Recommended Posts

Ljudi,plin u moj u M3,da ili ne?

Ako da,koji?

Ako ne,zasto ne?

P.S.Ovo sa benzinom vise nije normalno,auto ne trosi mnogo,zato sto ga vozim opusteno,ali imam osecaj da svaki put kada natocim gorivo,meni porastu magarece usi....jer cena vise odavno nije realna....

Link to post
Share on other sites
  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bolje ubaci dizel motor . Gde ces bre plin u M3 ?

Daj,ne zezaj,sto mislis ponizenje je ili glupo je?

Daj neki argument za to,tipa sjebaces motor,nece ici i sl.

A ne tako.

Zato sam i pitao,da bi neko lepo objasnio.

Link to post
Share on other sites

Sta ce ti argument , vozis M3 a ne 316 , zamisli Ferari sa plinom ako mozes .

Stvar je u tome da je Benzin preskup i bice sve skuplji!

Pitam te sta bi mu falilo da ima plin?

Pusti to,kao ne ide,glupo je.Glupo je bacati pare.

Sta ima da ga zamisljam.

Link to post
Share on other sites

Svi kenjaju o potrosnji a voze 316,neznam da li moze da se ubaci plin zbog vakumskih karburatora,ali da je kriza i da su nenormalne cene goriva to jeste,plin ti nece sjebati motor imas gas sekciju na forumu pa procitaj.Svuda u svetu se plin tretira kao eko gorivo ljudi trebaju biti ponosni sto malo manje zagadjuju,to se samo u srbiji smatra kao neka degradacija sto vozis na plin.E sad u pravu su i forumasi kad ti kazu da je to m3 i ugradnjim gasa ces sigurno smanjiti vrednost auta,si razmisljao o tome da recimo prodas tvoj kupis 2.8 m-optik i vozis onda na plin,i ostace ti jos dosta kusura,naravno da je velika razlika,a ako opet ne mozes da se odvojis od m-a,kupi neki punto ili tako nesto da secas po gradu a M-a isteraj kad ti je merak samo i onda ti nece toliko tesko padati gorivo,barem sam ja tako uradio.

Link to post
Share on other sites

Svi kenjaju o potrosnji a voze 316,neznam da li moze da se ubaci plin zbog vakumskih karburatora,ali da je kriza i da su nenormalne cene goriva to jeste,plin ti nece sjebati motor imas gas sekciju na forumu pa procitaj.Svuda u svetu se plin tretira kao eko gorivo ljudi trebaju biti ponosni sto malo manje zagadjuju,to se samo u srbiji smatra kao neka degradacija sto vozis na plin.E sad u pravu su i forumasi kad ti kazu da je to m3 i ugradnjim gasa ces sigurno smanjiti vrednost auta,si razmisljao o tome da recimo prodas tvoj kupis 2.8 m-optik i vozis onda na plin,i ostace ti jos dosta kusura,naravno da je velika razlika,a ako opet ne mozes da se odvojis od m-a,kupi neki punto ili tako nesto da secas po gradu a M-a isteraj kad ti je merak samo i onda ti nece toliko tesko padati gorivo,barem sam ja tako uradio.

To je samo bilo teoretsko pitanje,nista definitivno.Ne bih nista stavio sto bi mu na bilo koji nacin smanjilo vrednost.Jer jednog dana ce ovi M3 vredeti mnogo vise,ali samo ovi sto im nista nije dirano.

Ne menjam njega ni za sta,nista me drugo ne zanima.Kad bi ga prodao,kupio bih neka obicna kola,ili kad bi mogao kupio bih njega novog(eh kad bi to moglo).

U stvari doplatio bih za neki M3 GT ali u stanju mog auta.Nikako neku "rku".

Link to post
Share on other sites

Raspitaj se za HHO generator na vodu.. kazu oko 50% smanjuje potrosnju, nemas nikakav rizik.. ali RASPITAJ SE da li moze kod tebe na auto(da li podrzava toliku kubikazu, da li taj egzoticni M/// prihvata tako nesto.. ).. posle kad ga budes prodavao, iscupas to i spakujes u drugi auto! ;) Pozdrav i srecno.. crno je nebo nad Srbijom, nabavi kisobran, sta da ti kazem.. :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Raspitaj se za HHO generator na vodu.. kazu oko 50% smanjuje potrosnju, nemas nikakav rizik.. ali RASPITAJ SE da li moze kod tebe na auto(da li podrzava toliku kubikazu, da li taj egzoticni M/// prihvata tako nesto.. ).. posle kad ga budes prodavao, iscupas to i spakujes u drugi auto! ;) Pozdrav i srecno.. crno je nebo nad Srbijom, nabavi kisobran, sta da ti kazem.. :pleasantry:

zar nije bolje da skines 2 svecice i raskacis 2 dizne i vozes M-a na 4 cilindra, pa tek kad ugradis HHO ima da trozi 5 litra benzina i vozis se ko covek- pun gas

Link to post
Share on other sites
Guest nerro7

E jebo ga ti sad. Više mi odgovaraju puma i reebok. Nike je za ljakse :)

Po meni je najbolji v8 4.4l. Maziš ga i neće puno potrošiti. Vodim se politikom:

Ako hoćeš od tačke A do tačke B, kupi g2 dizel i sipaj D2,ložaka...

A ako hoćeš da ide, onda v8 u e30 ili e36 pa uživancija :D

Link to post
Share on other sites

Ako već prodaješ auto okreni se inostranom tržištu (oglasi ga na mobile.de ili tako nešto sl.), malo ko će ovde hteti da kupuje M3.

Plin jedino ako planiraš da ga voziš godinama, za prodaju nema smisla. Inače autu neće da škodi dotični, odavno voze u evropi trkačka kola na plin.

Link to post
Share on other sites

Ako ovo shvatas kao uvredu (sve sto je sa moje strane napisano) evo ja se izvinjavam! ;)

Nista mene ne vredja,ja samo kazem svaka cast kolege,tako se savetuje,bravo.

To sto neko ima moralnu barijeru da ugradi plin,to ne razumem,razumem samo argumente.

Ne razumem ni to da ce pre neko da placa ovim lopovima uskoro 200 din po 1L.

Nije stvar da li imas para za gorivo ili ne,stvar je u tome da te neko pravi budalom svaki dan.

Ja imam odgaijvacnicu Srednjeazijskih ovcara,i realna cena za stene iz moje odgajivacnice je od 700 do 1000e a ne 3000e.

ac6icz.jpg

Evo ocemu pricam.

Podrav i nemojte vise na tu temu.

Link to post
Share on other sites