Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bas tako i ja sam ga uzeo za 1800e,nemam vise slika posto sam ga dovezao sinoc ali bice,od hitnih intervencija na njemu nema bas nista,lepo odrzavan,svi servisi uradjeni,u trapovima extra,limarija nema nikakve rdje jer je farban i zasticivan prosle godine,enterijer mu je dobar neiscepan ali ima tragove vremena tako da cu da ga obnovim jednim ponovnim presvlacenjem u kozu,ima nekih nepravilnosti od strane strucnih farbara,tako da cu na leto da ga prespricam samo i ti bi bilo to,kada budem vratio originalni 3.5 motor bice u kompletno fabrickom stanju.

Link to post
Share on other sites

Lepo je to druze ali bez uvrede imam drugara ovde daje mi kompletan moto sa 117000km predjenih sa menjacem na 150e tako da cu taj ubaciti kod men jer je maltene nov jos uvek se nije ni posteno zaprljao motor.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Motor koji je bio u tom autu je pukao,izleteo klip meni licno i motor iz tog auta nije u mat crnoj kocki iz kg!a ovaj sto prodaje mg 70 ako je to savicev motor onda sve ekstra o njemu jer je i on bio moj i isao kao furija!

Link to post
Share on other sites

Motor koji je bio u tom autu je pukao,izleteo klip meni licno i motor iz tog auta nije u mat crnoj kocki iz kg!a ovaj sto prodaje mg 70 ako je to savicev motor onda sve ekstra o njemu jer je i on bio moj i isao kao furija!

To je taj !!

Link to post
Share on other sites