Recommended Posts

Pozdrav svima!

Ja sam Nemanja iz Vrčina (okolina Beograda).

Trenutno vozim Citroen Saxo, jer se ja sad malo pitam pošto studiram, ali čim završim i skupim neku kintu eto mene u BMW-u! :)

Što se tiče Saxa, ne mogu da grešim dušu, super me služi i što je najbitnije svugde stignem "jeftino", ali ipak...

Link to post
Share on other sites

Zdravo Nemanja i dobrodošao...

Saxo je fin autić i podseća me mojih dana kada sam se tek zaposlio i ubrzo kupio polovan Punto 1.9JTD Sporting, odmah čipovan (na oko 100ks). Sjajna mašina, išo ko mećava, nikad me nije ostavio na putu, nikad niti jedan kvar (samo redovni servisi, gume, pločice...), a bio je već skoro 5g star i preko 70000km kada sam ga kupio. Vozio svašta od tada dok ne kupih BMW, obožavanu marku još od detinjstva.

Elem razlika između ostalih automobila i BMW-a je što u ostale sedaš sa se prevezeš od tačke A do tačke B, a u BMW sedaš prvenstveno da bi uživao u vožnji, a ono od tačke A do B je nekako usput... Ili drugim rečima, u BMW jedva čekaš da sedneš i bude ti pomalo žao kada si već stigao na odredište. :)

Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosao. Svaki pocetak je tezak, bitno je da ti imas volju i zelju za bimmerom, a sve dolazi sa "vremenom". Ja sam 1997. startovao sa VW Golf 2 1600cc td, ali cim sam se finansijski stabilizovao (citaj ozenio i prestao da trosim pare nasumice u nocnim provodima), naslo se "vreme" i za bimmera i od tada ne menjam marku, samo za novije modele sto i tebi zelim.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...