Potrosnja u zimskim uslovima


Recommended Posts

Evo je zanimljiva tema za ove abnormalne uslove voznje, koliko je sada potrosnja nasih ljubimaca i prosecna brzina kretanja u gradskoj voznji...

Na zadnjih 100 km ciste gradske voznje potrosnja je 11.4 l/100 km dok je prosecna brzina 15.6 km/h. Na trenutnoj temperaturi -11.5 C uvece. Grad Nis.

06022012123.jpg

Link to post
Share on other sites

Jedno deset puta dnevno palim kola, mislim da ovih dana vozim vise nego taksisti

I trosi oko 10-11 litra plina...

...al zato benzin cepa ko nenormalan, oko 5-6 litra na 100km

To jos mogu da prebolim, al ovo ciscenje kola nikako:)

Link to post
Share on other sites

Jedno deset puta dnevno palim kola, mislim da ovih dana vozim vise nego taksisti

I trosi oko 10-11 litra plina...

...al zato benzin cepa ko nenormalan, oko 5-6 litra na 100km

To jos mogu da prebolim, al ovo ciscenje kola nikako:)

Jel to e34 trosi toliko ili???? :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

Pre mesec-dva je prosečna potrošnja u gradu bila oko 13L uz relativno umerenu vožnju i 2 x 10km dnevno, od kuce do posla i nazad. Kada se gazi oštrije, bilo je i 15-16L/100km u gradu.

Imaj u vidu da imam automatski menjač, dakle barem 1-1.5L veća potrošnja od manuelnog...

Link to post
Share on other sites

e38 728iA

18l grad, naravno plin

za ovakvo vreme to je ok potrošnja

gde si ugradjivao plin i koji je? planiram u martu da ugradjujem pa mi treba sav info...

Link to post
Share on other sites

kod Babića (nick-error)

hvala,njega sam kontaktirao 2009 za 528 i bio je dosta korektan sa cenom ali mi je motor bio u maleru pa me mrzelo da se cimam i prodao sam auto....

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Da li neko moze da mi kaze koliko prosecno trosi E36 -316i ? Zanima me i za benzin i za plin.

I moze li neko da mi objasni cime su povezani BMW i grad Sabac? Vecina polovnih se prodaju iz tog grada i "perfektno" su ocuvani :huh:

Link to post
Share on other sites