Recommended Posts

broj poruka broj

(od - do) clanova

0 369

1 - 5 126

6 - 15 92

16 - 30 41

30 - 60 37

60 -100 19

100 - 150 20

150 - 200 3

200 - 300 12

300 - 500 12

600 - 8

poskidala sam podatke i sortirala

necitko :angry:

0 poruka - 369

1 - 5 poruka - 126

6 - 15 poruka - 92

16 - 30 poruka - 41

30 - 60 poruka - 37

60 -100 poruka - 19

100 - 150 poruka - 20

150 - 200 poruka - 3

200 - 300 poruka - 12

300 - 500 poruka - 12

600 - i vise poruka - 8

Link to post
Share on other sites
  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podržavam, jer kad bi se ograničili postovi kao "pitajte majstore" povećao bi se sigurno broj članova za 30%, to je moje mišljenje. Svakako bi se trebalo ograničiti čitanje dijela foruma. I još nešto, možda bi trebalo u rubrici "predstavljanje" članova tražiti njihovo pravo ime i prezime te tačna lokacija. Ovo je samo moje mišljenje :lol: , inače mislim da je ovo sigurno najbolji forum, tj. egoizam amina se i ne primjeti, čovječe ima foruma gdje te odmah ismiju ako ne voziš 525 ili 535 ili ako nije 24v- nebitno ovo je definitivno najbolji forum , ali primjetio sam i ja, čini se da ipak ovdje više vrijede oni koji imaju "slike" sređenijih automobila. Mogao sam i ja slikati tuđa auta a pred kućom golf 1,6D, a onda drugima s..ati, jabih ovo-ja bih ono, nevalja ti ovo itd. :angry: :pilot: :D

Link to post
Share on other sites

sto kaze moja baba mileva ''u malo selo sve se zna'' tako da ti fejkeri sto slikaju tudje aute bice kad tad razotkriveni ..bilo je takvih primera i brzo su na fini nacin razotkriveni i vise se nisu pojavljivali jednostavno su utihnuli ...

Link to post
Share on other sites

O kakvom cinkarenju bre pricate. Pa ljudi dolaze ovde iznose svoja iskustva, savetuju, takodje na drugim forumima isto to rade i sta tu ima lose. Jel mi to nesto krijemo?

Ja sam clan samo ovog foruma vezano za auto-moto industriju, ali i kada bih bio clan jos nekog foruma vezano za ovu tematiku, savetovao bih ljude kako, sta, gde. Zasto, ne?

Ime i prezime, ni na jednom forumu ne traze, vec samo nick, a i cemu bi trazili, kada se mozes predtaviti sa kojim hoces imenom. Da necemo slucajno i br. l.k. da stavljamo.

Ako nesto hocete uraditi, iskljucite ljude koji su neaktivni vise od 1-2 meseca i gotovo.

Po meni ako vam bas nesto smeta, uvedite da na forum mogu samo registrovani clanovi i gotovo. U sustini, onaj koga ne zanima bmw, nece se ni registrovati.

Link to post
Share on other sites

U pravu si donekle, međutim, u rubrici "automobili članova" imamo slike opreme i ostalih detalja, pa onda fino nabrajamo ima li alarm kakva je muzika itd, a onda u forumu "pitajte majstore" detaljno objašnjavamo kako otvoriti e34 bez ključa!?

Možda smo pretjerali u idejama, ali definitivno treba ograničiti dio foruma. Ovo mu dođe kao reklama, ovaj ima muziku od 500e, ovaj ima dvd itd. Što se mene tiče ja se nebrinem, ali možda ipak gadafi kad stavi sliku djeteta u autu treba da se zapita zašto svako, ama baš svako ko posjeti forum može to i da vidi?

Kad smo ulogovani ipak razmišljamo samo o onim ljudima koji pišu postove i odgovaraju, a gosti nepišu, a da li npr. mogu preuzeti sliku? Možda je ovo i jedan od razloga što na forumu ima relativno malo ljudi sa skupim automobilima? Ili možda ko kupi nov M3 nije zaljubljenik u BMW? :angry:

Link to post
Share on other sites

Vidi ima mnogo sto-sta gde nisi u pravu, ali me mrzi da pisem a i da ne ulazimo u polemiku, evo mog predloga za koji smatram da ces se kako ti tako i ostali u potpunosti sloziti.

