Recommended Posts

Postovi su brisani,

a covek se prikljucio 17.10.2007. (na moj rodjendan)

i dobio kritiku da ubuduce pise na Srpskom da bismo ga lakse razumeli.

Ubrzo sam i ja dobio kritiku kako branim Hrvata i kako mu se "uvlacim u guzicu".

Zadnja poseta mu je bila mesec dana nakon toga i to je to...

nemam rijeci za ovo...stvarno sramota...odje smo da pomazemo jedni drugima i da nam bude lijepo a ne da se kacimo...

ubuduce ja bi sankcionisao tako nesto...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma ok, glupo jeste, al to je pojedinacan slucaj, ne treba da nas je sad sve sramota zbog toga...btw...izbrisan je i onaj topic o glasanju na tamo nekom linku za Kosovo, jer je neki lik toooliko INSISTIRAO da to nije tema za forum..mislim...ono..ok, nije tema, al ni tamo neki vicevi i razni snimci nisu tema za forum, pa postoje....itd...(i ja umirem od smeha citajuci ih)

Neeeegooo...neko je tamo pomenuo lepe manire i-tako-to...jeste li primetili da tu-i-tamo ima nadobudnih i neadekvatnih komentara, spustanja, miniranja i niskih udaraca? :D

Link to post
Share on other sites
Postovi su brisani,

a covek se prikljucio 17.10.2007. (na moj rodjendan)

i dobio kritiku da ubuduce pise na Srpskom da bismo ga lakse razumeli.

Ubrzo sam i ja dobio kritiku kako branim Hrvata i kako mu se "uvlacim u guzicu".

Zadnja poseta mu je bila mesec dana nakon toga i to je to...

Nemam pojma dali je tada bilo, ali evo ja sam prvi na to reagovao i nakon toga Damarus me je podrzao, koliko se secam.

Sada cujem da je dobio kritiku da brani Hrvata, a ja sam iste kritike dobio.

Verovatno od istog coveka, ta zato ako ubuduce neko tako reaguje, onda neka sam ode sa foruma, jer za takve nece biti mesta ovde.

Ja sam Srbin, a dali je neko Hrvat, Slovenac, Nemac itd. savrseno me zabole k.... bitno je da je covek.

Link to post
Share on other sites

Nije da "raspirujem bratstvo i jedinstvo" sto bi rekao Bora Corba,ali ovde smo svi iz ljubavi prema BMWu a ima nas iz Srbije,Crne Gore,Hrvatske,Bosne i Hercegovine,Svajcarske,Svedske,Kanade....Svaki Bemwejdzija je nas covek bez obzira odakle je ,ljubav prema BMWu manje ili vise je ista.Treba da pretendujemo internacionalnoj dimenziji a ne nekim podelama,diskriminacijama i sl.

Link to post
Share on other sites
Nemam pojma dali je tada bilo, ali evo ja sam prvi na to reagovao i nakon toga Damarus me je podrzao, koliko se secam.

Sada cujem da je dobio kritiku da brani Hrvata, a ja sam iste kritike dobio.

Verovatno od istog coveka, ta zato ako ubuduce neko tako reaguje, onda neka sam ode sa foruma, jer za takve nece biti mesta ovde.

Ja sam Srbin, a dali je neko Hrvat, Slovenac, Nemac itd. savrseno me zabole k.... bitno je da je covek.

javi mi na PM ko je tako reagovao...

Link to post
Share on other sites
javi mi na PM ko je tako reagovao...

Trebam li sada jos da budem i pizdur.na pa kazem imenom to je taj. Ne zelim da imenujem ali zna on sam ko je. Postoji post, ako nije obrisan gde se vidi ko je sve ucestvovao u raspravi, pa se moze zakljuciti.

Ipak, ja sam to i zaboravio pa se i ne zelim vracati unazad, ali zato mi je vrlo drago da se povela rasprava o tome.

Tacnije, pisanje na nacionalnoj osnovi nije dozvoljeno od danas pa ubuduce (nikada nije ni bilo).

Eto tako neka bude definisano i zavrsimo sa tim problemom.

Ja sam Srbin, sto je skroz nebitno, a svi vi koje god da ste nacionalnosti, ste moji prijatelji i braca, te cu vam uvek biti na usluzi i pomoci ako zatreba.

Link to post
Share on other sites
ma ok, glupo jeste, al to je pojedinacan slucaj, ne treba da nas je sad sve sramota zbog toga...btw...izbrisan je i onaj topic o glasanju na tamo nekom linku za Kosovo, jer je neki lik toooliko INSISTIRAO da to nije tema za forum..mislim...ono..ok, nije tema, al ni tamo neki vicevi i razni snimci nisu tema za forum, pa postoje....itd...(i ja umirem od smeha citajuci ih)

Neeeegooo...neko je tamo pomenuo lepe manire i-tako-to...jeste li primetili da tu-i-tamo ima nadobudnih i neadekvatnih komentara, spustanja, miniranja i niskih udaraca? :D

Ovako nekako i ja razmisljam i mislim da pravite od komarca slona.

Inace sam nov ovde, ali mi ne moze promaci cinjenica da je u poslednjih nekoliko dana pocelo malo zesce prepucavanje oko nekih gluposti, i cenim da je to mnogo veci problem nego sto je tamo neko, u jednom postu prozvao tamo nekog, zbog toga sto je Hrvat. Nisam procitao taj post, ali ako se tako nesto desilo, ne podrzavam takve stavove, ali ni to da se tome pridaje ovoliki znacaj.

Sve u svemu... zacin C

Link to post
Share on other sites

E da sam ja to rekao, sada bih fino napisao zašto, zar je moguće da taj "nacionalista" nije pročitao ovaj post.

