Voda pogonsko gorivo


Recommended Posts

Za tih 30% i to kombinacija benzin + HHO neću ni da razmišljam. Samo čist HHO i ništa više, i to da se testira da npr može da se koristi u driftu. Ako to izdrži onda sve može :dance3:

Jer koliko videh na snimcima, ono ne sme da se mućka.

Sistem je totalno zatvoren mozes i na krov da se prevrnes ako imas rollbar,njihov sistem nemoze se mucka jer nisu to resili do kraja,treba znanje,leteci tanjir UFO su prvi napravili nemci a UFO koristi motor BMW.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Majko rodjena. Evo jedan link za edukaciju: http://en.wikipedia.org/wiki/Laws_of_thermodynamics

Kakav bre HHO? Dajte STUDIJU kako to radi i koliko stedi. Zasto studija (a zna se kako ona treba da izleda) nikada nije uradjena? Zato sto je taj HHO cista glupost i mlacenje prazne slame. Ne mozete da dobijete vise vodinoka nego sto vam treba struje da razbijete molekularne veze. Mozete da saljete struju koje god hoces frekvencije opet NE MOZE. Stanley Mayer je bio salabajzer i sve sto o njemu ima su razne "teorije zavere". Vratite se u realnost.

Taj HHO ne moze da ustedi ni 1% goriva. To sto vi dobijete iz tog HHO generatora nije dovoljno ni za jedan takt motora. Dok god ne bude izasla studija o tome koliko stedi (ako stedi) sa tim mozete brisati pod. Auto na vodu, u obliku o kojem ovde pojedinci mastaju, necete nikada videti.

Link to post
Share on other sites

ne moze, ok, ali sta mislis i da moze da li bi objavili da moze, ,pa taj bi odma bio mrtav, ne bi oni seici ni ovi drugi dozvolili jer ne bi mogli da ubiraju profit. i ovde se ne radi o tome da struja se dodatno preizvodi da bi je koristio generator, vec struju koju alternator proizvede a ide i vetar tj neiskoriscena je, iskoristis za cepanje vode. koliko su vam jaki alternatori, oduzmi sve potrosace pa vidi koliko ti snage ostane

Link to post
Share on other sites

conspiracy.jpg

Evo pocinje.......ubili bi ih, naftni lobi ne dozvoljava....kuku lele i ostali "Lone gunman" fazoni i teorije zavere. Aman bre niko nije toliko lud i ne mozes da kontrolises celu planetu. Svi imaju pristup Mayerovom "pronalasku" i ne nadje se nijedan fizicar, hemicar i metalostrugar na radnom rucku da zacasak naprave to i ostave planove opet na internetu potvrde ideju i prica zavrsena za sva vremena a naftni lobiji mogu da se puse? Zasto ceo naucni svet tu Mayerovu ideju gleda kao sarlatanstvo? Zar mislite da jedan "pronalazac" tj majstor Zika iz komsiluka moze da shvati nesto sto ljudima sa doktorskim titulama SVUDA U SVETU nije palo na pamet? Dajte ne lozite se. To da radi vec bi bilo iskorisceno 1000 puta pogotovu sto je "moguce napraviti u kucnoj radinosti" tj ne trebaju ti milionski budzeti i labaratorije da bi to usavrsio, napravio. Zamislite koliko labaratorija ostane prazno za vikend i nijedan naucnik se ne seti da ispituje to? MIslim zdrav razum. Ta MAyerova ideja 100% na vodi krsi prva dva zakona termodinamike i svi mozete na trepavicama da dubite to je tako i ne moze biti drugacije. HHO kao katalizator tj uvedjenje tog gasa kao smanjenje potrosnje goriva MOZDA ali veliko MOZDA + sto jos niko nije uzeo da zaista naucno to proveri. Ja jednostavno ne mogu da verujem da neka fabrika ne bi napravila to i ugradila u svoja vozila zbog smanjenja zagadjenja + sto bi dobili olaksice + sto bi imali jos malo rezervnih delova da prodaju za odrzavanje toga. Ne budite smesni.

