Imam pitanje o BMW skupu u 2012.


Guest nerro7

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sto brisete neke postove gde nema ruznih reci niti uvredljivih sadrzaja .ono sto sam rekao je bilo dobronamerno i verujte korisno za nekoga ,a ostavljate postove koji se poposaju na ceo skup,forum ,klub i normalne osobe.

Link to post
Share on other sites

Pokrenem ideju da se malo zaobiđe Leskovac a vi svi odmah udarite po parama.

Već 2x se ide leskovčanima na noge, a to ne bi junjaci malo nama doli na noge?

Gde je sedite kluba tu i treba da je skup. Mada se slaem sa drugarima da bi trebalo da se obilazi cela Srbija. Kako da "popularizujemo" drift i sve ostalo ako ne mrdamo dalje od Leskovca?

Većina nas je u krugu Bg oko 200km, pare to bi dali da se ode do juga i nazad bolje da damo da se lepo organizuje na nekom mestu u Bg, NS... BMW nije arlatan marka da se skupljamo u "Leskovac". Potuje sve ali...

Jo neto, na jug Srbije mogu da dođu Bugari, Crnogorci, Makedonci. Dok u NS, BG, mogu Mađari, Bugari, Hrvati, Bosanci, Moda čak posle neki iz Austrije ili ta ja znam odakle...

Predlog:

Da se ispita u Bg i NS gde koliko ta kota za skup, ovde se daju ponude, napravi iro račun, mi uplaćujemo po neku paru, ako se skupi idemo tu, ako ne, idite gde hoćete, ali ja u Leskovac ne idem iz principa, jer 3x je pre previše.

Link to post
Share on other sites

Neslazem se sa tobom vezano za Leskovac , uopste nije bitno u kom se gradu odrzava skup . Momci su iz Leskovca organizovali i to dva puta sto je za respekt . Nebih ja pocenjivao niti jedan grad u Srbiji ali bih voleo kada bi bili slozni i sakupili pare kao sto sam predlozio pa da zadjemo u svaki kutak Srbije .

Link to post
Share on other sites

@nerro7 malo si smesan :) kad bi bio malo vise u toku i pratio skupove video bi da ekipa sa juga prati sva desavanja, meni je skroz nebitno gde je skup ja upalim auto i tu sam... sve dok bude tastatura organizatora nema nista od skupa... kad bi ti napravio skup i u bg opet ti nesto ne bi odgovaralo ili bi bas taj dan bio zauzet...

Link to post
Share on other sites

BMW nije šarlatan marka da se skupljamo u "Leskovac". Poštuje sve ali...

Iako nisam Leskovcanin...

BMW nije sarlatan marka da ga voze razni "Sarlatani". I ja postujem sve ali...

Link to post
Share on other sites

Pokrenem ideju da se malo zaobiđe Leskovac a vi svi odmah udarite po parama.

Već 2x se ide leskovčanima na noge, a što ne bi južnjaci malo nama došli na noge?

Gde je sedište kluba tu i treba da je skup. Mada se slažem sa drugarima da bi trebalo da se obilazi cela Srbija. Kako da "popularizujemo" drift i sve ostalo ako ne mrdamo dalje od Leskovca?

Većina nas je u krugu Bg oko 200km, pare što bi dali da se ode do juga i nazad bolje da damo da se lepo organizuje na nekom mestu u Bg, NS... BMW nije šarlatan marka da se skupljamo u "Leskovac". Poštuje sve ali...

Još nešto, na jug Srbije mogu da dođu Bugari, Crnogorci, Makedonci. Dok u NS, BG, mogu Mađari, Bugari, Hrvati, Bosanci, Možda čak posle neki iz Austrije ili šta ja znam odakle...

Predlog:

Da se ispita u Bg i NS gde koliko šta košta za skup, ovde se daju ponude, napravi žiro račun, mi uplaćujemo po neku paru, ako se skupi idemo tu, ako ne, idite gde hoćete, ali ja u Leskovac ne idem iz principa, jer 3x je pre previše.

JEl moguce da tvoj post stvarno citam na ekranu ili mi je crko monitor???

Pa ko ti brani, ORGANIZUJ gde hoces, rado cemo ti biti gosti i to iz principa...

