Recommended Posts

Pozdrav ljudi,

Posto vidim da prodaja slabo ide odlucio sam da zadrzim BMW-a i da ga sredim za sebe.

Dakle, ovo mi je 5ta kocka do sad, jedino nisam imao kabria :) mada jos uvek nije kasno.

Godiste je '94, ima sve od opreme, sve sem koze, dakle abs, klimu, servo, siber...

Ima da se ulaze u njega nije da nema, od planova za rad su felne, muzika da se sredi (posto su mi zvucnici probili), ima negde negde izbila korozija, klima da se proveri, da se sredi instrumen tabla (posto ni jedan jedini instrument ne radi), siber da se popravi i da sredim onaj mali sat posto brlja brojeve.

Mislim da je to to

2012-06-12122352.jpg

2012-06-12122345.jpg

2012-06-12122327.jpg

i moram da stavim ovaj link posto nisam kod kuce da ga slikam, ako smeta brisite

http://www.polovniautomobili.com/oglas2074113/bmw_318_touring/

pozz

Link to post
Share on other sites

Možeš ti da je prodaš,možda ne za ove pare,ali šta ćeš kupiti za tu svotu ... <_< Fina je kocka,ima lepu opremu,jes treba malo kozmetike tu,ali sve se da srediti.I miči onu gvožđuriju sa krova :acute: .

Ume touring da bude jako lep kad se sredi.

Link to post
Share on other sites

Skinuo sam odavno, ovo su sveze slike. Pa sta znam, gledao sam ostale oglase, ova moja mu dodje najjeftinija, da ga j**m bas. Imao sam ponudu za nekog klia 2002 za 2200 +reg..sta znam. Ma ostaje kod mene, sredicu je, imam neke pare u steku i prvo moram klimu da opravim jer pretvaram se u cvarke, polako ali sigurno. Posle gledam neke felne, ali ove sto se meni svidjaju (BBS RS 15"), mnogo zabadaju auto, tako da je to no no, trazim neke vece 16tice, 17tice. Trenutno sam video neke na polovnimautomobilima neke 16" za 180eurona RH CUP..videcemo. Polako, jedno po jedno

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Hvala Mr.Bmw. Pa tako ce mu i biti mada ne mogu mnogo da ga zabadam jer zivim na selu (Ratkovic, ti bi trebalo da znas gde je :) ) zato gledam da kompezujem vecim felkama. Alpina like 17" felne bi mi legle ko majka preko mrtvog sina jedinca

Link to post
Share on other sites

Nesto na ovu foru bi voleo da ga odradim

DSC00695.jpg

Predostavljam da su ovo 15" pa je zato ovako zalepljen i definitivno za ove felnice nemam para, ali ovo je nesto cemu cu da tezim.

Sad za vikend moram da sredim, neke sitnice pa ga slikam malo :D

Link to post
Share on other sites

Ma osmaja mi je bila ludilo..7jota felne, zalepljena za asfalt, stelujuci amortizeri, motor 1,3 i dubli karbovi..ma idi. Na kraju sam se naljutio posto sam po ceo dan se jebavao oko nje i vratio na standard i prodao.

Neki plan i program za sredjivanje:

1. klima..pod hitno da se sredi, da vidim sta je sa njom, zasto ne radi (od 20 pa do 150eu)

2. zvucnike da kupim i da se ubace umesto ovih prdavaca (nadam se da cu da prodjem sa 30-40eu)

3. da sredim siber, posto burazer genijalac uspeo da ga odvali i sad nikako ne radi (ne znam koliko)

4. da kupim bravicu na kaseti (10tak eu predpostavljam)

5. felne sa gumama (do 300 eu max)

6. onaj mali spojlercic napred, ne znam kako se zove (nemam predstave koliko moze da kosta)

7. da sredim ovo sto mi korodiralo (to cu u domacoj radinosti)

8. instrument tabla (10 15eu)

9. tocak boca (ako mi ne pokloni drugar, moracu da izdvojim 60 eu za novu)

To bi bilo za sad to. Ako neko ima nesto od ovoga sto mi treba neka se javi

pozdrav

Link to post
Share on other sites

Ja kad sredim meni žao prodati pa se teško odlučujem da sređujem vozim tako, jedino sam e36 318 is coupe lepo sredio posle mi bilo žao prodati.

Link to post
Share on other sites

Kako se zove onaj digitalni sat (vidi se kod mene na slikama, pored cd playera)? Da ga malo proguglam da vidim ima li neki repair manual, posto mi brljavi

Link to post
Share on other sites

Pa sta znam nisam ga testirao, mada ga i ne teram nesto brzo, onako penzionerski do 100 po lokalu, znaci kuca poso, poso kuca, sipam 500 kinti evridej a imam oko 40km u oba pravca i pretekne plina za svrcaknje po selu. Pa rekao bih da trosi oko 7,8l plina ali stvarno onako pristojne voznje bez gazenja i tako to. A za bocu, na najveca koja moze da stane je 60eu nova, pa cu da merim koliko staje plina :) salim se naravno, ne znam stvarno sta da ti kazem za bocu, u subotu je kupujem pa ti javljam

Link to post
Share on other sites

kocka karavan ti je nalepsa kocka po meni tako da uzdravlje rodjo ova tvoja je pa jos i "mlada" ima puno opreme a jos i mali potrosac pa gde ces bolji auto , ulozi malo u njega i samo gas ima da te sluzi kao ni jedan clio jer je taj clio 2002 preso vise nego i tvoja i moja kocka zajedno veruj mi, a moja ima 300000+ .... malo spojleri felne ovo ono.... i opet se svi okrecu za tobom kao da vozis nov auto ;)

Link to post
Share on other sites

Pa tako ce i da bude

Elem. Malo sam sredjivao auto, sredio siber, sad radi kako treba. Namestio drugu instrument tablu, samo sto moram da pogledam zasto mi ne radi km sat, verovatno se negde precviko kabal ili se dzek otkacio. Nabavio plinsku bocu, samo jos da je ugradim, to cu sad za vikend, kad budem imao vise slobodnog vremena.

E a sad se razmisljam za felne, sta uzeti. BBS 3delne, necu iz 2 razloga..skupe i dosta se teraju. Izbor mi je pao na 2 kompleta kojih ima ovde po oglasima. Azev a 16x7,5j ili Borbet t 16x9j, tako da se sad bas razmisljam sta da radim

Link to post
Share on other sites