Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Joooj 320 ili 325 :preved: :e30: zvuk ubiiiija!!! A brate po gradu kišu potroši potrošnja ide oko 17-20 litara benzina za 325 :swoon: :shok:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

ja bolujem za sestacima,prvo sam imao 323i e 21 koji je bio fantasticno ocuvan,kaqo nov,to je bilo pre nekih desetak godina,presao pravih 90000km,trosio je maximum 12 litara po lokalu,pa e 30 325i koji mij izlazio i na 20litara,posle toga dolaze malo mirnija vremena :rolleyes: 525tds e 39,pa 530d e 39 ...pa malo ali slatko odstupanje mada kratko jer je tatalno slupan 540i e 39 kome jebila potrosnnja od 11 do beskonacno :lol: ,i sada sam opet ufazonu 6 ,moj 330 d mi pruza opet zadovoljstvva koje samo bmw moze da pruzi,potrosnja ne prelazi 10 litara uz fantasticne perfomanse,mozda sam se malo raspisao i previse al cim se pomene bmw sestak,ubiju me emocije :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ja imam 320i, 89 godiste, e sad mi nesto nije jasno. U saobracajnoj mi pise 1997 cm, ali i 110 kW,sto je 147 konja, ali takav motor ne mogu tamo da nadjem. Znam da je glupo pitanje al tu mi nesto ne stima pa ako iko zna....

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...