Recommended Posts

kako bi mogla da se podigne popularizacija kluba da ima vise bmw clanova .

stvar je jednostavna treba samo istampati najprostije flajere razdeliti ih clanovima po svim gradovima srbije i drugim ostalim srpskim zemljama a i sire i te flajere bi drzali stalno u kolima pri ruci dok se ne naleti u prolazu voznji na neki bmw koji nije u kljubu i jednostavno zakacili ispod brisaca . inace to rade švajcarci ,nemci i dr... :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobra ideja ja to isto radim kad organiziramo nesto za AMK Nitro klub ciji sam clan od samog pocetka uvjek vikendom to dijelim po gradu ono prije utrka ili nekog skupa kad bude

nije losa ideja

napravite negativ i da ga skinem sebi i ima da kopiram tonu toga i dijelim :) uvjek raspolozen :)

p.s.nije losa ideja

Link to post
Share on other sites

Apsolutno se slažem. Flajeri su postojali ali treba napraviti još, podeliti članovima koji hoće da ih dele i nek stoje u kolima, svakog dana viđam po neki bmw koji bi bio dobar prilog klubu ali šta da radim, da mu na šoferki napišem markerom bmwclubserbia.com? Ovako samo bi mogao coveku da stavim flajer na brisač i zaintrigiram ga. Ja sam predlagao i običnu vizit kartu na kojoj bi sa jedne strane bio znak kluba i adresa a sa druge prazno mesto za telefon ili mail pa da tako nesto delimo.

Link to post
Share on other sites

Nije losa ideja, ali bi za promociju kluba vaznije bilo kada bi svi imali ramove za tablice nalepnice na soferkama, ..., sa logom i adresom kluba. Drugi vozaci bi na semaforu ili parkingu to primetili i mozda bi ih zainteresovalo da vide sta je to.

Link to post
Share on other sites

To sa ramovima tablica i nalepnicama za soferku je vec bilo realizovano i dobio sam ram,

ali Dragance stipsa stegao nalepnice za soferku i nece ni da mi ih proda..... :)

Link to post
Share on other sites

takodje predlazem sledeci: da se svi clanovi koji se NISU pretstavilii vec duze vreme tj vise od 10 dana izbrisu takodje i clanovi koji imaju samo 1 ili 2 posta tj aktivni su samo radi resavanja svojih problema ili oglasa pa ih nema mesecima ,godinama i oni budu izbrisani

a sve u svrhu stvaranja kvalitetnijeg foruma a i malo uneti kulturu lepih manira i ponasanja

takodje da se i neregistrovanim clanovima ''gostima''ne dozvoli pristup celokupnom forumu

ili i da se uredi da bez pretstavljanja bude ogranicen pristup celokupnom forumu.

ako moze neko od adminstratora da izbaci neku statistiku koliko ima ne pretstavljenih tj koliko sa 1do 3 :angry: ili nijednim postom

Link to post
Share on other sites

Hajde podrzacemo u neku ruku,ali ne bi da to bude 10 dana,neka bude 30 dana ili 2 meseca,ko nije toliko bio,ne mora biti izbrisan,ali moze mu biti samo mozda ogranicen pristup odredjenim stvarima,ili slicno.

ima i ljudi koji ne stizu,koji imaju i drugih obaveza,te ne bi bilo fer prema njim,bas kao i sto men nije bilo godinu dana :angry: :pilot: :D hehehehe

Link to post
Share on other sites

ispod logo-a gore imate opciju "members"...tu mozete vidjeti koliko ko ima postova.... Forum je naravno ogranicen, clanovi prvo moraju da se predstave da bi pisali u ostale sobe... i clanovi koji nemaju minimum 15 postova ne mogu da postavljaju oglase...

ja nisam za brisanje clanova, jer prvi sam ja registrovan na dosta foruma gdje ne idem tako cesto i ne pisem, al opet mi je drago nekad posjetit te forume, da vidim kakvih novosti ima i tako to....

Link to post
Share on other sites

@gadafi

to deluje malo strogo...vec je bilo diskusije na temu brisanja clanova, nemam pojma da li to postoji na drugim forumima (samo sam na dva registrovana) ali znam da na drugim nema ogranicenja za neregistrovane (sto se tema tice)...pre sam za varijantu da, ako ti neko ili nesto smeta, to jednostavno ignorises, ne odgovaras (kao sto i radis)...tako da se na kraju jedan topik svede na jedan post tog nekog clana za kojeg ti smatras da ne zasluzuje da se pojavljuje ovde....pozz

Link to post
Share on other sites

nije strogo ljiljo .pogledaj i sama opciju members sto kaze motosport videces da ima mozda i preko 50% registrovanih clanova koji imaju 0 ili 1 do 2 posta .

motosport dobro je to sto ste to uradili i ogranicili ali to je samo za postovanje ....treba ograniciti i u gledanju citanju postova .

kad god kliknem na opciju dole Last Click vidim da ima dosta ''špijun''Gosta vise nego registrovanih clanova i koji vršljaju po forumu citaju ili prenose na ostale forume mozda cinkare itd

jenostavno bi imali u uvid ko nam dolazi u kucu .

nije ovo pijaca ...

ps :ima ogranicenja na drugim forumima i oni sa tih foruma mogu da upadaju kod nas kao Gosti ili ti ne reg.clanovi a nama je ta opcija uskracena ...

uostalom bitan kvalitet a ne kvantitet :angry:

Link to post
Share on other sites