Imam pitanje o BMW skupu u 2012.


Guest nerro7

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sve nesto razmisljaju i pocinju... a kad dodje vreme nigde nikog nema... 90% ovih sto se bune ne dodju ni na skup a kamo li da su aktivni u organizaciji...

Link to post
Share on other sites
' date='17 January 2012 - 05:37 PM' timestamp='1326817492' post='188091']

sve nesto razmisljaju i pocinju... a kad dodje vreme nigde nikog nema... 90% ovih sto se bune ne dodju ni na skup a kamo li da su aktivni u organizaciji...

kao i za Bugarsku,svi idu a kad je trebalo da se podje.....trt

Link to post
Share on other sites

Drugari opet vas pozivam da uplatimo po 1000 dinara za organizaciju skupa pa da se organizuje svake godine u drugom delu Srbije .

ja sam ZA ... molim istomisljenike da se dopisu ...

Link to post
Share on other sites

Drugari opet vas pozivam da uplatimo po 1000 dinara za organizaciju skupa pa da se organizuje svake godine u drugom delu Srbije .

Ja sam otvoren za sve opcije.

Samo da se nešto dešava.

Podržavam predlog u svakom slučaju.

Link to post
Share on other sites

Drugari opet vas pozivam da uplatimo po 1000 dinara za organizaciju skupa pa da se organizuje svake godine u drugom delu Srbije .

dizem dva prsta

Link to post
Share on other sites

I javice se vas 10 koji su radi da uplate po 1000-2000 rsd, a ako vam kazem da skup sa svim aktivnostima na istom, bez placanja parking prostora kosta 200.000 rsd ili 2000 eura, mislim da vam je sve jasno.

P.S. Od ovoliko ljudi sto kuckaju na tastaturama, oko 50 plati clanarinu od 2000 rsd, koja im se isplati za jedan godisnji servis. Mislim da tema nije za razglabanje, takva je situacija u zemlji, narod prezivljava.

Link to post
Share on other sites

I javice se vas 10 koji su radi da uplate po 1000-2000 rsd, a ako vam kazem da skup sa svim aktivnostima na istom, bez placanja parking prostora kosta 200.000 rsd ili 2000 eura, mislim da vam je sve jasno.

P.S. Od ovoliko ljudi sto kuckaju na tastaturama, oko 50 plati clanarinu od 2000 rsd, koja im se isplati za jedan godisnji servis. Mislim da tema nije za razglabanje, takva je situacija u zemlji, narod prezivljava.

Slažem se i sa tim. Vrlo sam rad da pomognem skupu i celom klubu jer obožavam BMW i većina zna da su troškovi za organizaciju nenormalno ogromni ali jednostavno nisam u mogućnosti da kupim isti već moram da vozim ono što imam (barem još skorije vreme) tako da meni ta kartica za servis ne treba, mogu da je uzmem kao poštovanje prema klubu i automobilu a i kao doprinos organizaciji skupova i sličnih dešavanja ukoliko taj novac ide u te svrhe. :)

Link to post
Share on other sites

I ja se slazem sa svim gore napisanim ali mi nije jasno da je tolikom broju ljudi tako veliki problem da na godisnjem nivou uplati 1000 dinara za organizaciju skupa . Nije bitno gde se odrzava skup ako je to jednom ili dvaput a ako je svake godine na istom mestu ljudi ce se zasititi i vrlo brzo nece biti ni tog u LE.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.