BMW SKUP 2012 NOVI SAD AERODROM CENEJ


Recommended Posts

bice dosta njih sigurno koji ce doci sa drugim kolima...mora za njih da se odvoji neko mesto sa strane da se parkiraju ljudi i da se to mesto obezbedi

Link to post
Share on other sites
  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ima mesta za parkiranje dovoljno , nego hajde da se polako organizujemo za pare za skup pa cemo posle odrediti gde ce gosti da se parkiraju . U Martu se moramo prijaviti u kalendar BMW skupova tako da nam pare trebaju sto pre , pa pozivam sve raspolozene da polako prikupe novac jer cemo sledece nedelje objaviti gde i kako cete moci da uplatite. I dajte neke predloge , neke igre , sem ispita spretnosti koji cemo uvrstiti u program nesto jednostavno a zanimljivo . I nadvlacenje konopca je interesantno to sam zaboravio a neko je predlozio .

Link to post
Share on other sites

danas sam dosao do jedne ideje vezano za pomoc sponzora...

vec par godina u nazad cale i ja smo radili za jednu firmu koja se bavi stampanjem gardarobe, reklame na solje, case itd... pa je meni sinula ideja i otisao i raspitao se moze li...

da se naprave majice za svakog clana koji dodje na skup, a na majici napravimo pozadi recimo da pise nick sa foruma i ispod pravo ime i prezime, sa prednje strane logo bmw foruma i jos neke sitnice to bi vec lako smislili i da se ostavi neko mesto za reklamu ove firme koja ce nam stampati... a mi bi platili samo majice (svaki clan svoju majici) a majice uzmemo iste na veliko negde za fazon 300din po komadu neke najobicnije crne, bele, plave, roze xD

kako vam se svidja ideja ? naravno to se jos malo razradi i eto neceg finog :)

Link to post
Share on other sites

danas sam dosao do jedne ideje vezano za pomoc sponzora...

vec par godina u nazad cale i ja smo radili za jednu firmu koja se bavi stampanjem gardarobe, reklame na solje, case itd... pa je meni sinula ideja i otisao i raspitao se moze li...

da se naprave majice za svakog clana koji dodje na skup, a na majici napravimo pozadi recimo da pise nick sa foruma i ispod pravo ime i prezime, sa prednje strane logo bmw foruma i jos neke sitnice to bi vec lako smislili i da se ostavi neko mesto za reklamu ove firme koja ce nam stampati... a mi bi platili samo majice (svaki clan svoju majici) a majice uzmemo iste na veliko negde za fazon 300din po komadu neke najobicnije crne, bele, plave, roze xD

kako vam se svidja ideja ? naravno to se jos malo razradi i eto neceg finog :)

Pitaj ti dali bi ta firma sponzorisala malo taj skup , da nam odstampa majice , solje , kape ,

malo parica da da , itd . Ja sam u pregovorima sa jednom takvom firmom u NS-u ali ko pre devojci devojka njegova . Javi ako nesto uradis .

Link to post
Share on other sites

koliko para je potrebno za taj skup,pre svega trebas imati tu racunicu, +- neki iznos...mogao bi napisati i neku okvirnu specifikaciju i sta u okviru toga mozemo odraditi sponzorstvom,poklonom itd a sta se mora platiti....

predlazem da se otvori posebna tema gde bi ljudi javno upisivali svoju licnu donaciju koja bi isla u te svrhe,tako da znamo na cemu smo na kraju februara...

Link to post
Share on other sites

@all ok, onda danas, najkasnije sutra idem da se nadjem sa covekom i vidim sta i kako...

pa javljam rezultate i stavljam slike kako bi majice izgledale pa da glasamo za izbor majice :D

pozz svima

Link to post
Share on other sites

U frci sam sa poslom ovih dana, menja se šef a uz njega i raspored rada, ne znam da li ću moći da uzmem slobodne dane (imam specifično radno vreme) i prisustvovati skupu (možda dobijem i otkaz, u tom slučaju, eto mene :D ) ali bih mogao da prošetam povremeno gradom i kačim letke na šoferke, nije bog_zna_kakav doprinos, ali bolje ne mogu trenutno :)

:e30:

Edited by Ljilja
Link to post
Share on other sites

Ne mislim da je ovo dobra ideja...

