Recommended Posts

Nista mene ne vredja,ja samo kazem svaka cast kolege,tako se savetuje,bravo.

To sto neko ima moralnu barijeru da ugradi plin,to ne razumem,razumem samo argumente.

Ne razumem ni to da ce pre neko da placa ovim lopovima uskoro 200 din po 1L.

Nije stvar da li imas para za gorivo ili ne,stvar je u tome da te neko pravi budalom svaki dan.

a sto se ti njima uopste pravdas?????????????????

Link to post
Share on other sites
  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobar plin nista nece smetati tom autu, ne moze da mu pojede glavu ili klipove, samo ti los plin moze pojesti zivce i novac za protokomere. Slobodno stavi plin i uzivaj u duplo vise predjenih kilometara, ja sa mojim ne prelazim mnogo tako da mi plin ne treba, ali da prelazim vise od 10tkm i ja bih ugradio, pa neka pricaju da sam najveci seljak, meni je dobro.

Link to post
Share on other sites

ooo neco, jesi napokon registrovao m-a? nek ti je sa srecom.. a "bmwm3" ja ne vidim sta sam ti kenjao, samo sam ti dao ideju , jer si o smanjenju potrosnje poceo pricati i podrzavam te 100% ..

Link to post
Share on other sites

ooo neco, jesi napokon registrovao m-a? nek ti je sa srecom.. a "bmwm3" ja ne vidim sta sam ti kenjao, samo sam ti dao ideju , jer si o smanjenju potrosnje poceo pricati i podrzavam te 100% ..

Nisi ti,a ja nisam mogao da citiram svakog posebno,moja greska.Koji su kenjali,prepoznali su se. :-)

Link to post
Share on other sites

Dobar plin nista nece smetati tom autu, ne moze da mu pojede glavu ili klipove, samo ti los plin moze pojesti zivce i novac za protokomere. Slobodno stavi plin i uzivaj u duplo vise predjenih kilometara, ja sa mojim ne prelazim mnogo tako da mi plin ne treba, ali da prelazim vise od 10tkm i ja bih ugradio, pa neka pricaju da sam najveci seljak, meni je dobro.

Tako je.Ja moralnu barijeru imam prema preskupom Benzinu,koji je juce bio cak 150 din po L,a ne prema plinu!Naravno da bih stavio najbolji uredjaj i vozio se po nekad na plin,recimo na neka duza putovanja,ja sam auto uzeo da ga vozim,a ne da glumim muzej. :-)

Link to post
Share on other sites

Steta kako nekad dobri primerci automobila zavrse kod pogresnih vlasnika...jbt plin u M3.katastrofa,kupi reno 4 i u njega stavi plin sekvent jbt.

Link to post
Share on other sites

Steta kako nekad dobri primerci automobila zavrse kod pogresnih vlasnika...jbt plin u M3.katastrofa,kupi reno 4 i u njega stavi plin sekvent jbt.

Gledaj svoja posla!!! :-)

Link to post
Share on other sites

Ima BRC plin za sportska vozila, vrhunski uredjaj, Video ga na golfu 5 r32 radi perfektno. Malo guglaj i nacices taj uredjaj, kosta oko 1000e..

Link to post
Share on other sites

Ima BRC plin za sportska vozila, vrhunski uredjaj, Video ga na golfu 5 r32 radi perfektno. Malo guglaj i nacices taj uredjaj, kosta oko 1000e..

Pogledacu,hvala na info!

Link to post
Share on other sites

Drugar kada vec mora zbog ovih goveda na vlasti da se ugradjuje taj plin,sta je tu je.I meni je zao sto u svom bmw-u imam taj *ebeni plin,bez obzira na to bio on ekoloski,jeftiniji bolji/losiji za motor sta god da je u pitanju.Sljaka vec duze vreme zavrsava posao i samo dobar uredjaj neka bude i bice to ok.Po nekim "nepisanim" pravilima ne bi uopste trebalo da se ugradjuje taj plin, pogotovo ne u bmw, dodatna creva i ostale zaebavancije, ali kad je dotle doslo ugradi ti to lepo, sipaj i uzivaj! ;)

Link to post
Share on other sites

Ljudi nisam ja resio da ga ugradim,ne definitivno,kao da bih ja to voleo,samo sam hteo da cujem vasa misljenja,nesto konstruktivno,tipa,nije dobro za motor ili neki deo motora.Ili nista mu nece biti,ugradi ga,naravno sve argumentovano!

A neke komplekse nize vrednosti da mi neko ovde izbacuje,kao to je "seljacki",samo "seljaci" to rade....ja sa tim nemam problem.

