BMW SKUP 2012 NOVI SAD AERODROM CENEJ


Recommended Posts

Hocete li i dalje da pljujete po skupovima u Leskovcu koje Kick organizuje bez ijednog vaseg dinara? Koliko ja vidim standardna ekipa ce se ipak zadovoljiti skupom u Bugarskoj.

tastatura je tastatura a akcija je akcija,Ljiljo gde god smo bili isli smo kao bmw fan klub a to sto smo isli sa nasim param a i u privatnoj reziji je u drugom planu,ti isti bugari nas docekuju i ispostuju kao klub iz srbije,ici cemo i dalje i na druga mesta pod istim bojama,osim ako ti ne smeta

Link to post
Share on other sites
  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozdrav svima! Već neko vreme pratim ovu temu, nisam hteo da se mešam (iako sam blizu, za one koji nisu upućeni Temerin je 15 km od Novog Sada, a Čenej na polovini puta) pošto imam puno obaveza, dva radna mesta, imamo malu bebu itd... , da Vas ne smaram, suština priče je da sam čekao da krenu uplate za skup tj. da se pojave imena ili nick-ovi onih koji su uplatili pa da i ja uplatim, i odjednom veliki preokret zaključava se tema... Ne treba dozvoliti da ovo propadne, pošto je već pola stvari organizovano jer mislim (tj. nadam se) da na forumu ima još puno ovakvih kao što sam ja koji prate, nemaju vremena da se upuste u organizaciju ali su spremni da uplate 1000 dinara, što stvarno nije puno s obzirom da skup nije svaki dan i da je tema otvorena skoro 5 meseci a to je 200 dinara mesečno, ipak su ovde ljudi koji voze BMW, održavaju i registruju svake godine a 1000 dinara je jako mala suma u poređenju sa tim troškovima i mislim da ne može da uplati samo onaj ko neće.

I ja sam za ono što je „zeljko_srb ” napisao, da se nađemo u subotu na “Idea” parkingu svi koji smo iz Novog Sada ili okoline pa da se dogovorimo kako dalje.

@vektor – Svaka čast!

Link to post
Share on other sites

Jedna stvar me interesuje, ko je finansirao skupove u Leskovcu? Pominju se cifre od par hiljada eura. To je morao neko iskeziti, sponzori, pojedinci, klub?

Link to post
Share on other sites

Hocete li i dalje da pljujete po skupovima u Leskovcu koje Kick organizuje bez ijednog vaseg dinara? Koliko ja vidim standardna ekipa ce se ipak zadovoljiti skupom u Bugarskoj.

A ko pljuje po skupu u Le, si ti lud? :) Kao moderator i clan ovog Foruma ne bih to dozvolila nikako...Jedino su "padali" predlozi za neku drugu lokaciju...

Kick je bio sposoban i okupio sponzore za Le...A jel si siguran da nije bilo tu nekih nasih malih uplata, donacija, clanarina i sl.??

Dejan pokusava da prikupi sponzore, i ne polazi mu za rukom da zatvori ceo krug, zato je trazio pomoc od nas...i sto se sad pojedinci drndaju ili otvoreno pricaju da nece pomoci???

Ko hoce da pomogne – pomoci ce...a drugi ne treba da daju negativnu konotaciju na taj predlog, jer nije vam fora uopste...

...ti isti bugari nas docekuju i ispostuju kao klub iz srbije,ici cemo i dalje i na druga mesta pod istim bojama,osim ako ti ne smeta

Ma bre, putujte gde hocete, ako je vama lepo – meni je jos lepse (ali stvarno). :) mislite li da necete isto “postovanje” imati ako dodjete u Bg, NS itd..? Nemojte da bolujemo od konstantnog kompleksa nize vrednosti i da nam (vam) je sladji “respekt” Bugara itd, nego domace ekipe i domaceg terena...

Sve u svemu, nekorektno i nekolegijalno...a ideja je lepa...

CLOSE do daljnjeg...

Edited by Ljilja
Link to post
Share on other sites

Nema potrebe za zakljucavanjem jer se na taj nacin nista ne postize, tema je otvorena za sugestije i predloge a sav nepotreban i uvredljiv tekst ce biti uklonjen od strane moderatora i admina.

Link to post
Share on other sites

Napisacu jos jednom .

OTKAZANO

Danas sam vratio tu jednu uplatu od 3000 dinara , juce sam javio sponzoru da se skup otkazuje .

Bez potrebe pisete imali smo 5 meseci da nesto uradimo i nista se nije desilo .

Hvala jos jednom svima koji su se potrudili da pomognu .

OTKAZANO Moze Lock .

Link to post
Share on other sites

Mislim da za prvu organizaciju skupa u reziji nekog drugog osim dosadasnjih organizatora je ipak previse da traje tri dana .Jedna subota ili nedelja bi bila sasvim dovoljni i svi zadovoljni .u buduce tok pregovora bolje da ide u tom pravcu nego da i mi rostiljamo kao drugi bmw klub.

Link to post
Share on other sites

Jedna stvar me interesuje, ko je finansirao skupove u Leskovcu? Pominju se cifre od par hiljada eura. To je morao neko iskeziti, sponzori, pojedinci, klub?

Za prvi skup imas na majici ko je sve bio sponzor, za drugi skup je bilo dosta teze jer nisam nasao ni upola sponzora kao za prvi i jedva da smo pokrpili sve jer je opstina uplatila 30-40 dana posle skupa... Ko misli da je to mnogo lakse i da se tu zaradjuju neke pare neka organizuje, ja sam tu da ga uputim sve ali ne i da nadjem sponzora, jer niko od ovih mojih iz leskovac nece da sponzorise skup u ns... Tesko je da se nadje sponzor za isti grad a kamo li da se sponzorise za drugi...

