Recommended Posts

  • 3 weeks later...

gledao sam klip 3x i jedva sam ukapirao gde je to negde u ns... jel to onaj tranzit -> temerinska -> partizanska i prodjes pored nove autobuske?

Link to post
Share on other sites
gledao sam klip 3x i jedva sam ukapirao gde je to negde u ns... jel to onaj tranzit -> temerinska -> partizanska i prodjes pored nove autobuske?

kad krenes od kvantasa pored Cureta pa u Partizansku i pravo pored OMV

Link to post
Share on other sites

da, da, to od kvantasa je tranzit, to je to... tu ja zivim, nema 2 min peske do Cureta na podbari :acute:

btw bas ga dobro pocepa, samo da si dao nekom da snima :bye:

Link to post
Share on other sites
da, da, to od kvantasa je tranzit, to je to... tu ja zivim, nema 2 min peske do Cureta na podbari :D

btw bas ga dobro pocepa, samo da si dao nekom da snima :D

to da,bice jos snimaka samo me nesto zeza komp.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...

To je snimano u Nemackoj,avgust-septembar ove godine kad sam bio tamo kod burazera,a te cunjeve su stavili namerno zbog motociklista,posto tamo voze ko manijaci a putevi su extra,pa da nema prelazenja iz trake u suprotnu traku.Inace tamo gde smo przili nas dvoje 140-150 u krivini, vozi se 200 km/h kad si sam i dobro znas da vozis.

Link to post
Share on other sites

A ovi kako ti se cine? Oba je snimao moj drug telefonom i vozio jednom rukom <_<

http://www.youtube.com/watch?v=DPvyYbs_S88

Na ovakvim snimcima uglavnom su komentari da nije normalan i tako to ali ko vozi motore zna o cemu se radi :)

I jos jedan snimak ja i taj drugar prosle godine u kg posle drifta

http://www.youtube.com/watch?v=vLZlCUVOZi8

Link to post
Share on other sites

Sta da kazem,svaka mu cast,jednom rukom 300 km/h ja se ipak ne bi usudio i ako je bio pravac.Ovde gde sam se ja vozio je uglavnom voznja sa dosta krivina jedno od najboljih mesta u Nemackoj,tako sam barem tamo cuo.

Link to post
Share on other sites
To je snimano u Nemackoj,avgust-septembar ove godine

al ti brzo zivis,kad pre avgust-septembar,dok svi jos cupkauju u januar <_<

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...