BMW SKUP 2012 NOVI SAD AERODROM CENEJ


Recommended Posts

Klinik i jos neki momci su se jos pre neki dan ponudili da pomognu finansijski .

Vlasnik firme Orion mi se danas nije javio na telefon a dva puta sam ga zvao pa cu probati sutra opet .

Svaka pomoc dobrodosla i Hvala svima koji podrzavaju ovaj skup .

Link to post
Share on other sites
  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uspostavio sam veceras kontakt sa vlasnikom firme Orion i covek je voljan da sponzorise . Ponudio je promoterke , binu , sank-bastu , konobarice , ozvucenje sa DJ-jevima , znaci odradio bi sve u kompletu sto nama u ovom trenutku puno znaci . Ako mu dozvolimo da sve to on organizuje sve to bi dobili gratis + neku kintu . Rekao je da bi gledao da cene pica budu sto je moguce nize . Ima i agenciju za obezbedjenje pa cu videti sa njim da posalje i dva-tri momka da budu tamo cisto ako neko resi da pravi nered .

Link to post
Share on other sites

Drugari jos se nisam detaljno dogovorio sa vlasnikom firme Orion , decko je ponudio sta je sve u mogucnosti da organizuje i ponudi , treba da se cujem sa njim u Ponedeljak da nastavim pregovor . Pomislio sam da je jednostavnije da jedan covek organizuje taj deo posla nego da se Maxa cima da donosi ozvucenje pa ga vraca itd . Ako u ovome postoji neki problem pisite pa cemo gledati da ga resimo .

Link to post
Share on other sites

deki ideja ti je extra, lepo mesto

podseca me na skup u austriji prosle godine

isto je bio na livadi sa parkingom i trajao 3 dana

samo sto je kod njih nedelja bila dan za treznjenje hahaha

ocekuj nas sva 3 dana

ako treba neka pomoc oko skupa javi

Link to post
Share on other sites

Dakle, kao što sam rekao i samom Dejanu, tu sam da pomognem. E ovako, šta nudim, kao što vidite bavim se DJ-ingom, većina mog društva su vrhunski DJ-evi od kojih se neki bave DJ-ingom još od 2001. god., dakle, tu sam da puštam muziku (ja i društvo, u dogovoru sa maksom i sa orion agencijom jer su se i oni ponudili za to iako sam se prvi javio ali ukoliko treba odustaću od toga ukoliko je to neizbežno). To je prvo. Kao drugo, imam veze na poznatom vojvođanskom radiu, tačnije Radio AS FM iz Novog Sada. Takođe imam i veze u RTV (rodbinska veza na položaju u toj televiziji), tako da ću i od njih tražiti pomoć. Tako da ukoliko pristanu imamo već 2 sponzora više, što nije mala stvar. Dakle, ukoliko ste planirali da kontaktirate te dve ustanove molim vas da prepustite to meni jer mislim da je uspeh zagarantovan, jedino ako ja ne uspem zajedno ćemo ih dobiti. Dakle to su tri stvari koje nudim i o kojima ću vas ukoliko nešto bude, ili ako ne bude a pored te 3 stvari kontaktiraću i lokalne firme za finansijsku pomoć. Mislim da je od mene za početak dovoljno mada ne kažem da je to sve što nudim, biće toga još ;) .

Link to post
Share on other sites
Guest maxa2485

Zanimljivo je to sve al ljudi moji treba puno para tako da aj neka svi priloze nesto i to je to makar za gorivo,klopu,pice da protekne sve kako treba to i svi budu zadovoljni a ljudi mogu i u kolima da spavaju to je najmanje bitno,zezanje i druzenje je na prvom mestu... :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites
Guest maxa2485

Ajde sad polako vadite pare iz dzepa........brzo :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: aj da vas vidim Dejanu bi bilo najboje da otvori racun za neke uplate ili sta vec,kako bi proteklo i svi mogu da doniraju neku kintu...

Link to post
Share on other sites

Upravo sam se cuo sa vlasnikom firme Orion i covek mi je potvrdio sponzorstvo . Bina , ozvucenje , desetak promoterki , sank , 2-3 coveka za obezbedjenje + neka kinta a to cemo precizirati kad se vidimo sledece nedelje .Sledece nedelje cu se naci sa njim i njegovom ekipom majstora koji su zaduzeni za postavljanje bine pa cemo da vidimo gde cemo postaviti binu i sank . Umalo da zaboravim , nas D J LWFtheDJ ce moci da pusta muziku dok nepadne u nesvest :music2: :music: :music2: :music:

Link to post
Share on other sites

Pošto kažete da nema ideja, evo da kažem ja još jednu :D . Bilo bi dobro i lepo da svako u svom gradu (selu) nađe jednu štampariju koja će za dobro skupa da ištampa par flajera koje bi članovi (ili već nebitno), kačili na parkirana barem BMW vozila, crno bele, A5 dimenzija, što da ne, svaka bi štamparija izašla u susret sa određenim brojem flajera taman da se pokrije broj BMW vozila, i da se to kači 2 nedelje pre skupa. Šta mislite o tome?

Link to post
Share on other sites

Upravo sam se cuo sa vlasnikom firme Orion i covek mi je potvrdio sponzorstvo . Bina , ozvucenje , desetak promoterki , sank , 2-3 coveka za obezbedjenje + neka kinta a to cemo precizirati kad se vidimo sledece nedelje .Sledece nedelje cu se naci sa njim i njegovom ekipom majstora koji su zaduzeni za postavljanje bine pa cemo da vidimo gde cemo postaviti binu i sank . Umalo da zaboravim , nas D J LWFtheDJ ce moci da pusta muziku dok nepadne u nesvest :music2: :music: :music2: :music:

e zbog ovoga mi je puno srce,znaci da je moj korak bio pun pogodak :pleasantry: eh te zene,doci ce mi glave :P uz put,cuo sam se sa drugarom koji radi za apatinsku pivaru,postoji mogucstvo da i oni mozda podrze skup,ali mi treba info,dali da nastavim dalje sa tim,da ne napravimo Orionu konkurenciju? :prankster2:

Link to post
Share on other sites

podrzavam celu pricu oko skupa, ako zatreba neka pomoc oko cimanja i organizacije tu sam da pomognem...

oko sponzorstva ne znam nista tako da tu tesko da sta mogu... na ostalo lopatanje i cimanje sam tu ;)

Link to post
Share on other sites

Pitanje za Dejana. Mnogi kojima sam rekao za skup se interesuju da ga posete, doduše nemaju svi BMW pa je njima problem (tj. ne problem nego samo pitaju) gde će da parkiraju svoje aute. Primer, drug ima novog Pežoa a na aerodrom ulaze samo BMW vozila a neće da parkira na njivi preko puta a i ne sme se pa ne znam šta da kažem da im kažem?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.