Recommended Posts

Verovatno je softver u pitanju ali hteo bih da cujem i vase misljenje... Na mom X5 kada pritisnem taster za sklapanje spoljnih ogledala ona se sklope i ponovo vrate u prvobitni poloza i tako ako pokusam vise puta onda se slopi samo levo i vrati ili jedno pa drugo... mnogi kazu softver je u pitanju...najnovije je da mi se desava da mi je umrezen telefon preko Bluetooth i nemogu da ga odjavim niti da

prijavim novi uredjaj... mozda su i kontakti na dugmadima.... Gde to mogu u Srbiji da resim na sto bezbolniji nacin naravno i sta vi mislite sta je u pitanju???

Link to post
Share on other sites

A da pre nego se zaltis i das lovu za softwer prvo uradis jedan hard reset......tako sto ces skinuti plus klemu sa akumulatora na jedno 10 min.Pa da onda probas.....A sto se tice update-a najbezbolniji je ovlasceni bmw servis

Link to post
Share on other sites

Mogu da probam... to je najbezbolnije resenje, samo...pitanje je dali softver ili mehanicki kvarovi tih dugmadi??? probacu ovih dana :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

A da pre nego se zaltis i das lovu za softwer prvo uradis jedan hard reset......tako sto ces skinuti plus klemu sa akumulatora na jedno 10 min.Pa da onda probas.....A sto se tice update-a najbezbolniji je ovlasceni bmw servis

probao sam i nista... jos sam mozda napravio i veci problem upalila se lampa za 4x4 i nemogu da je ugasim...

Link to post
Share on other sites

Bata BMW u BG-u. Meni je na E46 odradio dosta software stvari, retrovizore( skalpanje kada se auto zakljuca), daylight opciju za svetla,skinuo blokadu sa TV-a da moze da se gleda u voznji, proverio da li auto ima pravu kilometrazu koja je na satu.

Link to post
Share on other sites

Bata BMW u BG-u. Meni je na E46 odradio dosta software stvari, retrovizore( skalpanje kada se auto zakljuca), daylight opciju za svetla,skinuo blokadu sa TV-a da moze da se gleda u voznji, proverio da li auto ima pravu kilometrazu koja je na satu.

Hvala...video sam broj fona u preporuke za servise... Sta mislis koliko bi naplatio nov update sofvera???

Link to post
Share on other sites