Skup je uvek do sada bio u Leskovcu zato sto smo se uglavnom samo mi time i bavili, svaka cast pojedincima koji su u velikoj meri pomogli a nisu iz Leskovca,

inace moze biti bilo gde, ja bi radije da dodjem kao gost, sve organizovano i da uzivam, 2011g na skupu nisam stigo ni kocke da pogledam a ne nesto drugo.

Ovaj tvoj post je vrlo uvredljivog karaktera.

Link to post
Share on other sites

Srbija je Srbija,treba navuci strance da dolaze kod nas u Srbiju...

a sto se tice nas iz Srbije ja kazem da se ide tamo gde je organizovano

a gde ce ko i sta organizovati,,,, ja sam sa Kosova,zivim u Bg pa mi sve jedno

obisao sam celu drzavu uzduz i popreko,mozda tamo i gde vecina nije bila ali opet postujem svoje...

i opet... svako ima pravo na izbor a i da pokaze zadovoljstvo ili nezadovoljstvo,a izbor je i bice na vecini...

Tema je glupost majke mi... :angry:

:e30:

Edited by Ljilja
Link to post
Share on other sites

Ljudi ako organizujete u bg ozvucenje imate od mene kao poklon

pih bre....al si neki ??? pa trebas reci.... "za organizaciju skupa-dajem gratis ozvucenje" - a "MI" cemo ti pomoci da doteras i oteras ! :P

Link to post
Share on other sites
Guest maxa2485

NARAVNO GRATIS OZVUCENJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites

Skup u Leskovcu 2000e a u Beogradu 6000e

Nisu voljni ljudi da plate ni članarinu a kamoli da učestvuju finansijski u skupu. Ja sam iz Beograda i nije mi problem da putujem ni u Austriju, ni u Bugarsku, ni u Leskovac na skup. Svaka čast organizatorima za sve skupove, inače skupovi u Leskovcu se održavaju već duže vreme ali su samo dva skupa bila zvanična. Ko hoće nek organizuje a mi ćemo rado doći.

Link to post
Share on other sites

A dali neko moze da napise sta tacno kosta 2000-6000 eura da se upoznamo sa tim informacijama . Svi spominju cifre ali niko konkretno nije rekao npr parking je kostao toliko muzika toliko itd . Dajte neki orijentir da se zna okvirno .

Link to post
Share on other sites

Skup u Leskovcu 2000e a u Beogradu 6000e

Nisu voljni ljudi da plate ni članarinu a kamoli da učestvuju finansijski u skupu. Ja sam iz Beograda i nije mi problem da putujem ni u Austriju, ni u Bugarsku, ni u Leskovac na skup. Svaka čast organizatorima za sve skupove, inače skupovi u Leskovcu se održavaju već duže vreme ali su samo dva skupa bila zvanična. Ko hoće nek organizuje a mi ćemo rado doći.

mislim , da ako se "pozovemo" na turizam i to bude kao neka turisticka atrakcija , kostalo bi mnogo manje ... elem ne ostaje nam nista drugo , nego da igramo na kartu zenskih clanova foruma , u ciju sposobnost ne sumnjam !!! :D

Link to post
Share on other sites
Guest maxa2485

Nije problem doci nego svi beze kada nekom pomenes pare nema nikog,ja znam da para al ako sada nemate u ovo vreme koje je sada necete ni imati ubuduce,kada bude bio skup sledeci eto mene sa par kola imam i kucu u le doduse u Lebane al nema veze takodje i u vr u centru kod autobuske,tako da ko hoce kada se bude islo nek javne............Pozz drugari

Link to post
Share on other sites

A dali neko moze da napise sta tacno kosta 2000-6000 eura da se upoznamo sa tim informacijama . Svi spominju cifre ali niko konkretno nije rekao npr parking je kostao toliko muzika toliko itd . Dajte neki orijentir da se zna okvirno .

Iskreno,jedino je Kick kompetentan da ti odgovori ali znam da su u cenu uključeni zakup prostora, promotivni materijal, troškovi nagrada, razne takse, komunalne službe. Organizacija skupa je vrlo komplikovana i zahtevna stvar. Da bi se ovako nesto organizovalo treba biti veoma veliki entuzijasta (mazohista) da bi se pribavile sve potrebne dozvole za skup.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.