e30 CALYPSO ROT BY FUKUSIMA


Recommended Posts

Svaka cast za stanje u koje si je doveo, za boju, za fabricki izgled, felne... Kocka je :bomb: !

Link to post
Share on other sites
  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeste. Niko se ne fajta. Samo kažem da ne treba skoro svi da imamo iste volane, ručice i slično... ;)

Nije jedini koji voli starija kola.

Mene bas zanima tvoj auto... Ajde molim te budi ljubazan pa ga predstavi u odgovarajucoj temi!

Link to post
Share on other sites

Evo slika kada je auto kupljen...

http://img338.imageshack.us/img338/8355/slika528.jpg

Ova vrata su skoro odvaljena jbt

Na mojoj pređašnjoj kocki su isto ovako mogla da se otvore do kraja da se sudaraju lim ruba i vrata.

Svaka čast! Junački posao je odrađen.

Motor?

@sandra j. Pa BMW ko BMW...

Link to post
Share on other sites

i za to si dao pare? ne razumem kako neko moze da ima takav auto?!?!?! a tebi Fukushima svaka cast :preved:

Link to post
Share on other sites

i za to si dao pare? ne razumem kako neko moze da ima takav auto?!?!?! a tebi Fukushima svaka cast :preved:

Ma kupio sam je zbog unutrašnjosti i motora.

Link to post
Share on other sites

Ova vrata su skoro odvaljena jbt

Na mojoj pređašnjoj kocki su isto ovako mogla da se otvore do kraja da se sudaraju lim ruba i vrata.

Svaka čast! Junački posao je odrađen.

Motor?

@sandra j. Pa BMW ko BMW...

Kompletan auto je oguljen rascerupan i ostala je samo gola sasija,gde god je bio truo odradjeno je i sve je zamenjeno,kao npr vrata sva 4 hauba,gepek vrata enterijer,motor bio m10 ubacen od e36 m40. Uz pomoc dosta prijatelja i caleta sve smo zavrsili,zbog nedostatka financija oduzilo se sredjivanje na godinu dana ali vredelo je... Prezadovoljan sam... Msm da je dovoljno reci da sam zaplakao kada smo ga isterali iz komore i kad sam video kako izgleda,a da ne pricam kad smo ga sklopili... bice jos slika dok su trajali radovi...

Link to post
Share on other sites

evo jos slika u toku radova

20052011378.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20052011379.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20052011380.jpg

Uploaded with ImageShack.us

04062011465.jpg

Uploaded with ImageShack.us

11062011520.jpg

Uploaded with ImageShack.us

19062011537.jpg

Uploaded with ImageShack.us

19062011538.jpg

Uploaded with ImageShack.us

21012012054.jpg

Uploaded with ImageShack.us

21012012055.jpg

Uploaded with ImageShack.us

21012012058.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites

svaka cast , u prvi mah mi se ucini nesto sumnjivo oko te transformacije ali posle ovih slika sam odusevljen , farbar ga je razbio !!! :thumbsup:

Link to post
Share on other sites

svaka cast , u prvi mah mi se ucini nesto sumnjivo oko te transformacije ali posle ovih slika sam odusevljen , farbar ga je razbio !!! :thumbsup:

Veruj mi dosta ljudi nije verovalo,ali kad sam im pokazao svih 500 slika koje ima dok su trajali radovi niko nije mogao da veruje... A sto se tice farbara tu nema sta da se prica... 3 puta ura za Mirkana... :preved: :e30:

Link to post
Share on other sites

Ma kupio sam je zbog unutrašnjosti i motora.

Nisam mislio na tebe nego na fukushimu, Svaka tebi cast za trud i volju kao i majstorima,da bi se doterao auto u taj red sto sada jeste, a ja da sam na tvom mestu otisao bih do onoga od koga si kupio auto i pokazao kako treba auto biti!!!

Bruka imati takav auto (mislim kakav je bio) a mogu verovati da vise da novce za mobilni i uplate nego za odrzavanje auta.

Amin

Link to post
Share on other sites

sale.n nzm razmisljao sam i ja nesto u boji auta,ali iskreno vise mi se svidja ovaj crni cisto malo da odvoji...

TOKYO pa matori koliko znam imas iste... :P

Link to post
Share on other sites

Iskren da budem menjao bi felne za neke bbs old school i nista vise ne bi pipao na njemu....

BMW ili Borbet ili Azev ili Hartge ili BBS to su tada bile hit u to vreme ;) pa biraj :dance3:

Link to post
Share on other sites

sale.n nzm razmisljao sam i ja nesto u boji auta,ali iskreno vise mi se svidja ovaj crni cisto malo da odvoji...

TOKYO pa matori koliko znam imas iste... :P

Imam, ali sam sastrugao leziste za cepove, a ove zadnje od 9J sto su mi stigle imaju cepove pa mi nesto zao i njih da sakatim.... :)

Link to post
Share on other sites