Recommended Posts

Ocigledno je da si trebao neki mini van da kupis. Opel Zafira, Fiat Multipla i slicno. Ako su ti oni veliki, onda pucaj na Opel Merivu ili na Fiat Ideu. ;) 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

7 hours ago, Zeljkamp said:

Ocigledno je da si trebao neki mini van da kupis. Opel Zafira, Fiat Multipla i slicno. Ako su ti oni veliki, onda pucaj na Opel Merivu ili na Fiat Ideu. ;) 

Sto?

Ne citas izgleda sta pisem. Ako aludiras na nedostatak prostora odnosno pregradica itd. koje pominjem pogledaj neki od automobila iz konkurencije ili cak i nizeg segmenta.

Stvarno nema prostora nizasta. A u danasnje vreme je cup holder obavezan dodatak! Pepeljare su izbacene nije vise in.

Jako lose iskoriscen prostor. Kada sam isao da kupim kola kaze lik ostala mi kuci servisna knjizica, reko sta ovaj muti... To je ona mala lepa kozna futrola bmw unutra gomila papircina cd navigacija itd...

Onda skapiram sto. Pa to ne moze da stane nigde. u kasetu ne moze... u vrata ne moze... samo u gepek :D

Link to post
Share on other sites

Nagrdi ti auto samo tako.Po meni im je jedina mana što su se pravili pametni sa rezevnim točkom tj. što su ga izbacili.Ja sam kupio nove gume i kupio ćopavac,koji mi stoji u gepeku.To me najviše izluđuje kod ovog modela.A te sitnice kao gde ću da držim sok,kafu itd. ni najmanje.Ako ću da pijem odem u neki lokal pa sednem,kad krenem na put,leti,tu je frižider torba koja lepo stane u gepek a još imaš i priključak.Mislim da sad svuda i na svakom koraku ima prodavnica-pumpa itd da uzemš neki sok-vodi izvrneš i peglaš dalje. :)

Link to post
Share on other sites

Ma gledam realno. Moze sve to tako kao sto kazes. A moze i da to sve ima u kolima!!!

Ujutro ja nosim teromos sa kafom i to lagano pijem do posla... gde to da stavim? :D ako idem na neki put i vozim dalje, mrzim da stajem.

Prosle god sam isao na more u pezou 307 u kasetu koja se isto hladi ubacio 6 redbulova + kokakolu a nista vadio iz nje od redovnih stvari nisam i samo pun gas.

Kako popijem zena dodaje novo i teraj, nema stajanja :D

Pa evo imam torbicu sa za cd. Znate onako malu kao knjigica na preklop, znaci dimenzije kao kutija CD-a samo debljine oko 10cm

Ne moze da stane nigde! drzim je kao debil ispod sedista!

Link to post
Share on other sites

Uzmeš držač koji ima zalacaljku i može da se skine i stavi.

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, marko13 said:

E kad je drzac za casu dodatna oprema. Gde sada naci to govno....?

Imali ko? :)

A pa buraz, kod bmw je sve doplata. Drzaci za case-doplata, pepeljara (ili kako danas kazu paket za pusace)-doplata. Znam kako nerviraju ti nedostaci, tresem cigaru kroz prozor, pola pepela se vrati...jbg. 

Ja sam se s drugarom bas navozao sa trojkom e90, bili na par duzih putovanja, meni je auto odlican. Prvo mi se nije svideo uopste, ali kako smo poceli da gazimo kilometre, uvukao mi se pod kozu. Brz, u kabini tih, ne osecas brzinu, bas bas mali potrosac. 318d je bio u pitanju. I njegov je bio klot, nema pikslu, nema drzace za case. Al zbog onog sto sam naveo kao pozitivno, oprostio sam mu nedostatke.

Link to post
Share on other sites
On 3/2/2018 at 8:25 AM, marko13 said:

Sto?

Ne citas izgleda sta pisem. Ako aludiras na nedostatak prostora odnosno pregradica itd. koje pominjem pogledaj neki od automobila iz konkurencije ili cak i nizeg segmenta.

