Recommended Posts

sory , jedno pitanje: koliko je ta kuka, ako si je kupio. mislio sam ja uzeti za mog karavana da ga nebi akao unutra a neznam ni koliko kosta ni gde bi mogao nabaviti.

Link to post
Share on other sites

Ne znam koliko kosta,ja sam kupio auto i trenutno je na autu,ali sam se dogovorio sa jednim covekom,dao sam mu kuku i jos nesto para i uzeo fabricke sedmokrake 17tice alu felne...pa sad treba da je prebacim sa moje limuzine na njegovog karavana...

Link to post
Share on other sites

Kuka kod šapčana oko 100e pre dva meseca prijatelj kupio,malo novosti oglase prelistaš, a imaš lika u Mladenovcu možda on ima ako treba broj javise. :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

kad je rec u kukama, koja je varijanta da se stavi kuka na e36, kako? ja se sagidnjao i gledao i sve mi se cini da bi branik morao da prorezujem. na sta se kaci kuka kod e36 sedana

Link to post
Share on other sites

Skidac branik i kacis na sasiju ispod sine branike. Seces eventualno malo onaj plasticni lip na braniku.

Link to post
Share on other sites

Kuku dobijaš sa šinom znači umesto tovje šine stavljaš tu koju dobiješ kad kupiš kuku, i kako reče Leon samo zasečeš deo branika :)

Link to post
Share on other sites

ako je kuka 100e, onda dodaj jos 200 i kupi juga uz koji je u fabrickoj opremi kuka, pa njega akaj, nemoj na bmw-a kuku molim te :dance3:

Link to post
Share on other sites

ako je kuka 100e, onda dodaj jos 200 i kupi juga uz koji je u fabrickoj opremi kuka, pa njega akaj, nemoj na bmw-a kuku molim te :dance3:

A sta fali kuka na BMW-u??? Na kuku zakacis prikolicu, a na nju leti Sky Jet, a zimi Motorne sanke.

Link to post
Share on other sites