Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Extra autic :)

koliko kosta ovo zadovoljstvo sa tablicama ?thumbsup.gifthumbsup.gif

Tablice po narudžbini su 80 000 dinara..... A mene ovo nije koštalo ništa, samo 2 minuta u photoshopu 9gsrr.th.jpg

@Sigtran farovi nisu zatamnjeni, farova trenutno nema na vozilu...... pogledaj malo bolje :D

Link to post
Share on other sites

Imao sam jako lose iskustvo sa ljudima koji rade poliranje farova, iz Zemuna su, imaju temu na ovom forumu. Poslao sam im farove da mi urade poliranje i ugradnju angel eyes, u startu su rekli da im treba 2 dana za taj posao, ja sam im rekao, nije problem i 3-4.. Medjutim prodje 5 dana, oni nista ne javljaju, i svaki dan kazu - SUTRA... i onda nakon 8-9 dana kazu mi da im prstenovi NE RADE tj. jedan trperi i da ako hocu prstenove moram da cekam jos par dana....... Ja sam samo rekao da mi posalju farove nazad... i naplatili su mi poliranje 40e... Poliranje je OK uradjeno, ali osim toga uopste nisam zadovoljan jer su me vortali danima bez farova, tako da sam bio BEZ auta, sto je ponekad meni predstavljalo problem................... U svakom slucaju jako lose iskustvo sa njima...... Tako da i dalje nemam prstenove..... :angry:

Link to post
Share on other sites

okaci bar slike poliranja da vidimo kako je to ispalo... pratio sam njihov rad, vidim da ljudi rade profi, verovatno postoji objasnjenje zasto je ispao problem sa tvojim farovima... pozdrav

Link to post
Share on other sites

Ovako, što se tiče samog kvaliteta poliranja, tu stvarno nemam nikakve reči žalbe tj. prezadovoljan sam rezultatom. Verujem da je svaki njihov rad podjednako kvalitetan. Ali eto, desila im se ta loša procena u organizaciji i nabavci delova od njihovih dilera, tako da je došlo do gore pomenute neprijatne situacije...

Evo jedne slike za sada što sam danas slikao, ne vidi se baš lepo jer sam slikao iz daleka, zato ću sutra napravili lepe slike iz neposredne blizine.

06062012151.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites

au sto su te oderali za poliranje,kao da su citav auto polirali

Jesu skupi, ali stvarno kvalitetno rade, i ne rade samo poliranje spoljasnosti fara, vec i unutrasnje strane, takodje su mi ocistili reflektore-senila i unutrasnju plastiku.

Link to post
Share on other sites

Pozdrav za ljubitelje BMW-a pa Megahertz zar nisi mogao da se raspitaš i da kupiš gotove angel eyes farove mislim da je ovo ipak dosta para za poliranje.

Link to post
Share on other sites

Pozdrav za ljubitelje BMW-a pa Megahertz zar nisi mogao da se raspitaš i da kupiš gotove angel eyes farove mislim da je ovo ipak dosta para za poliranje.

Novi "aftermarket" farovi su oko 240eura pa na gore.....

Link to post
Share on other sites

ok. skupo kod nas ali na e bayu imaš mnogo povoljnije naravno ako neko može da ti izlicitira okačiću posle slike da vidiš farove i za koju cenu. pozdrav

Link to post
Share on other sites

Nemože iz Srbije plaćati,ali ima Lik iz Novog Sada koji može da donese sve što se izlicitira daš link šta te zanima kažeš do koje cene ti odgovara i on izlicitira i uzme ti 30 posto na tu cenu.

Link to post
Share on other sites

Nemože iz Srbije plaćati,ali ima Lik iz Novog Sada koji može da donese sve što se izlicitira daš link šta te zanima kažeš do koje cene ti odgovara i on izlicitira i uzme ti 30 posto na tu cenu.

30%?!?! blago njemu i nama decama...

Link to post
Share on other sites

Pa zavisi štaje kome puno. ali nemaš carine stiže roba u srbiju, ja sam izlicitirao angel eyes farove izašli su mnogo povoljnije nego ovde prvi koji su kupljeni izlicitirani su 86e +30%.

Link to post
Share on other sites

Da kažem da je čovek doneo četiri felne 17 ke koje su plaćene 200e za 60e,pa mislim da se to isplati,ja lično da bi to nosio 1000 km za te pare.

Link to post
Share on other sites

Malo sam istestirao auto... Ide do 215km/h... Mogao je jos malo, ali mi je ponestalo "piste"... :D

Btw... i ja imam onu pojavu da nekad NECE da prebaci 150-160km/h ... Znaci do te brzine zakuca, lepo puni, i kad dodje dotle, samo oduzme gas sam, smanji se potrosnja na 10litara i ne reaguje na novi gas, ne povecava obrtaje, a kada ga vratim u nizu brzinu i dam gas, on povecava obrtaje i ide normalno do 150/160... Pa posle nekog vremena ponovo hoce da ide 200+ ... Pa nekad opet nece... Citao sam vec po forumu, spominju se ERG ventil, elektro ventili, pumpe visokog pritiska itd.... Ide kod majstora, pa cemo videti... Sta vi mislite o cemu se radi? Neki savet?

Link to post
Share on other sites

Auto je na servisu... Izmedju ostalog, ociscena mu je usisna grana za koju mi je majstor rekao da je bila puna "svega i svacega" tj. veoma zaupesan (i sa takvom je isao kao besan... :unsure: ), promenjena "Pletenica" jer je stara bila malo pocepana, ociscen katalizator.

A najlepse od svega je sto ce mu biti stavljen originalni BMW-ov zadnji lonac za E46 sa 4 izduvne cevi (dve levo, dve desno)... :dance3: Doduse predvidjen je za 320i 325i.... Ne znam kakav ce zvuk biti na mom 320D, ali nadam se da ce mi se svideti...

Jedva cekam sutra da ga uzmem!!! :e30:

Link to post
Share on other sites