Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozdrav svima

pratim ovu raspravu o zabranama, brisanjima, vredjanjima...pa resih da se i ja pojavim. Sve je to lepo zamisljeno, dosta toga je receno, i moze se reci da ste SVI u pravu, svako od vas ima dobar predlog, samo sve to treba realizovati,znaci treba dosta vremena. Neki od nas nemaju toliko slobodnog vremena , a verujem da smo vecina - NAZALOST -pa ne mozemo ucestvovati u svakom delu foruma toliko cesto. Inace sam registrovan na jednom muzickom sajtu (necu da reklamiram kom ), i mogu vam reci da ako poredim njihova pravila sa nasim, oni su drasticno rigorozniji. Tamo ti se moze desiti da i za najmanjuj sitnicu budes banovan na jedno mesec dana (ako imas srece ), prati se svaki post, svaka rec, ima ljudi iz svih zemalja bivse SFRJ, i ljudi iz daljeg nam inostranstva :)

Mozda je i takav pristup moderatora koristan, to mu dodje kao neki izazov za korisnike.

Samim tim oni koji su tu iz bezveznih razloga dosli da prikupljaju razne podatke u svoju korist i da vredjaju druge na raznim osnovama, osetice se nepozeljnim i tako ce otpadati i klub ce dobiti pravu formu. Ja sam ZA - da se samo registrovanim korisnicima dozvoli pristup CELOM forumu, da se POJACAJU sankcije prema nekim korisnicima - packe , opomene i u najgorem slucaju - BAN ( nedaj Boze nikom ).

Konkretno ja sam registrovan vec par meseci kod vas ali slab sam korisnik iz prostog razloga: POSAO, POSAO, POSAO... Ja sam prijatelji konobar a mi konobari imamo smene ko policija - ludilooooo :) :) veoma malo slobodnog vremena imam, i uvek gledam da ga iskoristim najbolje, a veci deo tog slobodnog vremena sam na NAJBOLJEM forumu - bas ovde. Zato molim, shvatite nas "novajlije", ne odbacujte nas :)

Inace da se pohvalim - Krenulo je prolecnje sredjivanje mog BMW-a, pao je dogovor sa Fandjom, u potrazi sam za ANGEL farovima, pa se nadam uskoro postavljanju slika, da vidite kako to sve izgleda.

VELIKI pozdrav MODERATORIMA i nama ostalim smrtnicim na ovom forumu...ZIVELI !!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

aj konacno da neko da podrsku i nama adminima .....

Link to post
Share on other sites