Pozdrav svima

Link to post
Share on other sites

Druze nisu to kompleksi u pitanju ili ljubomora , bar kod mene . Da je to tako dobro davno bi BMW fabricki isao na plin , a tvoj je auto i ako je tebi to ok samo napred .

Ma ja cu da ga vozim na benzin,ne zelim ni ja bocu u gepeku i ostala sranja.Ali BMB ce uskoro doci do 200 din,pa ce svi benzinci "obicnog" naroda ici na plin ili nece ni ici.

Zivi bili pa videli.

Do tad,svako dobro.

P.S.Koliko je bio BMB 98 oktana 1993 kada je napravljen ovaj moj model? :-)

Link to post
Share on other sites

Znam da se skrnave i noviji i jaci automobili ali po meni je to glupost . Uredu mi je za neki obican manji auto ali za ove krmace ne . Hteli da priznate ili ne ali plin je sirotinjsko gorivo , vozis auto od 20-30000 a nemas za gorivo vec peglas na plin , bolje ga nemoj voziti . To je moje misljenje a vi se nemorate sloziti sa tim .

Kada gorivo bude 200 din bicemo zdraviji , bicikli , setnja i 100 svecica za rodjendan .

Link to post
Share on other sites

Tako je Nidzo.. a kad sam video da je neki seljak iz G-Power-a u svoj M5 Hurricane GS 5.0 V10 od 660ks ugradio plincugu, skenjao sam se kako je lik propao kad mora da ugradjuje plin u M5.. Kontam da ce mu se ceo svet smejati sto mu auto na plin ide od 0-100km/h za 4,6 sekundi !!! -Licno video u X5 4.8i, Cayenne S, A8 4.2, Hummer H2 taj plinski uredjaj, i samo cu reci ovo-Zasto bi se neko vozio duplo skuplje kada ne mora?? Zato sto je sramota malo ustedeti ako imas bolji auto? Cela ova prica je bzvz. Ovo nije tema o TNG-u i zasto ugraditi ili ne, vec je covek pitao da li moze nesto da se desi masini.. Ne, ne moze, dokaz ti je moj ironican odg.gore vezan za M5 iz vrhunske tunning kuce.. Prodas jedno stene, ugradis sekvent i uzivas u voznji.. Ziv bio!

Link to post
Share on other sites

Znam da se skrnave i noviji i jaci automobili ali po meni je to glupost . Uredu mi je za neki obican manji auto ali za ove krmace ne . Hteli da priznate ili ne ali plin je sirotinjsko gorivo , vozis auto od 20-30000 a nemas za gorivo vec peglas na plin , bolje ga nemoj voziti . To je moje misljenje a vi se nemorate sloziti sa tim .

Kada gorivo bude 200 din bicemo zdraviji , bicikli , setnja i 100 svecica za rodjendan .

je....s zdravlje sa 100 svecica ! :lol:

Link to post
Share on other sites
Guest nerro7

SLažem se i ja sa tobom. Ali bracuka, to nama odgovara. Svi mi koji vozimo auta ispod 12000€ smo beda. Neko na kredit, neko na lizing a neko radio kao konj i uzeo makinu. A neko 2 kile prevezao i odma u hamerčinu

Ali nešto nikad neću moći da razumem a to je:

Plin u kajena - video lično

plin u porše kareru 4s - video lično

plin u auto koji ima preko 300ks,jer taj koji to vozi i održava garant ima i za čorbu koliko god bila

i ona start stop sranja kao u panameri v8 550ks. kupi čovek auto sa brutalnim performansama i onda daj da uštedi gorivo.

Sve ovo je marketing kao sačuvajmo zemlju...

A ja i moji drugari teraćemo plin pa dokle god. vozimo krševe...jedva skuco za njega i treba na benzin još da vozim, ma ajde...

za off izvini

Link to post
Share on other sites

Pisite i dalje!

Drugari nema sirotinjskog goriva! :-)))

Ima samo preskupog i nerealno velike cene!!

Kao sipam benzin,a ovamo hebem majku u sebi zbog cene,a pred narodom se pravim,kao sto neko napisa "ima se,moze se"!:-))

Link to post
Share on other sites

za neke koji to mozda ne znaju bmw na plin moze da ide veoma brzo .....

http://auto.blog.rs/blog/auto/vesti/2007/11/16/ac-schnitzer-gp3.10-gas-powered-bmw-3-series-coupe-oborio-rekord-za-vozila-sa-pogonom-na-plin

ne kazem da ga treba ugraditi u ovakvog bmw-a ali ako se prelazi neka ozbiljnija kilometraza recimo preko 10000 km godisnje zasto da ne?

Link to post
Share on other sites