Recommended Posts

E ljudi danas u voznji poceo da mi pisti pk kais, ja stanem da vidim sta je kad on spao sa remenice radilice, ja pipnem remenicu kad ona labava kao da moze da se skine... nikad nisam video tako nesto ne znam sta je u pitanju i sta da radim????

Link to post
Share on other sites

Kod majstora, mozda moze da se sredi ili moras kupovati drugu.

Link to post
Share on other sites

Ako ti je model od 136ks, menjaj pod obavezno i to originalom. Mnogi su kupovali radilicu zbog remenice na tom modelu auta.

Link to post
Share on other sites

Nije 136, od 150 ks je zvao sam sad nekog iz bg-a rekli su mi da je nova swag-ova 9500 din, e sad jel zna neko kako se menja da li se odvije samo onaj sraf u sredini ili kako drugacije??

Link to post
Share on other sites

postoji gumeni deo izmedju dela koji je pricvrscen za radilicu i dela na koji naleze kais,

hoce da ode taj gumeni deo, i odmah je remenica u debalansu, i to pravi vibracije koje u rekordnom roku unisti lezajeve na radilici i radilicu....

ove zamenske nemaju taj gumeni deo, odnosno postoji taj gumeni deo kao imitacija da bude sto slicnija originalu ;)

prvo pogledaj da se tvoja remenica kojim slucajem nije olabavila, a ako je do remenice, najbolje je naci neku polovnu, jer je originalna preko 150 evra ;)

javi sta je bilo, pa ako bude do remenice da potrazim ovde imaju dva 320d u delovima

Link to post
Share on other sites

Remenicu uzmi samo originalnu ako mene pitas. Koliko ti je presao auto? Remenica se prema bmw tis-u menja na 100000km preventivno, tako da polovnu ne uzimaj, desice ti se isto

Link to post
Share on other sites

remenica sa prve ugradnje izdrzi koliko hoces, hoce da ode, ako se spaneri ne menjaju.

kako god hoces, ja da sam na tvom mestu uzeo bih neku originalnu sa polovnog bmw-a, jer tesko da ces prvo naci originalnu, a i kad nadjes bice po usima.

raspitaj se koliko je u Srbiji nova, ovde je 350 KM to ti je 180 eura

Link to post
Share on other sites

Izgleda da imam isti problem... Meni se desava da su pocele neke vibracije i dosta je bucniji u radu.Isao sam do drugara u servis i konstatovao je da je remenica. Ova je vec menjana sa zamenskom pre 3 god.

Kupio bih polovnu originalnu pa da probam. Ako neko ima neka javi na pm

E46 320d 136ks

Link to post
Share on other sites

danas mi prica ovaj momak, to je zapravo originalna zamenska, ona koju bi ti stavili u BMW servisu, al to nije isto sto i prva ugradnja, kaze da je remenica za prvu ugradnu 250-300 eura :s

Link to post
Share on other sites