Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skrecem s` teme. U sistemu za hladjenje imam vodu i svaki put kad ga zagrejem do radne temperature u onom expanzionom sudu mi se pojavi dosta te rdjave pene ja je ocistim tako sto dolijem vodu preko max da pena zajedno sa vodom izadje napolje, e kad se ne bude vise pojavljivala pena onda cu da mu ispustim svu tecnost i sipam ljucki antifriz.

To sto ti peni je zato sto je neko pre tebe sipao onu tecnost za dihtovanje rashladnog sistema,ili tecnost ili onaj prasak,i penice ti sta god da mu sipas,moras da isperes sistem adekvatnom tecnoscu za to,e onda kad pocne da pisa da sve to lepo izmenjas.

A sto se potrosnje tice 50l plina moze da potrosi ako su ti umesto gasa uduvali bar 50% vazduha, ili je toliko los kvalitet gasa.

Promeni pumpu,sipaj na Molu punu bocu pa proveri jos jednom.

Link to post
Share on other sites

Meni se cini da je neko "kuvao kafu" da bi zapusio sistem. Da je prasak ili ona tecnost to bi samo penilo, ali ovo je kao dobro umucen nescafe :lol:

Pa pazi ranije dok nije bilo tih tecnosti narod je sipao kafu,nije iskljuceno da imas neki grand u hladnjaku.

Probaj :lol:

Link to post
Share on other sites

Jedino mesto gde ti verovatno curi plin je na samom mestu za punjenje,ne valja ti kuglica koja zatvara izlaz tj ulaz plina u bocu,ili ti je puklo bakarno crevo koje ide ispod automobila(patos),inace da trosi 50l ne bi mogao da ide uopste ili jako tesko,meni 525 e34 nikad nije presao 22-23litre

Link to post
Share on other sites

Mislim da sam nesto danas sredio. Videcemo kako ce da se ponasa sledecih dana. Neke sumnje imam da ovaj plinski uredjaj dok se ne ugreje trosi. E sad sam ga osposobio na benzin da radi, pa cemo videti u sledecih par dana sta ce da se desi.

Link to post
Share on other sites

Protokomer nema veze sa obicnim plinom ???? :prankster2:

A sta je tu cudno?????????

Skini dzek sa protokomera,tj iskljuci ga i vidi dal ima neke veze sa plinom,dal ce nesto da se promeni u radu motora,voznji,performansama,potrosnji,ni visina ler gasa se nece pomeriti......

Link to post
Share on other sites