Recommended Posts

mislis da otvorim far i na one spojeve da nalijem silikona??? hmm... a gledaj ovo, Drasko (BMW E36 POWER) kad je stavljao xenone, nije uopste rastavljao farove, i kad je mjenjao poziciju (sijalicu) poceo mu je malkice maglit jedan far (a kad je to mjenjao bilo vlazno vrijeme) a prije toga nije maglilo ni malo....

a ja sam rastavljao svoje farove da bi izvadio ona unutrasnja stakla, i od tad mi magli.... e sad nesto mi palo na pamet, ne znam bi li imalo uticaja da se negdje u far stavi ona mala kesica sto su u nju neka zrna sto kupe vlagu, ono sto dobijas kad kupis lupam tv, ili nesto od tehnike.... ako znas na sta mislim... pa to da se uvali nedje u far, iza one crne plastike da se ne vidi... bi li bilo kakve koristi???

Link to post
Share on other sites

ja sam mijenjao poziciju po kisi i tacno tamo dje je pozicija mrvicu mi je zamaglio,kada se odmaglio sve je normalno bilo i na sledecu kisu nije maglio a niti na pranje pa se nadam da nece vise...inace nikada do tada mi nije zamaglio niti jedan...

Link to post
Share on other sites

pa vidi oce li se ponovo pojavljivati kad se osusi to sad...ako bude, onda vidi gdje ulazi vlaga (ako je na spojevima,mozes i spolja da dohvatis silikonom, pa da posle fino sredis da se ne vidi),ali ako je na onom dijelu gdje ulazi sijalica, to je vec malo zeznuto,ali se moze i to rijesiti...

btw sto si vadio unutrasnja stakla,sad ce ti se svjetlost rasipati neravnomjerno

Link to post
Share on other sites