Recommended Posts

Kao sto rekoh juce u predstavljanju,konacno sam doziveo da sednem u svoj prvi bmw.. :)

U pitanju je 325i,87.god..ima par sitnica na kojima treba da se poradi al' kao sto rekoh meni je kao nov.. :)

Sto se tice opreme,servo,abs,el.podizaci,KN filter,15-ice alu felne itd..A tu je i plin..Jedino sto je trenutno skinut protokomer pa cekam da vidim dali moze da se ocisti ili treba novi..Sta mi vi savetujete..?

U toku godine je u planu farbanje i malo sredjivanje enterijera..Kako ce to da izgleda javicu,do tad evo par fotki..

009ng8.th.jpg

011.JPG

015.JPG

Link to post
Share on other sites

Jedno znam da ce se BMWscaner obradovati jer je crvene boje :) :) inace izgleda ok,ako mozes uzmi nov protokomer,moj savet.Polako imas vremena i sredjuj ga po tvom ukusu.

Link to post
Share on other sites

sta djomla kaze ljepotan isti ko moj :) samo nadji jos prednji Mtech branik i ofarbaj sve u boju avta i te lajsne u crno i ima da bude bombon

i jbt skidaj te felge sta prije mozes kolko mi se cini 60 je profil gume na njima ??

ko da gledam svog kad sm ga kupio :)

Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi..Najverovatnije ce u toku godine da padne farbanje tako da cu i tad da sredim spojlere i branike a i felne.. :)

Trenutno me jedino muci taj protokomer i to mi je sad najvaznije da resim..

Hvala vam jos jednom..Pozz!

Link to post
Share on other sites

Protokomer sam i ja bio skinuo bio je sjeben. Sta je sa tvojim? Verovatno neka detonacija. Ako imas detonacije prvo to resi jer ako stavis drugi protokomer i detonira jednom ode i taj protokomer. Ja sam zamenio kablove kapu ruku svecice i resio problem detonacije.

Link to post
Share on other sites

Posto sam ga tek juce uzeo i vec je bio skinut nemogu tacno da ti kazem..Ovaj poznanik od koga sam uzeo kaze mi samo da je poceo da ga zeza a posto je trebao da ide na put ˝majstor˝ mu je savetovao da ga skine jer treba da se ocisti..Sutra-prekosutra cu to da ispitam pa javljam sta je u pitanju.. :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Posto od onog starog protokomera nema nista i dok docekam novi,ja krenuo polako sa sredjivanjem...Narucio sam nove felne i gume koje bi trebalo da dodju ovih dana pa cu da okacim slike a danas sam bio kod Luke u Zemunu po nov lonac.. :)

Nisam stigao da ga uslikam posto sam ga odmah odneo kod majstora i ako bude sve ok sutra postavljam slike kako to izgleda..Inace je isti ovakav samo bez gravure..

52491193ma3ql7.th.jpg]My Webpage[/url]

Osim ovog u planu je sredjivanje i enterijera posto su sedista u blago katastrofalnom stanju :) ,tj. presvlake pa stoga trenutno jurim sta i gde da to sredim..

Nadam se da cu sutra biti gotova montaza lonca pa da se malo hvalim.. :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Nakon duuugo,dugo vremena napokon i ja da se oglasim.. :huh: ..kao je bilo receno u ranijim postovima,trebalo je da se krene sa sredjivanjem ali zbog zdravstvenih problema koji su se oduzili nije bilo "vremena" za to..a kao so na na ranu pocetkom prosle godine sam imao i udes,tj udarise me :angry: ..samo sto me nervni slom nije strefio.. :(

Situacija se polako popravlja pa sam i napokon poceo malo sa sredjivanjem..A za koji dan,zahvaljujuci cabriu trebalo bi da bude zavrseno i ono najvaznije.. :dance3: Evo nekoliko slika kao trenutno izgleda.. u planu je jos dosta toga..

http://img5.imagebanana.com/view/qfya7xb7/13072009009001.jpg

http://img5.imagebanana.com/view/9uwqy9e/13072009012.jpg

http://img5.imagebanana.com/view/02dbk5c1/13072009014.jpg

Link to post
Share on other sites

Hvala druze..Bio je napred mtech,kao i nazad ali je nazalost onaj pijani magarac sto me udario upropastio sve.. :( ..pokusavao sam da nadjem nesto,ovo je bilo naj..ali ide u poklon cim opet nadjem mtech.. :huh:

Link to post
Share on other sites

Znam..bio sam ga zvao..bese mislim da je bio iz okoline Novog sada..ali nazalost vise ih nije pravio.. :( ..a mislim da ni sad.. :dance3:

Ali ne predajem se..naletece nesto.. :huh:

Link to post
Share on other sites

Ovako je malko zaobljena kocka.. :) ..leti to dole cim nadjem mtech.. :)

Hvala..to je mojih ruku delo.. :pleasantry: :)

Link to post
Share on other sites