Recommended Posts

Posle kocke koja je jos uvek kuci.....

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=2400&st=0&p=23917&hl=+320i%20+beli&fromsearch=1entry23917

Kabriolet je danas otisao za North Carolina.....

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=15919&hl=convertible&st=0

Prosle nedelje je na red doslo nesto malo vece,malo jace,malo novije.... :)

img0608ee.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img0621f.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img0623hk.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img0624zd.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img0625nf.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img0619pf.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img0626zf.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img0609k.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img0612os.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img0613tu.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img0620o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img0627gz.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites
  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gagi naviklo se dupe na bez kozni interijer a ? :D :D

U zdravlju ga vozio i da te sluzi bez problema... Bas je dobar, sve na mestu...

Priznaj da si napravio ovaj,ovde spominjani HHO generator, pa ti treba ovolika voda u gepeku :P ...

Link to post
Share on other sites

Daj neke podatke, na primer, posto je auto, koje je godiste, posto je registracija...cisto radi poredjenja

Auto sam uzeo na kredit,od dilera...sa garancijom od tri godine,koje mi daje diler na mehaniku i elektroniku,tablicama,registracijom,taksama....izasao je nesto manje od 10500 zelenih novcanica.Registracija i tablice su negde oko 150 a posle se godisnje placa oko 50 za registraciju,s tim sto mesecno placam obavezno osiguranje koje mora da bude full za vreme kreditiranja(full podrazumeva da bilo sta da se desi,ne placam nista,pa cak ni slep sluzbu)koje je oko120 mesecno....

Eto,nadam se da moze da se uporedi iz ovih podataka....

Link to post
Share on other sites

Hvala svima....Auto je 2002. ima 101000 predjenih milja i ja jos uvek ne verujem u kakvom je stanju....Bilo je povuci-potegni u potrazi za manuelnim,ali se na kraju isplatilo.... Sve je novo i nisam uspeo da pronadjem ama bas nista da bih oborio cenu.... :)

@Vlada...kako je i ovde pocela da skace cena goriva,moracu da probam na vodu :) :)

@Nidza...ej,znas sta...znam da jos sanjas kocke...i kladim se da ces ubrzo da uzmes jednu za zezanje....zato,cuti bolje :) Bitno da nije traktorce :)

Link to post
Share on other sites
Guest nerro7

Pošto bi bilo da se uradi "ovakva" koža unutra, zna li neko, makar otprilike?

Izgleda da su sad skontali da će da nestane nafte, pa da se nakupe para dok mogu. Prokletinje.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Neka je srecna kupovina.. Auto ti je zaista prelep, puno predjenih milja ti zeli drug.. Daj jos neku slikicu, ne skrtari, sta si se stisao? :preved:

Link to post
Share on other sites

Vodu sam zaboravio da izvadim posle kupovine,a auto jeste u stvarno dobrom stanju,kao da su u papucama ulazili....

O felnama uveliko razmisljam,ali ne bih bas voleo da idem toliko daleko od fabrike....mozda neke 17 ili 18 cisto da malo popuni prazninu....sve je fabricko i max utegnuto pa mi je malo bez veze da to narusavam,a i putevi nisu bas sjajni za niske profile. Na kabriu sam imao 18 sa niskim gumama i bas je bilo zamorno za voznju.

Pokacicu jos slika kad uhvatim vreme,ovo je sve na brzinu

Hvala svima :)

Link to post
Share on other sites

kakvi putevi bre. pa nije to srbija? ja jedva cekam da mi stignu 20ke pa da nataknem na moju e39ku. ima da ih teram po ovoj kaldrmi

Link to post
Share on other sites

Zeljko...ja bih voleo da nije kao u Srbiji sto se tice puteva...ali veruj mi,nije nista bolje....poslikacu nesto od tih opasno dobrih ulica pa cu zakacti. Ni meni se ne svidja ovako visok auto i definitivno mu treba veci tocak...ali.....

Link to post
Share on other sites