dozvoljeno naknadno zatamnjivanje stakla


Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rekao sam ti ja odmah, da sam na tvom mestu i da mi je presudan izgled po svaku cenu, kupio bih drugo staklo, stavio pa radio sa njim sta vec zelim. Ovako i nije ti lose ispalo to, samo presvuci zadnju tablu iz ljubicaste u crno i dobices malo tamniji efekat

Link to post
Share on other sites

Važi ta priča za grejače ali se toliko ljudi naskidalo folija bez problema... Moguće je, samo treba pažljivo, i videti sa čime, neki koriste paru, neki neku hemiju...

Link to post
Share on other sites

Zavisi sve, ima i do stare folije i do grejanja. Ona kineska zapekne najstrasnije, malo kvalitetnije se lakse skidaju jos kad se zagreje ide lako. E sad mozda i prezive grejaci, ali kako da garantujem nekome da ce raditi posle skidanja...tesko..

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kod nas je 60 sa lumar folijama. Nisam verovao da necu imati zamerku, bio sam ubedjen da za te pare ne moze da valja. Par drugara me je nagovorilo a i video sam da je kod njih odlicno bilo. Inace u glass servisu je 120

Link to post
Share on other sites

Jel su sigurno LLumar folije?

To mi malo neverovatna cena za te folije, one su ipak skuplje od SunControle koje i ja imam, isto 65%, taman su. Inače se SunControl kreći za tu cifru, 60-70, LLumar sam do sada viđao ipak malo skuplje

Link to post
Share on other sites

Koliko su meni objasnili postoje tri , da kazem klase Lumara pa od toga zavisi i cena. Ni moje folije nisu Lumar vec Reflektiv.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Tačno, ima to po cenama na sajtu Black Glass-a.

Inače, ja ne znam da li Reflective folije više postoje kao firma, ja sam probao sam da lepim, poručio Reflective od uvoznika, i kad sam kasnije oterao u servis da izlepe sve dobio sam identične folije ali kao SunControl. Posle sam po netu tražio reflective zvanični sajt i nije ga bilo...

Link to post
Share on other sites

Ja sam pre tri godine ima one najgore folije sa buvljaka i nikad vise...50% pozadi i 30% napred, Kada je mrak i neko mi dolazi sa strane nisam ga video nema teorije,u garazu kada teram u rikverc moram da spustim prozore da bi video retrovizore. KADA SAM SKINUO FOLIJU PROGLEDAO SAM!!!

Link to post
Share on other sites