Recommended Posts

Evo da predstavin svoj auto

325, šperdiferencijal, D2 gewinde, chip, injektori od 2.8, OZ Future 17-ice, 10 natad i 8.5 naprid

Uze san ga u ovakvome stanju gotovoga, namjeravan staviti big brake kit na njega, padalo mi

je na pamet staviti kompresor ali me sve nekako vuče staviti 4.4 ili 4.6 V8 motor od X5 IS-a

ali otom potom tribalo bi sve najprije na papir staviti :D

PS nadan se da se slike vidu, internet je loš na brodu :D

Link to post
Share on other sites

Ako san opet krivo uploada kolega će ispraviti :D

Evi i shortshifter za Z3 2.5 je upravo doša, jedan za mene jedan za brata :D

Link to post
Share on other sites

Opala!

Svaka čast! Crnka kocka..perfektan. Još da su stakla 100% crna, ako je moguće...

Bolje od ovoga je samo da imaš dva ovakva..jedan m20b25 a drugi da je v8...

Link to post
Share on other sites

hej Denny, jedno pitanje, znas li broj naslonjaca za ruku, u katalogu ga ne mogu naci, vidim to je original deo ili ako imas "viska" daj vamo ;)

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

hej Denny, jedno pitanje, znas li broj naslonjaca za ruku, u katalogu ga ne mogu naci, vidim to je original deo ili ako imas "viska" daj vamo ;)

Pozdrav

ej, naslonjač ti je od E36 stavljen, namontira se na zadnji dio centralnoga grebena ne ide u sidalo,

da ima viška drage volje ali jedan jedini je, a i da iman drugoga brat bi ga uze za svoju kocku :D

Hvala van na komentarima, sve mi je 5 ali mi se cilo vrime mota po glavi

ubaciti V8 untra ali ni sam nisan pametan za sada

Link to post
Share on other sites

Ne nikako ako hoces tako nesto ubaci u drugu kocku V8, ne skrnavi taj BMW ;)

to mi je i brat reka ;D i bilo je u planu slagati jednu v8 kocku samo za track i drift

ali trnutno je neman di raditi garaža puno , uncool

to su samo ideje mislin da će lako ići na tu soluciju ali onda ope uvik će me vući da i u nju ubacin 3:)

Link to post
Share on other sites

Isto mislimo.

tesko meni kada ja i ti isto mislimo :unsure: , nego Deny ne diraj tu lepotu otoka ti tvoga ;) bolje daj jos fotki i video sam taj tvoj naslonjac iz E36 staje 50tak Eurona na ebayu, nego kako si ga ugradio? posto ima sasvim drugaciji sistem...

http://www.ebay.de/itm/BMW-E36-Mittelarmlehne-Original-BMW-/251061244993?pt=DE_Autoteile&fits=Make%3ABMW|Model%3A3er|Platform%3AE36&hash=item3a746a9441

Link to post
Share on other sites

to je ono , come to the dark side :D

kako je uvaćen, postolje mu je stavljeno i zavidano u onaj zadnji kraj od grebena u onu pepeljaru ili

što li je već i zaliveno plastikom, mislin da je ista ona sa kojo se lipilo coolere

nemoj me za rić uzimati

i stoi nema problema moreš skakati po njoj

Link to post
Share on other sites

to je ono , come to the dark side :D

kako je uvaćen, postolje mu je stavljeno i zavidano u onaj zadnji kraj od grebena u onu pepeljaru ili

što li je već i zaliveno plastikom, mislin da je ista ona sa kojo se lipilo coolere

nemoj me za rić uzimati

i stoi nema problema moreš skakati po njoj

Aha ok, ma dovoljno lakat da se stavi ;)

Link to post
Share on other sites