Recommended Posts

Ma kubika i konja nikad dosta,al u suštini koj će ti V8 motor u malenoj kocki,odličan je taj u njemu sasvim dovoljan za svakodnevnu upotrebu.Prelep je auto potrudi se da takav ostane ;)

Link to post
Share on other sites

EX jurina kocka. Pratio sam slaganje auta od prvog dana i sudjelovao u nabavki nekih dijelova ( crni tapacirunzi vrata i crne MHW stoplampe su dosle iz moje garaze )

Sta reci m20 b25 mt2 10x17 felge d2 gewinde spera utegnuta ko puska i schwartz II farba.... od opreme sve sta joj treba i netreba i nema dalje. Jure je to slozio da samo vozis sipas i nediras :D

Link to post
Share on other sites

E30 M tech 2 opremom 325i najbolja kombinacija sto moze biti za E30, moje misljenje i veoma je lepo videti danas takve i u takvom stanju i "greota" bi bilo skrnaviti je ;)

€ BMWscaner da nemas mozda brisace i prskalice za farove od E30?

Link to post
Share on other sites

imam na svom autu i metlice rezervne i motorice za nedaj boze da nekome padne na pamet da mi polomi

ako naletis na "vishak" javi, jer cak i u D. ne mogu da se nadju ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

imam na svom autu i metlice rezervne i motorice za nedaj boze da nekome padne na pamet da mi polomi

hoces reci da ti imas na autu dva (2) motora i dva (2) para metlica .... ne zanimaju me metlice , nego ako moze taj "motoric" , treba mi za razanj!!! (ako na svom autu imas jos i onaj ispravljac napona - spreman si) .

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...