E 39 pixeli u instrument tabli? Kako srediti?


Recommended Posts

Imam problem sa pixelima na tabli u e39? Ima li nekog leka ili druga tabla ? Sta je najpametnije uraditi? Svaki savet dobrodosao...

Link to post
Share on other sites

Nervira me nesto moram smisliti..

Link to post
Share on other sites

hm...popravka 60-120 e ja celu od tds-a dajem za 50... ispravnu...pitanje je sad sta se isplati..

Link to post
Share on other sites

Table popravljaju oni kojima je bitna kilometraza posle zbog prodaje auta i tako to,

da ne prijavljuje gresku zbog neslaganja u tabli i jos nekih modula gde se cuva taj podatak

Mada kazu i da tabla moze da se kodira kad se stavi druga, i da pokazuje kako treba

Link to post
Share on other sites

Nisam otvarao tablu vec MID i kabl nije bio zalepljen vec je bio prcvrscen velikom metalnom stipaljkom, takoreci ukljesten. i ono sto sam ja gledao na netu i tabla je isto takva.

pogledaj kako je to bilo u mom slucaju

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=21022&st=0&p=193020&fromsearch=1entry193020

Link to post
Share on other sites

Nasao sam potrebne flatove. Racunica je sledeca:

And our last price for 5 unit as below ,(the min quanlity is 5 pcs)

bmw flat ribon cables for MID : US$2.5×5 (not include the shipping fee)

bmw flat ribon cables for AC : US$2.5×5 (not include the shipping fee)

cables for BMW E38 / E39 / E53 speedometer : US$2.5×5 (not include the shipping fee)

+ 33$ DHL do Srbije.

Suma sumaru iznosi: 70.5$

Da li ima zainteresovanih da podelimo troskove?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

moram je popraviti nervira me samo je pitanje kome da je poverim? tesko cu posle naci takvu tablu...

predlozi ? Ko to moze d auradi najbolje

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

mnogo stara tema,ali da je ozivim.ko sredjuje piksele na tablama i po kojoj ceni.vec sam kupio dve table polovne koje su na slikama bile ok.ali cim se zagreju je rade.tj nije citljivo,ne mogu vise bacam pare i da se nerviram bolje da sredim svoju.isto me intresuje i mid displej,i njega sam kupio kao ispravnog ali sipak.i on nije dobar

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Gde si uradio ?

Link to post
Share on other sites