Recommended Posts

na moju zalost,izgleda da ovog bimera vise necu voziti,juce ujutru oko 5 sati sam imao udes,sreca pa sam prosao sa samo istegnutim tetivama leve sake.zakucao me majmun na sred semafora sa preko 100km/h,bocno.ja sam dobio zeleno svetlo i lagano krenuo iz raskrsnice,a on je iz daljine,posto je video da ce izgubiti zeleno dao gas,posto semafor trepce pre nego sto prebaci,mislio je da ce stici da prodje i nije se ni zaustavio,nije bilo traga kocenja,reno meganom mi se zakucao bocno u desnu stranu bimera i okrenuo me za 180 stepeni.auto vec bio kod majstora na kanalu,pregledan detaljno,mehanicki nije nista stradalo,stakla i plastike su citave,vozan je jos uvek,ali mu je nabijen srednji stub,prag,zadnja polustranica,rub i vrata.kaze mi moj majstor Kida da sam imao srece sto je zdrav,pa je stub zaustavio udarac,inace ko zna sta bi bilo.mislim da toliku stetu necu popravljati,ali sa druge strane,nisam ni sam pametan sta da radim,ne ide mi se u drugi auto,zavoleo sam bimera,a sa druge strane,ne znam koliko mi se isplati da ga popravljam? vec sam dobio ponudu da za njega dobiem ford fiestu 91'godiste,voznu u dobrom stanju,registrovanu,vozila je zena.sta uraditi,popravljati ovog bimera ili uzeti fiestu,pa kad malo skrpim love,nju prodati,dodati novac i opet kupiti bimera????????? slike u toku dana :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Link to post
Share on other sites

uzmi fiestu ako je dobra,otarasi se tog auta,a fiestu ces lakse prodati.i vidi sa osiguranjem,naplati tu stetu sto pre i kad sve zavrsis imaces para da kupis duplo bolju kocku...

I ja bih ovako postupio.

Link to post
Share on other sites

puno posla, para i zivaca dok sredis to sve sto si nabrojaoi kao sto su ti vec napisali, vazno da si ti ziv i citav i sada vidis koliko znaci imati jak auto.

Teraj fiestu dok ne skupis lovu da kupis Bmw-a opet :e30::dance3:

Link to post
Share on other sites

Dobro si prosao...

Pusti auto bitno je da si ti ziv i zdrav...

Da te je udario sa preko 100km ne bi nista ostalo od auta...

Link to post
Share on other sites

pa i nije tako strašno...300€ u vr' glave da se sredi sve...

upravo toliko i mi traze,a sa druge strane,za nju imam fiestu ili 800e,to je ponuda od iste osobe,pa plus tih 300e sto bih dao za popravku,pa malo love i od ostete,ako bude,i mislim da cu imati dovoljno za bolju kocku,a vec sam i nasao nesto u mojoj okolini,izgleda bolje od moje kocke,a nije neka cena :pleasantry:

http://www.polovniautomobili.com/oglas2106248/bmw_318_18i/

Link to post
Share on other sites

upravo toliko i mi traze,a sa druge strane,za nju imam fiestu ili 800e,to je ponuda od iste osobe,pa plus tih 300e sto bih dao za popravku,pa malo love i od ostete,ako bude,i mislim da cu imati dovoljno za bolju kocku,a vec sam i nasao nesto u mojoj okolini,izgleda bolje od moje kocke,a nije neka cena :pleasantry:

http://www.polovniautomobili.com/oglas2106248/bmw_318_18i/

hm, tu nesto ne "shtima" ovaj nema sanse da je 1984 godiste, pogledajte zadnja stop svetla :unsure:

Link to post
Share on other sites

Dobar si covek, zao mi je sto ti se ovo desilo.. Ako dobijas 800e za kocku U TAKVOM STANJU, uzmi kes, i dodaj jos malo, ev.sacekaj pare od ostete i kupi sebi bimera za tih cca 2 soma. Evo u rubrici Oglasi decko nudi BMW 3 e36! kupe sa klimom 94. god. za 2 soma, valjda mu jako hitno, sta znam..

Link to post
Share on other sites

neverovatno :dance3: :dance3: :dance3: :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry: jutros sam postavio oglas da prodajem bimera ili menjam,onako slupanog i vec imam cetvoricu najavljenih za zamenu,za subotu,posto ne mogu ranije zbog posla,cak sam jednog i gledao i probao veceras :pleasantry: nude mi se sve i svasta,ford ecort,fiesta,golf II,a najzanimljivije je ono sto sam veceras provozao,covek je doterao auto,pitanje je zasto ga menja glava za glavu?????? nesto je tu meni mutno,vozio sam veceras mecku ( ciganski auto ) AMG-a,sa kontra menjacem,190-ku,jes da nisam ljubitelj mecke,vise volim bimera,al moram priznati,ide i to zaista dobro ide,gledali je ja i Kida ( moj majstor ) iz kanala,nigde jedne tackice,sve suvo limarijski zdrava,full oprema,koza,servo,klima,podizaci itd.na satu sumnjivih 140.000km,ko zna sta je tu muvano,a mozda je cak i kraden,ma nisam pametan vise sta uraditi,moj najveci problem je to sto imam za vratom bolesnu majku,malo dete i bez auta sam kao lud,nemam bas puno vremena za cekanje,a trenutno ni nekih posebnih finansija za nesto novije.......

Link to post
Share on other sites

Kad sve zavrsis imaces racuna da castis sa 100 evra tog sto te udario .

druze moj,iz tvojih usta u bozje usi,daj boze da bude tako :pleasantry:

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...