Neko se nece hteti upisati na spisak, a uplatio je...

Nekome ce biti blam da upise da je dao 500 din...

Neko ce da se pravda zasto nije...

Itd…

Mislim da je dovoljno da covek koji prima uplate ima evidenciju poimenice...

Tako je najbolje, nece svi moci i hteti da uplate koliko treba pa zato i nebi trebalo da se zna koliko je ko dao

eventualno bi moglo da se napise ko je dao ili pomogao na neki drugi nacin.

Pricao sam juce sa drugom iz NS dace nam ogradice za skup a moze i nekog sponzora da navata itd...

Link to post
Share on other sites

danas sam dosao do jedne ideje vezano za pomoc sponzora...

vec par godina u nazad cale i ja smo radili za jednu firmu koja se bavi stampanjem gardarobe, reklame na solje, case itd... pa je meni sinula ideja i otisao i raspitao se moze li...

da se naprave majice za svakog clana koji dodje na skup, a na majici napravimo pozadi recimo da pise nick sa foruma i ispod pravo ime i prezime, sa prednje strane logo bmw foruma i jos neke sitnice to bi vec lako smislili i da se ostavi neko mesto za reklamu ove firme koja ce nam stampati... a mi bi platili samo majice (svaki clan svoju majici) a majice uzmemo iste na veliko negde za fazon 300din po komadu neke najobicnije crne, bele, plave, roze xD

kako vam se svidja ideja ? naravno to se jos malo razradi i eto neceg finog :)

Sto se tice majca za skup ko je bio na skupu u leskovcu prve godine zna da smo delili majce svakom vozacu bmw-a koji je dosao na skup. A na majci je pisalo koji je skup ko ga je organizovao i ko su sponzori. Ideja sa nikom mi se ne svidja posto se majce stampaju u napred a pola vas koji kuckate ovde nece doci na taj skup i to su onda bacene pare. A te majce blanko za 300din. su skupe. Majce sa stampom izadju toliko, a mozda i manje. :e30:

Link to post
Share on other sites

Dalibor ZG je raspolozen da pomogne skup finansijski ali i da dotera L7 da bude reprezentativna limuzina. A za pare cemo organizovati da ce se znati ko je koliko uplatio ali to necemo objavljivati na forumu jer ima vec njih nekoliko koji su za to da se neobjavljuje a hoce da uplate pare za skup.

Link to post
Share on other sites

Drugari,

meni ovo izgleda da hocete da organizujete jedno lepo vikend druzenje. Zanima me samo, jel to zvanicni BMW skup naseg kluba (kao sto je bio prethodnih godina u LE), ili ce pre ili posle tog vikenda biti organizovan zvanicni skup? Pozz. B)

Link to post
Share on other sites

Super! Konacno ce se desavati nesto i na severu!

Lepo je sve to, samo ne podrzavam ideju organizatora da od clanova trazi da uplate novac za skup. I ne znam odakle sad to, kad za prethodna dva skupa niko nije trazio kintu. Mozda ste planirali drugaciji programski sadrzaj, mada to niko posebno nije objasnio.

Link to post
Share on other sites

Mnogo dobra ideja i naravno sto Deki kaze jedan dan je nista,posto nikad ne mozes da se iskombinujes.Tri dana je sasvim OK i ljudi mogu drugacije da se isplaniraju i da dodju.A sto se mene tice ja dolazim sigurno

Link to post
Share on other sites

Pa valjda će nešto biti od svega ovoga... Iskreno se nadam da ću i ja doći. Kada se objavi broj ŽR za uplatu i objavi na šta će se pare potrošiti, voljan sam da pripomognem i novčano. Što se mene tiče ne verujem da ću sva tri dana biti prisutan (ipak sam porodičan čovek sa puno obaveza), ali da sam momak, bio bih tamo i sva tri dana...

