Recommended Posts

Primetio sam da je dopušteno jako kratko vreme autoru poruke za naknadnu izmenu... rekao bih 5min? Bilo bi lepo da se ovo produži na barem 15-20 minuta. Često tek kada postavim poruku vidim loše skleptanu rečenicu, grubu pravopisnu grešku ili da sam nešto propustio da kažem. Dok ja to vidim, editujem, desi mi se da prošlo dopušteno vreme izmene. :(

Link to post
Share on other sites

"Skleptane" recenice i pravopisne greske ispravlja Ljilja :prankster2:

Ne valja to sa duzim vremenom, recimo ljudi odmah odgovore na post,

a ti se predomislis pa obrises skroz ono sto si napisao i slicno..

nastao bi totalni haos, ne bi se znalo ko o cemu prica :D

Link to post
Share on other sites

Ja opet mislim da vreme nije ograniceno, dok neko ne udje i ne vidi taj tvoj post, posle je kasno, jer kao sto kaze duh, zamisli sta bi to bilo da neko odg.na tvoj post, a ti ga totalno promenio.. zato je ovo idealan sistem. Sta da ti kazem kolega, pazi sta pises i kako pises! :)

Link to post
Share on other sites

..u svakom slucaju ako sa zakasnjenjem uocite neki svoj propust ili glupost kontaktirajte moderatora...

....aaaa , ako kojim slucajem "primetimo" moderatorov propust -trebamo i to oznaciti kao glupost , ili je dovoljno osloviti sa "propust" ?
Link to post
Share on other sites

Bilo bi ok da post moze da se izmeni sve dok neko ne odgovori na njega tj posle njega, veoma dobro resenje koje se koristi na mnogim forumima...

apsolutno se slazem... ovo je tesko sranje... desi mi se uvek neka greska, ni ne stignem da vidim sta i kako i da kliknem na EDIT i vec ne mogu, kasno je... :/

Link to post
Share on other sites

..u svakom slucaju ako sa zakasnjenjem uocite neki svoj propust ili glupost kontaktirajte moderatora...

sto je rekao jednom davno predsednik r. srbije Milosevic Slobodan, "ne lipsi magarce do zelene trave"

ja i ako napravim glupost, nije to bas tih razmera da cu sada da jurim moderatore, saljem im PP da ih cimam za ispravku i bla bla... ako mogu da izeditujem, izeditovacu... ako ne mogu, jbg. sta da radim, napisacu jos jednu poruku sa prepravkom i teraj dalje...

btw. moj glas za produzenje tog "edit" perioda :D

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.