Recommended Posts

Vozim bmw e46 320d 2000 godiste, auto ima kimatronik, medjutim kad pustim parno grejanje, na nogama i na sofersajbni duva topli vazduh, ali u centralnom delu duva hladni vazduh. Dali znate sta moze biti problem ?

Isto tako kad ukljucim klimatronik obrtaji se povecavaju za 100 do 150 pa posle minutu padaju posle minut se smire i sve tako u krug. Mozda je to razlog zbog slabijeg akumulatora?

Link to post
Share on other sites

Vozim bmw e46 320d 2000 godiste, auto ima kimatronik, medjutim kad pustim parno grejanje, na nogama i na sofersajbni duva topli vazduh, ali u centralnom delu duva hladni vazduh. Dali znate sta moze biti problem ?

Isto tako kad ukljucim klimatronik obrtaji se povecavaju za 100 do 150 pa posle minutu padaju posle minut se smire i sve tako u krug. Mozda je to razlog zbog slabijeg akumulatora?

A jel mora kompresor da se ukljucuje na parno grejanje ili ne? Prvi put vozim BMW-a pa neznam, o i da prvi put klimatronik koristim.

Link to post
Share on other sites

na sredini , na centralnom delu (izmedju resetki) , postoji jedan "tockic" sa kojim otvaras tj regulises dotok vazduha...obrni na "crveno" i pocece i tu da te "PARI" .

Link to post
Share on other sites

na sredini , na centralnom delu (izmedju resetki) , postoji jedan "tockic" sa kojim otvaras tj regulises dotok vazduha...obrni na "crveno" i pocece i tu da te "PARI" .

To sam tek juce primetio, problem je resen :))) Koliko Ah treba akumulator u 320d?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Ja isto imam bmw samo sto je moj 520 1988 isto tako ko tebi sto je radio svuda greje samo na centralnom i na obe strane vrata ne greje duva ledeno dok ovo greje kod prozora noge itd...reci mi znas kako to da sredim oba dockica ispod radija su na crveno namestene al opet isto ??? pozdrav

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...