Recommended Posts

Nemam obicaj ovo da radim,ali posto nisam jedini kome se ovo dogodilo,a verovatno ni poslednji,moram sledece da napisem.Radi se o MAXA 2485 NAZALOST clanu ovog divnog foruma,koji je nevidjeni prevarant i lazov,kakvog jos nisam sreo u zivotu.Evo o cemu se radi,pre nekih dva meseca narucio sam od njega prednje i zadnje crvene opruge za moj e32,posto je rekao da ima,naravno pitao sam ga da li su farbane,ili je na njima fabricka boja,odgovor je bio"FABRICKA BOJA 100%",onda sam ga pitao da li su fabricki spustene,da ih slucajno neko nije sekao,odgovor na to"NISU SECENE,FABRICKI SABIJENE" i naravno ono sto je najbitnije,rekao je "original su,to je isto i za peticu i za sedmicu",nakon toga,posto me je ubedio da je sve to kako sam ja i trazio,narucio sam da mi to posalje.Te opruge sam cekao citavih 20 dana,kao da putuju iz Amerike,ali dobro,reko mozda covek ima previse posla,pa ne stize da posalje.I konacno jednog lepog dana zove me kurir da se nadjemo da preuzmem opruge.Opruge su bile zalepljene u nekoj kesi,tako da na prvi pogled nisam mogao ni da ih vidim,pri preuzimanju nisam imao vremena da otvaram paket,posto sam bio na poslu,ali kad sam stigao kuci,imao sam sta i da vidim,zadnje opruge da ih nazovem CRVENE,koje nisu ni slicne mojim oprugama i fenomenalne prednje sportske opruge,koje je neko isekao i to jednu malo vise,a drugu manje.Odmah sam nazvao PREZAUZETOG COVEKA i rekao mu sta mi je poslao,da bi njegov odgovor na sve to bio"SAMO TI TO NAMONTIRAJ,NISTA NE BRINI,TO JE ORIGINAL,MOGU DA TI POSALJEM SLIKU KAKO JE TO NA KOLIMA STAJALO" nasta sam se ja samo nasmejao i istog trenutka rekao da cu ih odmah sutra poslati nazad,za divno cudo,nije se bunio da mu ih vratim,ali saznacete i zasto.Sutradan sam poslao opruge nazad i posle sedam dana zove me kurir iz AKS-a,koji mi je drugar i kaze mi da su opruge vracene.U tom besu nazovem PREZAUZETOG MAXU 2485 i pitam ga u cemu je problem,naravno njegov odgovor na to je"IMAM PREVISE POSLA,NE MOGU DA STIGNEM DA PREUZMEM PAKET",mogao je bar nesto lepse da smisli,ali dobro,PLATIM JA POSTARINU 420 DIN i posaljem ih ponovo.Nakon pet dana ne bude mi tesko,okrenem AKS u Beogradu da vidim sta se desava sa paketom,zena koja radi u magacinu,daje mi broj kurira,koji drzi reon,gde doticni PREZAUZETI GOSPODIN zivi,nazovem kurira i od njega dobijem sledeci odgovor,PRVI PUT KADA SI POSLAO OPRUGE TRI DANA ZA REDOM SAM DOLAZIO KOD NJEGA,NIKOG NIJE BILO,ZVAO SAM GA,STALNO ME JE LAGAO I IZMISLJAO KAKO NEMA VREMENA DA SACEKA PAKET I KAKO KURIR MARA DA DODJE KOD NJEGA PRE DEVET SATI UJUTRU,JER JE POSLE TOGA ZAUZET.Pvo nisam mogao mogao da verujem da neko moze takvu budalastinu da izgovori,a zatim mi kurir govori: BRATE NAZALOST TE PARE NIKAD NECES DOBITI,NISI TI JEDINI KOJI CE OSTATI BEZ SVOG NOVCA,VEROVATNO SI 100 PO REDU,POSTO JA OVAJ REON DRZIM VEC 3 GODINE I POZNAJEM GA ODLICNO,COVEK JE CIST PREVARANT!!!!!!!U tom besu nazovem ga i pitam o cemu se radi,opet isti odgovor dobijam"PREZAUZET SAM POSLOM,NEMAM VREMENA ZA TU SITU,NEMOJ SAMO DA ME PRITISKAS,PARE NISU PROBLEM,VRATICU TI SIGURNO,POSALI MI PONOVO,SIGURNO CU IH PREUZETI"Opet PLATIM POSTARINU 420 DIN,ponovu mu posaljem i naravno ponovo mi vrate opruge i PO TRECI PUT PLATIM POSTARINU 420DIN.Posto sam u medjuvremenu otisao na teren,nisam mogao da mu se javim,posaljem mu poruku da mi uplati na racun 33oodin,koliko sam platio opruge i 1260 din za tri postarine,koje sam platio uzalud,u roku od 10 dana,na to mi je prvo odgovorio"BOLI ME UVO ZA TVOJE POSTARINE,NISAM JA KRIV STO NEMAM VREMENA,PLATICU TI SAMO 3000 DIN AKO TI ODGOVARA NA TVOJ RACUN I KOME TI TO DAJES ROK ZA PLACANJE,PRETIS MI!!!!!!!!Kulturno sam odgovorio da ne pretim nikome,ali da cu napisati sve ovo na forumu i da cu predloziti da ga iskljuce sa foruma i rekao mu da mi uplati novac,da bi on na tu poruku odgovorio"BRATE TI SI LUD,ZNAS TI KO SAM JA,TREBA DA LEZIM NEKU ROBIJU,MNOGO SAM OPASAN LIK,NEMOJ DA TI DOJEM TAMO,BOLI ME UVO ZA TVOJE PARE I TVOJE PRETNJE,NE ZNAS SA KIM SE KACIS".Pomirim se ja sa tim,da od novca nema nista i odustanem od svega,NE ZELIM DA SMARAM MOZAK SA TAKVOM BUDALOM,da bi mi poslao poruku posle 2 dana"E BRATE NASAO SAM NEKOG LIKA ZA OPRUGE,SVE SAM SE JA DOGOVORIO SA NJIM,SVE SAM OBJASNIO,NJEMU TAKVE OPRUGE ODGOVARAJU,EVO TI ADRESA,POSALJI MU TO I ETO TI TVOJE PARE"ja se cujem sa tim covekom,naravno trazio sam da mi prvo uplati 3800 din,iako je i to malo,ali daj sta das i kad mi je uplatio,poslao sam opruge.ZELIM DA SE OVAJ PREVARANT IZBACI SA FORUMA,TAKAV COVEK NAM NE TREBA,MARS ODAVDE LOZOVCINO I PREVARANTU NAJVECI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

