Recommended Posts

Dobar ti je autic,samo ti prednji lip fali ko 'leba.. :unsure:

solidan ,ma fali bem mu lebac :D nikako da nadjem neki :angry: da se uklopim sa cenom i sa stanjem lipa a i maglenke fale ;) ma i to cu da nadjem samo polako :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

danas zamenio termostat i naravno grejanja jos uvek nema :angry: a dize temperaturu kad radi na ler zato sto mi visko ne valja ,kaze majstor nece to mnogo biti problem dok je zima ali kad dodje lepo vreme mora nov, elem grejanje nema zbog neke elektro slavinice koja ne pusta vodu u onaj hladnjak kabine pa me zanima ako neko ima slike da mi izbaci da vidim da li mogu to sam da menjam ili opet moram kod majstora ,pocinjem da se pitam dokle bre vise problemi sa ovim autom :blink:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

danas zamenio termostat i naravno grejanja jos uvek nema :angry: a dize temperaturu kad radi na ler zato sto mi visko ne valja ,kaze majstor nece to mnogo biti problem dok je zima ali kad dodje lepo vreme mora nov, elem grejanje nema zbog neke elektro slavinice koja ne pusta vodu u onaj hladnjak kabine pa me zanima ako neko ima slike da mi izbaci da vidim da li mogu to sam da menjam ili opet moram kod majstora ,pocinjem da se pitam dokle bre vise problemi sa ovim autom :blink:

Imas srecu sto je hladno meni je visko otiso letos to su bile muke :))

Link to post
Share on other sites

Ako imas vreme i zelju klapnu mozes sam. Mozda oko 1h posla.

Nije tesko i ne treba ti bas nesto mnogo alata.

Moras da izpraznis razhladni sistem.

Odkacis tablu ispod volana.

Imas crevo koj mozes da vidis kada otvoris haubu. Trebalo bi da bude donje crevo ali lako mozes da proveris dok skidas slavinu.

Imas par srafa. Pa odvojis plastiku sa slavinom od malog hladnjaka

Otkacis zice. I mozes polako da izvuces. Pazi da ti ne ispadu srafivi.

Link to post
Share on other sites

Ako imas vreme i zelju klapnu mozes sam. Mozda oko 1h posla.

Nije tesko i ne treba ti bas nesto mnogo alata.

Moras da izpraznis razhladni sistem.

Odkacis tablu ispod volana.

Imas crevo koj mozes da vidis kada otvoris haubu. Trebalo bi da bude donje crevo ali lako mozes da proveris dok skidas slavinu.

Imas par srafa. Pa odvojis plastiku sa slavinom od malog hladnjaka

Otkacis zice. I mozes polako da izvuces. Pazi da ti ne ispadu srafivi.

ma skinuo sam ventil radi kao sat to nije problem nego ne mogu da izvucem hladnjak i njega da testiram el imas neku ideju bez da skidam tablu ili volan i pedale

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=23843&st=60

Link to post
Share on other sites

Super auto samo is lip patos i neke jotaze i to je to.....

hvala ,iz tvoja usta u bozije usi :D ,kako to lepo zvuci ,nadam se da uskoro i bude tako nesto ;)

Link to post
Share on other sites

naso sam resenje na netu ,neki lik imao isti problem kao ja a nije hteo nista da skida :D,za sad ja necu nista da vadim malo sam uspeo da ga isperem vodom spojicu creva pa ako ne bude bilo grejanja ovo mi ne gine

dsc03100.jpg

dsc03107.jpg

dsc03113.jpg

kaze decko da je plastika tanka i da se lako sece ,posle je zalepio nekim silikonom i sve sljaka bez frke

Link to post
Share on other sites

ako se odlucim za takve drasticne mere sigurno cu sve da dokumentujem mozda ce nekome koristiti ;), ne volim te varijante ala Lipu iz Bangladesa ali stvarno nisam strucan da skidam pola unutrasnjosti samo radi grejanja :D

Link to post
Share on other sites

drustvo sredjeno grejanje sljaka kao leptir ,nisam morao nista da seckam i da petljam :D nisam stigo da se slikam u kratkim rukavima ali bice za neki dan cisto da docaram banju u kolima :dance3:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...