Struju koju alternator proizvede PROIZVODI motor ne stvara se ni iz cega. Da bi taj motor radio potrebno mu je gorivo koje ne mozes da napravis jer nemas dovoljno struje, tj moras da je proizvedes vise nego sto taj motor moze da stvori. Zaboravite to ne radi.

Evo jedno pitanje: da li biste otisli na operaciju srca kod hururga u bolnici, ili bi ste otisli kod neke vracare pa pokusa ona? Eto otprilike to tako izgleda. HHO za pogon automobila nema uporiste u zakonima termodinamike, koliko god mi mastali, prirodne zakone ne mozemo da promenimo.

Link to post
Share on other sites

Vidi se da si ucenik,uci jos,Mayeru su dali milion dolara da odustane od projekta,nije ih uzo.

I znas sta se desilo,otisao je sa porodicom u restoran i dali mu hranu sa otrovom,i gotova prica.

Ako ti tako tvrdis,kako sam ja upalio motor na yuga a skinuo sam crevo za dovod benzina iz karburatora,znaci upalio sam motor ali nedovoljno malo HHO i radi se na tome,mislim tebi niko ne brani da se vozis na gorivo 200 dindzi litar.

Kriticara mora uvek da ima,svako misli kako on zna,svako ima neku teoriju.

Mene mnogo teraju da iznesem sve detalje,hocu uskoro,dovezcu se sa yugom do vas bez rezervoara za gorivo pa ce mo da se zezamo.

Naucnicima odgovara zagadjenje,jer uz zagadjenje ide reciklaza svega i svacega a drzava u to ulaze,jer mora,naucnici su to rekli.

Freon R12 ukinut jer bas on unistava ozon,e ja ga koristim bas je dobar.

Taksisti moraju da imaju EURO 3 motore a ne pitaju se odakle kako ce da zarade jer nemoze svako da vozi EURO 3.

Ne odgovara im ta zamisao,nemoze da ti vodu naplate,jer je besplatna,vodonik je cestica koje imas u svemiru,vodonik mesajuci sa odredjenim molekulima ph vrednosti stvorili naucnici ljudsku krv,gasovi u stomaku se stvaraju posredstvom vodonika i tako ti prdis.

Link to post
Share on other sites

Evo vam moj skype a ima i video poziv na facebook da vam demonstriram kako to izgleda da znam dal da idem po akumulator iz auta,ko je za neka me pozove,a objasnicu sta ja pravim pa nisam jedini ljudi,HHO je prvi izmislio 1800 neke nisam siguran bas ko jer me pravo da vam kazem ne interesuje puno,mene samo konacan rezultat interesuje.

mobile100ka Petar a zemlja valjda pise albanija ili zimbabwe tako nesto

a face je dioda majstor imam vise profila,ali imam i glavni,Petar dioda facebook

Link to post
Share on other sites

Ucenik u cemu? Glupostima i mlacenju prazne slame? U pravu si.

Te price o Meyeru, parama i trovanju okaci macku o rep. Pare mu niko nije nudio, umro je od pucanje aneurizme u mozgu.

Ti nisi uradio nista sa HHO pogotovu pokrenuo motor na bilo cemu, a to sto si skinuo dovod goriva sa karburatora i auto je radio par sekundi uz dodatak magicnog HHO ne zaboravi da imas malo "lonce" u karburatoru i auto je radio dok je bilo goriva.

Kriticari HHO i pogona na vodu su svi naucnici ovog sveta i mozes ti da "prdis" na taj isti vodonik do sutra to ne moze da funkcionise i da ima imalo pameti na ovom forumu ovu temu bi trebalo momentalno zakljucati da sluzi kao primer ljudskoj gluposti.