Ja sam te opruge uzeo od tebe Borko.

Prvo sam zvao maxu, da vidim da li ima opruge, reko mi je da je prodao nekom, i da tom liku neodgovaraju, i dao mi je broj da ga zovem.

Pitao sam ga koliko spustaju prednje opruge, i da li su fabricki spustene. Nisu fabricki spustene ali, su secene.

Kaze mi : Iskreno da ti kazem, te opruge su bile kod mene na autu, i bile su patos full.

Ja se obradovao, taman sam nasao ono sto trazim dugo.

Stignu opruge, kad ono jedna opruga spustena, druga nije, sve krivi krugovi.

Ja se predomisljam dal odma da ih stavim ili da ih secem jos malo, i odlucim se da ih isecem za jos 1krug.

Ni to nije bilo, auto dodje na isto, nista nije spusteno.

Ja popizdim, nzm sta vise da radim.

Dao sam za opruge 40e, za montazu 50e.

A auto stoji kako je stojao i sa starim oprugama.

Prodje 2-3 dana, ispadne mi opruga sa lezista amorta, jer kad ih je neko spustao nije ravnomerno. I nelezi kako treba.

I eto puko sam 100e bez ikakve potrebe. Jer kako maxa kaze, opruge su patos kucaju...

Link to post
Share on other sites

Au brate , ali dobro ne cudi me prosle godine sam i ja cekao od likova sa foruma(da ne imenujem, nije mi uopste stalo) poruceni deo jedno 10 dana,koji je na kraju podigao kolega sa posla jer sam ja (pored milion poziva liku) u medjuvremenu otisao na odmor. To ako se radi neki posao ili se radi kako treba ili se uopste ne radi jbga. Svaka cast pojedinim momcima na forumu od kojih cesto uzimam delove(prepoznace se koji su) koji sve to rade kako treba i kod kojih vazi sta su ti rekli to je, nema izmisljanja niti lazi. Znas kako kazu brate svaka skola se placa(vise ili manje)

Link to post
Share on other sites

hahahaha kao da citam nesto iz 90-tih.....Jos ladno napise da treba da lezi neku robiju cega bi se svaki normalan covek stideo ali on ocigledno ne.Trebas mu napisati nazad da mnogo opasni likovi nikad ne leze robiju hehehehehe za pocetak.Ostatak je nazalost slika i prilika svih koji nesto pokusavaju da trguju u zemlji Dembeliji.Naravno cast izuzecima ali njih je jako malo tako da se slobodno mogu svrstati u ugrozenu vrstu u nestajanju.

Link to post
Share on other sites
Guest maxa2485

Borko nisam na forumu jer nemam vremena... zvao si me za opruge smarao me da ti posaljem i sada me blatis i gusis tvojim glupim pricama,ima ovde ljudi koji me znaju malo bolje a ti samo se pati i pricaj svoju pricu,,,mene si dovoljno gusio tvojom pricom ovako i onako,ti bre neznas sta hoces o babe si hteo da napravis devojku alo bre u kom svetu ti zivis

Edited by Ljilja
Link to post
Share on other sites

Au brate , ali dobro ne cudi me prosle godine sam i ja cekao od likova sa foruma(da ne imenujem, nije mi uopste stalo) poruceni deo jedno 10 dana,koji je na kraju podigao kolega sa posla jer sam ja (pored milion poziva liku) u medjuvremenu otisao na odmor. To ako se radi neki posao ili se radi kako treba ili se uopste ne radi jbga. Svaka cast pojedinim momcima na forumu od kojih cesto uzimam delove(prepoznace se koji su) koji sve to rade kako treba i kod kojih vazi sta su ti rekli to je, nema izmisljanja niti lazi. Znas kako kazu brate svaka skola se placa(vise ili manje)

ti ako si se vec umesao onda imenuj i jedne i druge da znamo skim imamo posla.

znam sta radis i koliko si vezan za BMW i koliko ti delova prodje kroz ruke, pa reci sa kim imas dobru a sa kim losu saradnju

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.