dozvoljeno naknadno zatamnjivanje stakla


Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

samo budi normalan, nemoj da se bahatis i budes bezobrazan i nikakav problem neces imati zbog stakla. Godinama imam 65% napred i 80% pozadi, vozio u 8-9 zemalja, policija me zaustavljala i nikad ni rec nisu rekli za stakla

Link to post
Share on other sites

Uvek spustis staklo vozacevo pre nego sto te startuju, iz kulture neke a ne da se kurcis i da ga 2cm otvoris kao da je salter. Da sam pandur i da meni neko ne spusti da ne znam sta radi unutra prevrnuo bi mu auto

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Uvek spustis staklo vozacevo pre nego sto te startuju, iz kulture neke a ne da se kurcis i da ga 2cm otvoris kao da je salter. Da sam pandur i da meni neko ne spusti da ne znam sta radi unutra prevrnuo bi mu auto

Sent from my iPhone using Tapatalk

ma mislio sam i oba prednja do kraja. Naravno da svoje spustis ljudski a ne da glumis budalu :D

Link to post
Share on other sites

Obracao sam se RM 14 e34 nego nisam replicirao na njegov post

A tebi smo pokupili releje danas ;)

Ja sam danas uzeo da ti odgovorim ali sam bio na casu pa sam pomerio telefon.

Haha tako i planiram da radim ali meni je problem vozacka zato sto imam probnu i ne smem sam da vouim i posle 11 ali se svercujem pa zato se trudim da budem u svakom drugom pogledu ispravan da me bar za drugo ne diraju....

Link to post
Share on other sites

Uvek spustis staklo vozacevo pre nego sto te startuju, iz kulture neke a ne da se kurcis i da ga 2cm otvoris kao da je salter. Da sam pandur i da meni neko ne spusti da ne znam sta radi unutra prevrnuo bi mu auto

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jel si ti iz pandurske familije pa ovako pises?! :-D

Kojih bre dva cm, otvorim ga samo onoliko koliko treba papirima da prodju?! Koja crna kultura,koje picke materine,prema kome,za koga?! Za govna koja drkaju bedu,a 'krimose' pustaju na crveno?! Daj nemoj da si smesan.... Ne bi puno mrakova i tamnih ulica izdrzao tim pandurskim bahacenjem...

Veruj ti meni,nema lepse potrosenih 2500 kad smradu sasujes sve u lice.

E jesi me nasmejao,majke mi moje mile :-D

Link to post
Share on other sites

Realno da ih nema , takvi kao ti bi glumili ludilo i bahatili se. I ovako ima kretena, npr danas mi proleteo lik sa min 100 kroz crveno, sreca pa znam ko je pa cu mu noge i ruke polomiti veceras

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ne glume ovakvi kao ja,nego oni od kojih okrecu glavu! Ja sam sve moje kazne za bahacenje platio,al ne dam svinji iskompleksiranoj da me drka i jos da mu ljubim ruke...nikako ;-) kad stoka pocne prva da postuje tu svoju znacku, koju je sam izabrao,niko ga nije terao da okaci na sebe,i ja cu...do tada 1312!

Link to post
Share on other sites

Tema se pretvori u pljuvanje murije. Poenta jeste da nije dozvoljeno. Pa se vise isplati biti ok i da ides dalje.

Pre 10god sam imao zivaca da se natezem. Sada... samo pitam sta, kako, koliko osmeh I idem. Ne zelim da mi trose dragocene sekunde mog zivota. Sto brze samo da ih ne gledam.

Link to post
Share on other sites

Ja sam zatamnio auto 80% sve sem soferke naravno, i jedino sam se plasio da me panduri ne cimaju non stop, medjutim niko nista ne pita... Verujem i da ima onih koji ce da drndaju ali sve zavisi na kakvog imas srece da naletis...

Link to post
Share on other sites

Ma to je sve pitanje srece. Moj brat je imao na e36 sve sem soferke zatamnjeno bas bas. Nikada ga niko cimao nije. I preko smo svuda bili i nista. Tako ga je i prodao i mislim da je taj auto jos tako zatamnjen.

Sve je stvar srece.

Link to post
Share on other sites

Pa nije baš stvar sreće nego trenutnih propisa, primene istih i akcija.

2011 su imali oko 2 nedelje akciju kada nije mogao da prođe auto sa tamnim staklima a da ne zaustave. Izvukao se samo ko je imao neke druge mehanizme da se izvuče... Sada velika većina kola sa folijama nije legalna, samo je pitanje kada će i kako da krenu sa tim, do tada uživanje u folijama.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Nakon dosta premisljanja zatamnio sam na 65 procenata u Kacimbas Autostyling, sve pohvale za njih :D Jedino je na zadnjoj soferci ostala stara folija zbog opasnosti da se prilikom skidanja ne ostete grejaci zadnjeg stakla. Da li je neko skidao i kakva su iskustva, sta raditi ako se ostete?

Link to post
Share on other sites