Recommended Posts

2 vrste....aditiv za "dim" iz auspuha .... "preko" se sipa pre nego se auto odveze na tehnicki pregled i ubacivanja sonde za merenje izduvnih gasova ( mislim da se u slobodnoj prodaji moze naci STP aditiv) i drugi aditiv za ciscenje sistema ubrizgavanja ... (bilo koji) ...

Link to post
Share on other sites

Ne znam da li smem da ga vozim do BGa,bas mnogo dimi.Sto kaze pontdom bas crn gust,tecan dim.Postavin ruku ispod auspuha i odmah mi ostane crna.Mislio sam da ga odvezem u ponedeljak u bosh servis ovde u UE pa da oni pogledaju. Ovaj bosh servis je bas poznat i svi ga hvale.Ne znam sta mislite?

Link to post
Share on other sites

Odvezi ga i neka vide. Rodjeni sam Uzicanin, ali vec 20 godina ne zivim u Uzicu (tamo su moji) i ne mogu da verujem da nema niko dijagnostiku za BMW tipa DIS, BOSCH, GT 1. Sve ostalo su nagadjanja.

BMW Bata ili Ostoja KUM u Cacku su ti najblizi, do Cacka vozi.

Link to post
Share on other sites

Napravili su,ipak su bile dizne,pustale su vise goriva nego sto treba.Ne znam kako to nisu mogli da vide na dijagnostici?Sada je sve ok nema dima,4 dizne 400 eura i rad 30 eura.Stavili su nove bosh uloske dizni

Link to post
Share on other sites

Mislim da su te osisali sa cenom. Nadam se da su stvarno stavili nove, ali cena nove Bosch dizne mi se nikako ne uklapa u matematiku.

Link to post
Share on other sites

Svakako da se ne uklapa.....Nova Bosch dizna sigurno nije 100 eurona....Verovatno da je u pitanju reparacija i ciscenje....A onda je to vec skidanje koze sa ledja ili mi se cini?

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Ljudi jel moze savet ili preporuka gde da proverim dizne na e46 320D 110kw i uradim dijagnostiku? Fala

Mislim i da klapne nisu skinute auto ima oko 160h

Edited by Desmo
Link to post
Share on other sites