Pitanje, savet?


Recommended Posts

Daklem ovako, razmisljao sam nesto i jos se razmisljam pa da pitam mozda mi date par korisnih saveta, nosim se mislju da radim neku preradu, znam da bih sekao krov, budzio svastannesto i auto bi sluzio za "zajebanciju" (da izvinete na izrazu).

Uzeo bih E21 ili E30, 316 zbog registracije i zadnje vuce, 2.-ja vrata, estetsko stanje auta mi je nebitno, moze i neki havarisan, preturen na krov, iscukan, itd, jer pretpostavljam da je cena takvim automobilima jeftina.

Moje pitanje, za koliko moze da se nadje skoljka sa motorom (i sve ono sto ide u kompletu da bu auto mogao da se vozi), enterijer nebitan, samo da patos, kosevi, motor i ostali "vitalni" delovi koji sluze da bi se auto vozio budu u bar solidnom stanju.

Verovatno mi se vise isplati da uzmem ceo auto i posle prodam ono sto mi ne treba? ili samo skoljku (sa vratima, haubom, staklima, vratima) sa motorom?

Da kazem i okvirno cenu, sta znam 100-200e?? moze i ako ima neko nesto da ponudi

Hvala, pozdrav

Link to post
Share on other sites

posalji mi na PM detalje, mozda sta znam, sve opcije su u igri

@red

aha e dobro da imam orijentaciono, drug dao zastavu u otpad za 12.000 din ali bmw jw tezi pa se i dobija vise verovatno ;)

onda jedino da kupim kompletan pa da rasprodam ono sto mi ne treba

Link to post
Share on other sites

cus 100-200e. za te pare ne mozes uzeti ni golfa oko bandere savijenog!

sakupi malo para, makar 500 pa pocni traziti.

pozz

meni treba u lom stanju, cenim da moze i za manje od 500?

@CasperBg82,777.boban posalji mi info na pm, cena stanje, gde se nalazi itd..

Link to post
Share on other sites