 

Citam, zato sam ti i napisao sta si trebao da kupis. Da malo bolje poznajes filozofiju BMW-a, onda se verovatno ne bi ni zalio jer bi znao sta kupujes. 

Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Zeljkamp said:

Da malo bolje poznajes filozofiju BMW-a, onda se verovatno ne bi ni zalio jer bi znao sta kupujes. 

Iskreno rečeno, ja ne poznajem filozofiju BMW-a, ali koliko vidim, BMW nije regularni porodični auto (kao npr. Škoda Octavio, Renault Megane, VW Golf/Passat/Touran/... itd.) u kome ima prostora za 300 drangulija i troje djece. To je "sportski" (nije trkač, ali je sportskija od drugih automobila) auto (u svim oblicima karoserije) čija je prvenstvena namjena uživanje vozača u prevozu od tačke A do tačke B. 50 ili 5000 km - nema razlike, sve je podređeno toj jednoj stvari - da vozač "uživa" (relativan pojam za svakog od nas) u automobilu sa određenim agregatom. Jači/veći agregat - više uživanja... Sve ostalo je sporedno.

Ispravite me ako griješim...

Link to post
Share on other sites

Gledam da kupim karavan 320d 2006 za 163ks, auto uvozim i kupujem online, znaci dosta na poverenje i pregled coveka koji ce da mi doveze

po prici prodavca cuje se druk lager, kad se stisne kvacilo zabrunda, ostalo ok, sta mislite jel tu i zamajac gotov, kako proveriti

koliko kosta zamajac i druk za njega i sta bi eventualno jos moglo onako brzinski da se proveri, auto ima nesto malo preko 200000

 

Link to post
Share on other sites

Kad to skidaš i sa tom kilometražom,menjaj sve komplet,zamajac,korpu,lamelu i druk ležaj- od 500 eur pa naviše ,zavisi gde i kod koga kupiš

Link to post
Share on other sites
18 hours ago, Integralac said:

Gledam da kupim karavan 320d 2006 za 163ks, auto uvozim i kupujem online, znaci dosta na poverenje i pregled coveka koji ce da mi doveze

po prici prodavca cuje se druk lager, kad se stisne kvacilo zabrunda, ostalo ok, sta mislite jel tu i zamajac gotov, kako proveriti

koliko kosta zamajac i druk za njega i sta bi eventualno jos moglo onako brzinski da se proveri, auto ima nesto malo preko 200000

 

To je gotova prica. Racunaj da je tu sve gotovo. Da uzmes LUK set kvacila oko 18-20000din zamajac od 37-46000din zavisi gde nadjes.

Moze da se nadje ali jako retko ceo set sve zajedno za 48-50000din

Ali ako skines vec sve dole suludo je da samo menjas set kvacila a onda da za 20-30000km skidas opet i placas ruke za skidanje da bi zamenio zamajac..

Link to post
Share on other sites

Evo prodajem ja moga BMW e 91 320d 110 kW 150hp 2006 god 213000km servisna knjižica nova turbina nije reparirana vec nova na autu sve ok + set kvacila u gepeku luk sa zamajcem 18 ljetne 16 zimske + 16 ljetne na celiicnim felgama njemačke tablicama crna boja nigde ogreban

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, E91 crni said:

Evo prodajem ja moga BMW e 91 320d 110 kW 150hp 2006 god 213000km servisna knjižica nova turbina nije reparirana vec nova na autu sve ok + set kvacila u gepeku luk sa zamajcem 18 ljetne 16 zimske + 16 ljetne na celiicnim felgama njemačke tablicama crna boja nigde ogreban

Kad pre? Je l’ neki problem?

Link to post
Share on other sites

 

Gledao sam. Ne moze, prvo mora da se menja ceo deo plastike, koji ide uz kasetu pa nizbrdo.

Drugo, video sam uzivo. Ne radi mi posao. Malo g...o meni treba da stoji termos za kafu velik koji sam po sebi ima tezinu I unutra 0.5L kafe.

Tako da cu morati da se snadjem bez tog "luksuznog" dodatka. :-)

Link to post
Share on other sites