Te pretnje ja znam ali necu da kazem ili cu uskoro takvi kao ti NIKADA NE OSTVARE. Taj tvoj Yugo NIKADA NECE ICI NA VODU. Evo ja ti garantujem i IZAZIVAM DA OPOVRGNES TO. Dakle od tog tvog posla nema nista. Ako hoces da uradis kako treba odes na masinski fakultet ili na fakultet za fizicku hemiju objasnis ljudima sta radis, oni ti naprave proracune uzmu tvoj "pronalazak" i zajedno sa tobom izmere ispitaju i dokazu sta ti uradio, posle patentiraj i zivi ko bubreg u loju. Naravno prvo ce crknuti od smeha kada im uoste pocnes pricati o tome.

Opet najlakse je kukati kako je sve zavera. Ja je ne vidim. Niko ti ne brani da napravis taj magicni generator, ni tebi niti bilo kome u svetu, i da DOKAZES da to radi. A nisi napravio vec si poceo da prdis po forumima, ni ti ni bilo ko drugi samo filmici na youtube, a to nije dokaz.

Jel' smem da pitam koji si fakultet zavrsio i koliko godina iskustva imas u tom poslu da bi to napravio?

Zao mi je sto ne mogu da slepo slazem sa tobom jer ovde pricas bajke i to su samo bajke.

To sto vodinik postoji svuda ne menja cinjenicu da ne moze da se koristi kako si ti zamislio. Vodonik za pokretanje automobila moze da se koristi ali na potpuno drugaciji nacin, nimalo isplativ ili ekoloski iz vise razloga.

Sve dok ne bude postojao nacno nedvosmisleni dokaz da to funkcionise, to je samo budalastina. Problem nije u tome sto je to nemoguce napraviti. Problem je sto je NEMOGUCE U TEORIJI. Kako onda napraviti u praksi? Sve ono sto ljudska civilizacije nije mogla odmah da stvori, a bilo je po zakonima fizike moguce, je napravljeno pre ili kasnije. Ono sto nije moglo ni u teoriji ni do dan danas nije napravljeno: Alhemija kao pravi primer.

Dakle srecno sa hobijem koji ce samo to i ostati.

Inace pravi naziv za HHO je oksihidrogen (oxyhydrogen) "izmislio ga je kako ti kazes William Nicholson i dobijen je KLASICNOM elektrolizom vode. Ne nekakvim magicnim generatorima.

Link to post
Share on other sites

Evo vam moj skype a ima i video poziv na facebook da vam demonstriram kako to izgleda da znam dal da idem po akumulator iz auta,ko je za neka me pozove,a objasnicu sta ja pravim pa nisam jedini ljudi,HHO je prvi izmislio 1800 neke nisam siguran bas ko jer me pravo da vam kazem ne interesuje puno,mene samo konacan rezultat interesuje.

mobile100ka Petar a zemlja valjda pise albanija ili zimbabwe tako nesto

a face je dioda majstor imam vise profila,ali imam i glavni,Petar dioda facebook

Kad postanesh slavan, pomeni i nas sa BMW foruma, da mozhemo i mi malo da se pravimo vazhni jer te poznajemo biggrin.gif

Link to post
Share on other sites

2vuedyq.jpg

Lonce kazes,evo primer jednog rasturenog karba,pa proveravao ja sve to,u lonce ima dovoljno benzina za 2 km voznje ali lonce bilo suvo :acute: dobro zakljucaj temu sto se mene tice,ali usteda ne moze se dobije kod motora sa karburatorskim sistemom osim 100% hho,a kod automobila sa senzorima moze.

Link to post
Share on other sites

Ja nisam moderator da zakljucavam.

A to da li moze ili ne moze, ponavaljam DOKAZI ZVANICNO (postoje ustanove koje to rade)! Sve do tada NAGADJAS i pricas PRAZNE price.

Budi iskren i reci mi: sve detalje, seme, planove, crteze i iskustva si nasao na sajtovima? Nista literatura, knjige itd?

