved:

Link to post
Share on other sites

pitaj majstor kidu , koliko trazi za sastive :D , ovajjjj ... srecan sam zbog tebe .... :)

hocu vrlo rado,samo mi objasni sta su ti "sastive",ili si mozda mislio na "stative" :P

Link to post
Share on other sites

i evo jos slika,limarski radovi gotovi,sad meni jos ostaje sklapanje,al po svim izgledima,cekace subotu,posto u subotu imam slobodan dan.

zadnji rubovi

Fotografija0027-1.jpg

Fotografija0026-1.jpg

prednje slupano krilo

Fotografija0019-1.jpg

Fotografija0018-1.jpg

hauba

Fotografija0022-1.jpg

malo spreda,nista od pozadi

Fotografija0021-1.jpg

Fotografija0020-1.jpg

i naravno "Targa",radionica gde je sve i odradjeno

Fotografija0024-1.jpg

Link to post
Share on other sites

ljiljo,u danasnje vreme nista nije sigurno,al nadam se da jeste.to su slike pozle zavrsenog majstorovog posla,sad sledi da ja pomontiram novi far,drugu masku,branik,pa onda optika i nadam se da ce nesto ostati,barem za par novih guma,jer kako je krenulo,ima da cekam novu godinu kod majstor kide u radionici sa litrom domace brlje u rukama :blink: :e30:

Link to post
Share on other sites

benka na putu,sve pomontirano,sredjeno i vozi se,kisno je vreme,pa ga ne mogu slikati.prvi lepsi dani da ga operem i slikam ga :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

cekaj bre ljiljo da prodje nova godina,ne moze se sve od jednom,bice iza novaka,posle svih praznika :pleasantry: cekam deda mraza da mi donese evrice za poklon :preved:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

e konacno,palo je i par fotkica kad je sve zavrseno,auto se uveliko vozi,pa jos i njih da podelim sa vama,pa da zavrsim ovaj post,tj temu :pleasantry:

Fotografija0041.jpg

Fotografija0044.jpg

Fotografija0045.jpg

Fotografija0040.jpg

Fotografija0048.jpg

Link to post
Share on other sites

a picici?

tu su,tu su,ali ne smem zbog ljilje da postavljam slike,opet bi rekla da se slike nevinih devojaka vuku javno po netu :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

ma ljiljo,sreco moja,da si me pozvala u bg da popijemo pice,kupio bih ne 2,nego sve 4 nove,snasao bih se za lovu,kako god bilo,ali ovako,cekam januar,necu da nacinjem drugu karticu u banci,ta lova se cuva za ne daj boze :pleasantry: a sa obzirom da ne vozim daleko u zadnje vreme,vozim u lokalu,3km dnevno,do posla i nazad,ne strecam se puno,moze da ceka januar :e30:

Link to post
Share on other sites