e39 530d edition exclusive...


Recommended Posts

Polako...

Naleteće pre ili kasnije. Baš ih dosta donose u proteklom periodu, tako da ćeš već

naći neke lepe a prihvatljive 18" do sledeće sezone. :thumbsup:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sinoc oko 01:00 dok sam stajao sa 4 migavca u zutoj traci, vozilo je pokusalo da skrene u poprecnu ulicu, time udarivsi 2 pesaka, momka i devojku, devojku je bacio na moja vrata i otkinula mi je retrovizor, a momak je leteo na haubu. I naravno umesto da stane on dodaje gas prolazi kroz "stop" itd, i naravno krece potera za njim, nakon jurnjave on se okrece i ulece ispred policijske stanice, istracava iz kola i vice "hoce da me biju" itd... u pitanju su klinci naduvani, pijani, ciji roditelji su na kraju pristali da plate stetu. U svakom slucaju evo kako izgleda predracun za 1 retrovizor koji sam im dao.

20120707144750.jpg

By lukae39 at 2012-07-07

20120707144746.jpg

By lukae39 at 2012-07-07

Faca koju su imali na licu kad su videli predracun ne moze se opisati recima :D

Link to post
Share on other sites

sa tim predracunom , mozes da se slikas !, zamisli na sudu situaciju gde trazis nesto od nekoga na naplatu , a da taj isti nista ne razume ???

Link to post
Share on other sites

sa tim predracunom , mozes da se slikas !, zamisli na sudu situaciju gde trazis nesto od nekoga na naplatu , a da taj isti nista ne razume ???

Da smo pisali evropski izvestaj pa da sam hteo u njegovo osiguranje da naplatim sigurno ne bih uzeo ovakakv predracun nego bih otisao u Deltu i uzeo kod njih pa naplatio tamo. Ovo sam jutros uzeo u servisu mom da bih pokazao cenu jer smo se sinoc dogovorili da mi on nadoknadi stetu bez uvidjaja i osiguranja. Ja sam finu sumu od ovoga naplatio, a za 150e nasao retrovizor (cak mi je moj bio pukao i pre nego sto mi ga je on odvalio), tako da je sve super :dance3:

samo mi je krivo zbog te devojke sto se ugruvala kad je udario al' ok je ona...

Link to post
Share on other sites

Ne odobravam varanje (što donekle jesi uradio što se visine štete tiče), ali su oni toliki bilmezi da su to potpuno zaslužili! Neka ih roditelji sada malo pritisnu kada su ih već pustili s lanca...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Dugo me je nerviralo, dok prilikom ulaska u kola na monitoru se pojavi napisano "bmw", a video sam da mnogi imaju ispisisan "M" logo.

Mislio sam da je to neka visa nauka ili sta ja znam, ali posle malo googlanja, nasao sam o cemu se radi. Jedino sto je potrebno je prazan CD-R disk,

bilo kakav kompjuter sa rezacem i malo (vise) strpljenja.

ovako je izgledalo ranije kad se ulazi u auto

IMG_20140227_193729.jpg

proces

Photo0015.jpg

a ovako izgleda sada

Photo0019.jpg

:dance3:

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...