Covece, mani se corava posla. Kako to verujes nekolicini koji tvrde da je moguce a nikakvih dokaza nemaju cak ni ti nisi to jos uvek napravio, a ne verujes nauci i ljudima kojima je to profesija? Zasto ne odes do fakulteta i popracas sa nekim ljudima ili cak nadji nekog apsolventa da ti napravi prostu racunicu, par formula i videces zato to ne moze. Bre fizika i hemija iz srednje skole. Shvati to sto je Meyer radio je svuda objavljeno i to niko ne krije i niko nikada nije dokazao da to radi, cak ni on sam.

@nerro7

Pa sta ces dosadilo da se vozi bmw star 30 godina. Dok ne skupim pare za nov BMW vozicu nov Fiat. Da nakupovalo se cega hoces, ali se zakoni fizike i hemije ne mogu podmititi.

Link to post
Share on other sites

Ne rade seme neke sa neta 100 sema i ne rade,Ljuba Perisic MUSCORP,ima dosta ljudi,koji o tome znaju provereno,ali cute ja eto hteo da podelim sa vama,nego je tuzno sto nemozes bez kontrolera i elektronike da dobijes HHO cist,jer ide tu i vodena para,mora separator vode koji radi na niskom pritisku jer nesme se pravi pritisak,upravo zbog povratne eksplozije,ja sam bio okupan zezao se upaljacem i usi mi zujale,strasno,cuj ja nisam verovao da tako nesto moze dok nisam sam probao.

Ne brini ti zavodi i svi to znaju za to,vodonik se u fabrikama na slican nacin dobiva.

Ja sam zavarivac koristim argon i po malo helijum,drugar koristi vodonik jer vari deblje aluminijumske plocaste materijale,pa sam ga pitao u vezi HHO,kaze istina to radi 100% nego je problem povratni plamen,e to je sranje koje me brine a nemozgu jos da usavrsim taj deo aparature.

Link to post
Share on other sites

Ja nisam moderator da zakljucavam.

A to da li moze ili ne moze, ponavaljam DOKAZI ZVANICNO (postoje ustanove koje to rade)! Sve do tada NAGADJAS i pricas PRAZNE price.

Budi iskren i reci mi: sve detalje, seme, planove, crteze i iskustva si nasao na sajtovima? Nista literatura, knjige itd?

Covece, mani se corava posla. Kako to verujes nekolicini koji tvrde da je moguce a nikakvih dokaza nemaju cak ni ti nisi to jos uvek napravio, a ne verujes nauci i ljudima kojima je to profesija? Zasto ne odes do fakulteta i popracas sa nekim ljudima ili cak nadji nekog apsolventa da ti napravi prostu racunicu, par formula i videces zato to ne moze. Bre fizika i hemija iz srednje skole. Shvati to sto je Meyer radio je svuda objavljeno i to niko ne krije i niko nikada nije dokazao da to radi, cak ni on sam.

@nerro7

Pa sta ces dosadilo da se vozi bmw star 30 godina. Dok ne skupim pare za nov BMW vozicu nov Fiat. Da nakupovalo se cega hoces, ali se zakoni fizike i hemije ne mogu podmititi.

Tebi dečko nije uopšte jasan način funkcionisanja modernog sveta i to će ti se kad tad obiti o glavu... Ne kažem da može ili ne može projekat da uspe ali tvoj stav govori samo da izuzetno dobro primaš i lageruješ sve "oficijalne" informacije koje dolaze sa dnevnika! Ja lično ne bih otišao kod lekara za srce. Ja sam više za to da mi srce nikada ne strada a da bi znao kako, e za to treba da promeniš izvor informacija!

Toliko od mene ;)

Link to post
Share on other sites

Da ne bi bilo da ja mnogo mlatim evo za ljude koji ne veruju na teritoriji srbije SRBIJA BRATE

PWM third generation

Ti podaci su osnova rada sistema za automobile koji imaju ECU,ali to je pazite osnova i to je usteda a ovde se radi 100% HHO nema igre sa time,meni ce sistem da ima snagu 1kW ali ja imam resenje za to za svaki auto.

Nikom ne odgovara 100%,NIS drzi monopol nece dozvoliti,razumete o cemu pricam

Link to post
Share on other sites

M I R N I. Svi provokativni postovi ce biti obrisani. Covek pokusava nesto da napravi sto ce mozda imati svak korist, a pojedinci ga miniraju.