Dok se neko ne registruje na forumu nema mu pristupa istom.

Izjasnite se o ovom predlogu.

Link to post
Share on other sites

Vidi ima mnogo sto-sta gde nisi u pravu, ali me mrzi da pisem a i da ne ulazimo u polemiku, evo mog predloga za koji smatram da ces se kako ti tako i ostali u potpunosti sloziti.

Dok se neko ne registruje na forumu nema mu pristupa istom.

Izjasnite se o ovom predlogu.

I bolje da nisam u pravu!

Slažem se! :angry:

Link to post
Share on other sites

Nisam za to da pristup bude uslovljen registracijom.Pristup forumu treba da bude za sve jer ce uslovljavanje pristupa forumu odbiti mnogo potencijalnih forumasa.Clan sam nekih belgijskih i holandskih foruma,pristup je za sve,samo se za komunikaciju trazi registracija.Postovi se ne brisu ni posle par godina.Stvar je u tome sto te birokratske procedure odbijaju potencijalne forumase a cilj nam je svima da nas je vise!

Link to post
Share on other sites

Ma jednostavno,kad se urade clanske karte.stavi se clanarina od 100din.(bez veze sam lupio,od koje ce finansirati odredjeni projekti kluba)i svi koji redovno placaju clanarinu,imaju kompletan uvid u ceo forum,ostalima,moze biti dozvoljeno gledanje samo odredjenih stvari,tipa predstavljanje vozila i recimo video materijal,ne edukacija,vec voznja i slicno. :angry:

Sta drugo reci,ne ide ni zabraniti jednima,niti brisati druge..ali pravo resenje ce se naravno naci.. :pilot:

Link to post
Share on other sites

ja sam za oganicen pristup ne reg korisnicima ili kako ih ja zovem špijunima :angry:

tj i registrovanim bi uveo da pri registraciji bude obavezno pretstavljanje :pilot:

a to sto kacim sliku je sto jos uvek imam poverenja ...

ali ujedno zelim i da zastitim svoju i vasu privatnost od špijuna :D

zamislite ovako banalan primer :lol:

imas goste u kući a neko te snima kroz prozor :D

elem ako si covek pokucaj na vrata pretstavi se i bices ponudjen dobrodoslicom :D

jos jedan predlog u sklopu ovih .predlazem da se napravi soba OKUPLJANJE

na banjici ili sta ja znam gde jos, bude pod šifrom isto kao i soba kontakti samo sa dr šifrom ...

pitacu doticne dali zele da ostanu tj da im se oduzmu auta zbog necije ljubomore ili sta ja znam kao prosli put od strane vlasti...

Link to post
Share on other sites

P.S. zelim samo da upotpunim moje pitanje da se to ne odnosi na mene,

nego bude slucajeva da pojedinci nerado docekaju nekog zaljubljenika u BMW iz zemlje Hrvatske...

Mnogo to ruzno deluje.

Link to post
Share on other sites

nisam ni ja primetio ...

uzgred ljudi se ne dele na hrvate .slovence ,bosance ,albance itd

dele se samo na one koji vozi bmw i koji ne :acute:

Link to post
Share on other sites

Postovi su brisani,

a covek se prikljucio 17.10.2007. (na moj rodjendan)

i dobio kritiku da ubuduce pise na Srpskom da bismo ga lakse razumeli.

Ubrzo sam i ja dobio kritiku kako branim Hrvata i kako mu se "uvlacim u guzicu".

Zadnja poseta mu je bila mesec dana nakon toga i to je to...

Link to post
Share on other sites

Možda bi trebalo za takve postaviti link nekih nacionalističkih foruma, pa kad je ovde trpi .. trpi... trpi.. i onda nabrzinu link i onda se tamo lijepo ispuca za cijeli dan :D :D :D

i da, nebranim nikoga, ali stvarno se ponekad teško sporazumiti (dalekopisač, popiknuti se, itd), ali sve u svemu može se.

Link to post
Share on other sites