BG BMW M6!!!


Recommended Posts

Nocas u gradu sam video novi M6 znaci ............. Jebeni vrh od auta

evo malo slicica. Sve su sa zadnje strane posto da bih ga slikao sa strane ili odnaped morao sam da ga preteknem :D Ali sam ga stigo na semaforu :D:D:D

Zadnja slika je blur zato sto nestaje u daljini :D

M6.jpg

M6-1.jpg

M6-2.jpg

Link to post
Share on other sites

Nocas u gradu sam video novi M6 znaci ............. Jebeni vrh od auta

evo malo slicica. Sve su sa zadnje strane posto da bih ga slikao sa strane ili odnaped morao sam da ga preteknem B) Ali sam ga stigo na semaforu :):D:D

Zadnja slika je blur zato sto nestaje u daljini :)

e ovako...vozim se ja u cetvrtak uvece, iz pravca slavije ka trgu...i negde kod skc-a vidim xenon svetla u retrovizori, i kako se bmw probija kroz guzvu...namerno se pomerim u zutu traku, i stanem na semafor kod londona pored njega...vidim M6 :o

kada je decko krenuo, vidim da mu je bio otvoren poklopac od rezervoara, i stanem opet na semaforu pored njega...onaj semafor kod skupstine...otvorim prozor, unutra dva lika, kazem im da im je otvoren poklopac, oni se zahvale...ja ga iscimam da stane kod meka na terazijama da vidim auto...lik krece, malo zashkripe gume, prodje i sledeci semafor, daje migavac i staje!

ja izlazim iz kola, on otvara vrata, izlazi, pusta me da sednem.... a ja aaaaaaaaaaaaaaaaa :heart:

ostavio je auto upaljen, sedeo je ovaj njegov drugar samnom, onaj auto je cudo...dao sam mu gas, nista preterano, do 3-4 hiljade obrtaja...nije zdravo kako taj auto prima gas...crna koza, merino koza na tabli, piano black lajsne...volan mali a deeeebeo :)

samo cu vam reci da decko koji ga je vozio ima 18 godina, rekao mi je da je njegov auto, da ga je kupio pre oko godinu dana...auto ima predjenih 28.000km.

ne znam da li je njegov, posto sam video jednom taj isti auto na lukoil-u i vozio ga je stariji lik...mozda ga je uzeo da se provoza...a i nije znao da ga launch-ira... :)

posle toga...hmm, pa jedno dva sata nisam znao gde sam :D

Link to post
Share on other sites

Jedna crna M6ica sa cetvorocifrenim tablicama cesto bleji ispred moje zgrade. Tu se inace nalaze 2 kafica, stecista dilera, krimosa i ostale "elite", a njihovom voznom parku bi i Monte Carlo zavideo.

Link to post
Share on other sites

ja nemam tih problema

ovde nema ni jedan i verovatno ga dugo neće biti :lol:

video jednog u nišu pre koji mesec nisam mogao da odem od njega 10 minuta

pomislio sam da će se tip pojaviti odnekud da me zgazi jer misli da ga tipujem za krađu ili gledam kako da ga dignem :P

Link to post
Share on other sites