P.S. Ne odudaraj od teme da ne delimo BANane.

Znam da je tip iz Novog Pazara ugradio HHO uredjaj i da tvrdi da ima ustedu od 22 do 24%.

Link to post
Share on other sites

Svaka cast coveku sto pokusava da nesto napravi.Ako se moze ikako pomoci a da sam u mogucnosti samo javi i nadam se da ce zaziveti projekat :preved: a nevernici nek ubacivaju novcanice u rezervoar pa nek se voze :pilot:

Link to post
Share on other sites
Guest nerro7

Leon, a što nisu snimili kako to ide i fercera? Msm, mogu i ja da to sve kao spojim i eto, radi...

A na istoj stranici ima snimak, voda u x6. Ko ima za x6, ima i za gorivo koliko god koštalo.

Petar, šta ti sve fali da bi odradio fuksu?

Link to post
Share on other sites

Leon, a što nisu snimili kako to ide i fercera? Msm, mogu i ja da to sve kao spojim i eto, radi...

A na istoj stranici ima snimak, voda u x6. Ko ima za x6, ima i za gorivo koliko god koštalo.

Petar, šta ti sve fali da bi odradio fuksu?

Kolko je tebi dobro,radim care vec.

Ne vozi mi se na skupo gorivo jer mi yugo trosi 11L tebrax

Link to post
Share on other sites

Svaka cast coveku sto pokusava da nesto napravi.Ako se moze ikako pomoci a da sam u mogucnosti samo javi i nadam se da ce zaziveti projekat :preved: a nevernici nek ubacivaju novcanice u rezervoar pa nek se voze :pilot:

Vernici ili nevernici su na forumu o religiji. Ovde je jako jednostavno. Dokazi da radi. Ko zeli malo da procita shvatice zasto ne moze.

@petar, ti si zi Bora, mozda ti je daleko, ali znam da Slovasu u Cacku ima dosta toga. Evo site http://www.slovas.rs pozovi i pitaj imaju li i koliko. Koliko se secam (otac mi je radio nekada sa tim) taj sto ti hoces nije bas jevtin i nema ga cesto.

Link to post
Share on other sites

pricao sam sa profesorom fizike, kaze da je upoznat sa ovim pokusajima, i on misli da je jako tesko ovako nesto.

kaze da bi bilo mozda moguce ali :

1. da se stavi neki turbo punajc koji bi imao ulogu alternatora pa da ona proizvodi struju potrebnu za proces,ili

2. u gepeku stoji agregat koji bi proizvodio struju, ili

3. da se stave baterije, a da se pune kuci i da se dopunjavaju agregatima na kocnicama ( najkomplikovanije, ali i najveca mogucnost da ovako nesto uspe)

inace izmisljeno je mnogo toga za sta mi ne znamo, ali patenti se otkupljuju>

1. svedjanin koji je izmislio brijac koji se ne moze nikada istupiti ( gillete otkuio patent cini mi se za 15 miliona dolara)

2. lek protiv side ( cya ubila pronalazaca a sve info o njegovom radu je zapaljeno)

3. guma koja se ne moze nikako probusiti a menjaju se preventivno na 100.000km takodje otkupljen patent

4. plin, koji je najlaksi derivat nafte, i nejgova proizvodnja je jeftina, ali cenu koju mi placamo na pumpama je rezultat uticaja naftne mafije

5. teleport masina- Nikola Tesla je napravio prvi nacrt teleport masine, a sve to je neki nemac uradio i uspeo da teleportuje celije iz jedne u drugu prostoriju, kad je najavio da ce napraviti masinu kojom ce se moci teleportovati ljudi sa jednog na drugi kraj sveta, njega proglasili ludim i strpali ga u ludnicu, a kasnije se ispostavilo da covek je imao odlicne ideje, ali svakako da to ne bi odgovaralo svima koji se bave transportom.

Link to post
Share on other sites