Link to post
Share on other sites

ljudi,aj stvarno,dosta pisanije,ovo ne vodi nikuda,al stvarno,kad pogledam sve ove zvrljotine,dodje mi da obrisem profil,MAJKE MI! :angry: reci cu vam samo ovoliko,ovo bi trebao biti forum,gde cemo se druziti,pomagati,savetovati,deliti informacije i ni u kom slucaju forum na kojem cemo se PREPUCAVATI! Dejan je polomio i ruke,i noge,i glavu sa sve zubima,da bi ovo uspelo,a mi smo ga na kraju svega izneverili i zaista mislim da je red da se na kraju slozimo i pokazemo coveku da se ipak mozemo dogovoriti.kad niko nece,ili ne sme,ja cu reci,nek minimalna suma bude 1000 dinara,mislim da to svako moze da odvoji za jedan skup,a ko moze i zeli da uplati vise,nek uradi tako,pa makar na kraju samo rostiljali i druzili se. @ Dejan -> uz svo postovanje,ne tvrdoglavi,jos nista nije izgubljeno,ako ne bude skupa,bice makar druzenja i rostiljanja :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

ljudi,aj stvarno,dosta pisanije,ovo ne vodi nikuda,al stvarno,kad pogledam sve ove zvrljotine,dodje mi da obrisem profil,MAJKE MI! :angry: reci cu vam samo ovoliko,ovo bi trebao biti forum,gde cemo se druziti,pomagati,savetovati,deliti informacije i ni u kom slucaju forum na kojem cemo se PREPUCAVATI! Dejan je polomio i ruke,i noge,i glavu sa sve zubima,da bi ovo uspelo,a mi smo ga na kraju svega izneverili i zaista mislim da je red da se na kraju slozimo i pokazemo coveku da se ipak mozemo dogovoriti.kad niko nece,ili ne sme,ja cu reci,nek minimalna suma bude 1000 dinara,mislim da to svako moze da odvoji za jedan skup,a ko moze i zeli da uplati vise,nek uradi tako,pa makar na kraju samo rostiljali i druzili se. @ Dejan -> uz svo postovanje,ne tvrdoglavi,jos nista nije izgubljeno,ako ne bude skupa,bice makar druzenja i rostiljanja :pleasantry:

@Vektore u pravu si, dozvolite da ja nesto kazem i ako sam necu mocu biti, posto na brzinu ne moze se nista srediti, jedan takav veci skup se ne organizuje od danas do sutra vec treba priprema a to "kick" najbolje zna kao i sto je napisao, ali zasto da bi se vi skupili i organizovali mora nesto tako pompozno, bolje se skupite vi koliko vas se moze skupiti pa organizujte vi nesto za Novi Sad, ponesite cugu (bezalkoholno naravno ;) ) spremite prase ili sto god vec pa obidjite malo NS ko vec nije bio tamo, tipa fruska gora, miseluk pa napravite mali kamp uz muziku i uz vatru i eto mali provod a i skup, a sada dolazi i leto pa skocite zajedno u neki kamp na more svi sa "bembarama" i sl.

To je jedan od primera a Srbija je velika sa lepim mestima i imate mogucnosti dosta...

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Boris je lepo rekao, na sve skupove koje smo isli isli smo kao klub a ne kao pojedinac i na svakom tom skupu je bila razapeta zastava bmw fan kluba, na svaki drift koji smo isli kako u srbiji tako i van nje isli smo isto pod zastavom kluba. prosle godine sam sa 3 telefonska poziva i jednim postom na forumu okupio 40ak bmw-a na jednom mini skupu ali bili smo ograniceni prostorom i vremenom inace bi bilo i vise kola sigurno. mozda ste hteli previse od jednom i za prvi put. vise srece drugi put(ako ga bude) a do tad cemo morati 500-600km u jednom pravcu na dobar provod i puno bmw-a

Link to post
Share on other sites

Ko to mi , hteli ? Dali je vama jasno da se ovo pokrenulo u ime KLUBA ???

U doguvoru sa Kick-om i Ljiljom , sa njima se dogovaram o ovom skupu od 8-9 meseca prosle godine.

Ovo nije samo moj neuspeh i sramota vec neuspeh i sramota Kluba !

Da sam znao da ce ovakav odziv biti sigurno ne bih ni pokretao ovo na ovaj nacin .

Zapitajte se ko ce sledeci pokusati da organizuje nesto u ime kluba kad ovakvu podrsku ima .

Ja sam pokusao , ispao magarac jer sam mislio da ce biti medju vama onih koji ce pomoci malo i finansijski da napravimo nesto lepo .

Mislim da nije u redu da se pojedinci dizu u nebesa a da se po nekima pisa , pokusali smo nismo uspeli i teraj dalje .

Ne zelim nikoga da pljujem i prozivam ali budite sigurni da necu dozvoliti da se pljuje po meni , ovoj temi i ljudima koji su pomogli u pokusaju da se ovo organizuje .

Mislim da je pametno ovu temu zakljucati jer smo imali par meseci da nesto uradimo za ovu temu i klub a velika vecina vas za to vreme ni kurcom nije mrdnula pa ne vidim cemu sada silovanje tastature da se pomogne u organizaciji.

Dali je potrebno da sacekamo 10-15 Maj sa 3000 din na racunu i da tada odjavljujem sponzore i lokaciju ???

Molio bih Lock.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.