Link to post
Share on other sites

salu na stranu ;) realno je da nisu svi u istoj finansijskoj mogucnosti,ali je i realno da bez sloge i love nema ni skupa :pleasantry: e sad,nije bitno ko ce koliko dati,svako ce dati koliko moze,ako postoji ziro racun,onaj ko ne moze od jenom,uplatice iz nekoliko puta koliko moze,zar je to bitno??? bitno je da se novac skupi i da se skup odrzi :acute: a kladim se,svako kad bi samo crvenu odvojio,pa makar i iz par puta,bilo bi dosta love za skup,a bas bih voleo da vidim onoga ko sa crvenom moze 3 dana da se provede :pleasantry: ne moze ni na pivo posle posla sa kolegom da se ode sa crvenom,a ne nesto drugo :P :e30:

Link to post
Share on other sites

Trebao sam se ove nedelje naci na aerodromu sa vlasnikom firme Orion i sa drugarima sa foruma iz BGD-a ali smo odlozili zbog vremenskih uslova .

meni , citajuci sve do sada napisano ... vise nista nije jasno ??? - ovaj skup organizuje u saradnji sa TOBOM zvanicno bmw fan club Srbija ili je to u organizaciji ... tvojoj i nekih clanova foruma iz BG-a ?. Da se razumemo ... mene je bas briga ko -sta-gde-kako ... ali ako vec trazite novcanu pomoc trebate lepo ovde svi izaci i reci STA JE ISTINA ... kako ti Dejane tako i moderatori i uprava kluba ...

Link to post
Share on other sites

Vala bas, za skup u Leskovcu niko nije trazio nikakve pare a svaki ucesnik skupa je dobio prigodne poklone.

hvala za poklone ... hoces reci da i vase sakupljanje nedeljom u LE i okolini ne kosta nista ?

Link to post
Share on other sites

Ja mogu da kažem da sam DJ trećeg dana, dakle ako ne sva tri biću tamo barem treći dan kad je glavno, i tražim sponzore naravno i ako treba i novčana pomoć članova naravno da ću da dam koliko god mogu. Hvala Dejanu na celokupnoj organizaciji i trudu, biće to jedan dobar skup još kad ja "navatam" sponzore koje jurim :P

Link to post
Share on other sites

Nemogu i necu ja sam da finansiram skup , fala bogu pa imam na koga da trosim , ako je moguce da se organizujemo mimo sponzora da skupimo neke pare da se skup organizuje ok , ako nemozemo opet ok , ako upravi kluba nije interesantno ovakvo nesto onda treba da se kaze , staviti sve karte na sto i videti sta se moze uraditi . Ako je u interesu kluba da se skupovi organizuju samo u LE a da se nepomogne da se to rasiri po Srbiji , onda mislim da tu nesto nije uredu .

Link to post
Share on other sites

Kapiram da je ono u Leskovcu trajalo jedan dan, pa je sve i moglo da se završi sa sponzorima.

Ne umanjujem značaj tog skupa.

Meni je bilo odlično.

Ali ovo ipak treba da traje tri dana.

Pretpostavka je da će doći mnogo ljudi iz daljine koji treba negde i da prespavaju,

da plate gorivo do NS i nazad, pa klopa, piće, zajebancija...znamo svi kako to ide.

Mene je put do Leskovca i nazad koštao 90 eura.

Za jedan dan.

Ne kažem da će tri dana koštati nekoga iz Leskovca (ili Slovenije, lupam) više, od tih

90 eura, ali najveći problem će biti smeštaj za ljude koji ne znaju gde će.

I, kako sam skapirao iz čitave priče, gledaće se neki popusti za smeštaj

(uhvatio sam se za smeštaj samo kao primer), kao način da se privuče što više ljudi,

smanjenjem troškova dolaska i povratka.

Ono što ja razumem iz čitave priče, možda se neće naći neko (niko), dovoljno predusretljiv,

ko će prihvatiti da sponzoriše nešto što je neophodno, ili bar da spusti cenu.

Dobrovoljnim prilogom, delimično bi se kompenzovao minus organizatora.

Sve i da organizator hoće sve sam da plati, ne verujem da može da izdrži sve troškove

TRODNEVNE organizacije skupa te veličine.

A ja sam shvatio da će to biti veliki skup.

Kako god, ja čekam da javite broj žiro računa.

Šta ćete uraditi sa parama, ne zanima me.

Da li ćete ih utrošiti na organizaciju, popravku auta ili sprdnju i zajebanciju, nebitno mi je.

Bitno mi je da se skup održi, da mogu da dođem, uživam u nečemu što volim,

i ostanem da živim u ubeđenju da sam nekako pomogao organizaciji.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.