Sebe smatram nacionalistom, ali to mi ne daje za pravo da s*rem po forumu. Takođe ne mrzim druge, i mislim da treba pokazati gostoprimstvo SVIMA, što je u skladu sa reputacijom srba kao nacije, ovo je ipak Bmw klub SRBIJA i mislim da treba svima da imponuje kada dođe neko sa strane, jer ako je došao neko iz HR, njega sigurno zanima isključivo BMW.

Ljudi, nećemo sramotiti ovaj klub i blatiti njegovo ime. Količina ljubavi prema svom narodu se ne mjeri količinom s*anja koja neko iznese na forumu.

Ko s*re po forumu trebao bi se izviniti, i prestati sa tom rabotom, lako je ovde s*ti kad te niko nevidi.

I kao što reče latinska poslovica: "penis bonus paksimum domus" - ili po naški MIR, MIR, MIR - nije niko kriv! :D :D :D

Link to post
Share on other sites
ma ok, glupo jeste, al to je pojedinacan slucaj, ne treba da nas je sad sve sramota zbog toga...btw...izbrisan je i onaj topic o glasanju na tamo nekom linku za Kosovo, jer je neki lik toooliko INSISTIRAO da to nije tema za forum..mislim...ono..ok, nije tema, al ni tamo neki vicevi i razni snimci nisu tema za forum, pa postoje....itd...(i ja umirem od smeha citajuci ih)

Neeeegooo...neko je tamo pomenuo lepe manire i-tako-to...jeste li primetili da tu-i-tamo ima nadobudnih i neadekvatnih komentara, spustanja, miniranja i niskih udaraca? :D

Jeste pojedinacan slucaj, ali ovo se pise da bi se ubuduce sprecilo to o cemu pisemo.

Treba da nas je sramota ako na sajtu Bmw kluba ne pise "Zabranjeno za Hrvate, cetnike itd..." a kad dodju i na kraju prvog posta u "predstavljanje clanova"

napise "hvala na dobrodoslici" i dobije ovakvo nesto, e to je vec sramota.... Ti se ne sekiraj, pusti da se sekiramo mi koji smo duze na ovom forumu.

A vicevi i sale i sve ostalo dobrocudne prirode, iako nema veze sa Bmw-om, uvek je dobrodoslo na ovaj forum koliko ja kontam.

A prepucavanja oko plina, potrosnje Turbo punjaca u e34-ci, levoj metlici brisaca, rezervnog tocka i sl... toga je uvek bilo i bice,

jer se ipak radi o mnogo razlicitih ljudi i mnogo razlicitih misljenja, bez cega bi nam bilo svima dosadno, zar ne?

@ Nirvana

Da, sad se setih i ja da si ti ucestvovao u raspravi.... tako je bilo.

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

ja sam hrvat i visim vise od svih na ovom forumu i volim ga ko svoj dom i dosada me niko nije zajeb... radi toga i radi toga sam zahvalan sta sam prihvacen ali da mi se desi da me neko provocira radi nacionalnosti to mi se nebi svidilo uopce jer nevolim takve ljude sta su naveli prije mene

BITNO JE DA SI COVJEK A NIJE BITNO KO SI PO NACIONALNOSTI

Link to post
Share on other sites

".... Ti se ne sekiraj, pusti da se sekiramo mi koji smo duze na ovom forumu...."

uf uf uf...si ti nesto alergican na mene? Ko se bre sekira? Ja sam skrozzzz opusten lik...to jos nisi ukapirao?

Link to post
Share on other sites

u PRAVILNIKU foruma jasno stoji sledeca stavka koja vazi podjednako za sve:

NEMOJTE:

- da se svađate i prepirete sa Moderatorima/Administratorima,

- spamovati (slati vecu količinu beskorisnih postova) forum,

- da se svađate sa ostalim članovima foruma,

- "pljuvati" po članovima foruma i njihovim postovima,

- koristiti pogrdne, proste i one reči koje bi mogle nekog da uvrede.

- reklamirati druge sajtove konstantno i

- razgovarati o politici, veri, rasizmu i ostalim stvarima koje bi mogle izazvati svakakve rasprave. Ovo je forum o tuningu...

Administratori zadržavaju pravo da vas momentalno bannuju ukoliko teže prekršite pravila!

tako daaaa......

Link to post
Share on other sites
u PRAVILNIKU foruma jasno stoji sledeca stavka koja vazi podjednako za sve:

tako daaaa......

ne raspravljamo o politici nego o gostoprimstvu,kulturi,bontonu da se ne bi desavale ovakve stvari..stvarno ne kapiram

elem a tamo gde se raspravljalo u pomenutim slucajevima tj.postovima trebao si da reagujes pravovremeno kao sada :D:D

Link to post
Share on other sites

ne kazem da mi sada u ovom postu raspravljamo o politici, nego pricam inace za takve slucajeve...naveo sam samo da je to zabranjeno na ovom forumu (i ne samo na ovom nego svakom auto forumu)...

btw. kao sto vidis ja za to nisam znao, tako da nisam ni mogao da reagujem... ko je brisao ne znam

Link to post
Share on other sites

da i ja dam zavrsnu rec .... nema politike , niti nacionalizma , svi su dobrodosli , i hrvati i slovenci i crni i beli i crveni , ko god bude tumarao po tome i vredjao pa makar i spomenuo neku glupost vezano za to , dobija trajni ban

kraj rasprave o tome

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Nema ogranicenog pristupa zasad!

Na hrvatskom bmw forumu postoji tema "vise ne mogu na forum" i objasnjenje sta se desilo...neregistrovani clanovi mogu da gledaju oglase i pitanja majstorima....nema gledanja members liste, automobila, slika i ostalog...pozz

Link to post
Share on other sites