e30 325i //M-Technic 2 '89.


Recommended Posts

Ne znam da li se secate ovog autica,beshe jedno vreme u rublici "oglasi-automobili" ovde na forumu.Sada sam veseli vlasnik koji je krenuo u sredjivanje havarije i ostalih sitnica i to treba da bude zavrsheno za nekih 20 dana.Cilj je da se auto vrati u potpuno fabrichko stanje shto se tiche izgleda.Dolaze u obzir samo tochkovi 16" ili 17". Trebalo bi da stignu Hellini crni farovi,crni migavci i maglenke i shtopaljke u alpina stilu kompletno crvene ili Heline crne.. Josh uvek razmishljam da li da bude ta varijanta zbog boje auta ili potpuno fabrichka koja bi mozda bila i najbolje reshenje.. Evo i par slichica starog auta koji je sada u vlasnishvu drugara koji nas posmatra a nikako da nam se pridruzi,nece kaze da se registuje dok zvanichno ne sedne u auto tj. dok ga ne registruje i ne prenese na sebe a i dok ga ne odveze iz mog dvorishta :) :) :)

dsc06498rm0.th.jpg

dsc06499bz8.th.jpg

Evo sad par slichica u onom stanju a chim bude gotovo sa radovima eto i novih..

75614346co4.th.jpg

98466738gw7.th.jpg

22132359xx9.th.jpg

10ji4.th.jpg

11xw9.th.jpg

24wp7.th.jpg

23sq2.th.jpg

Za one koji se secaju priche oko kolichine para koja potrebna za sredjivanje..delovi+ruke+vadjenje motora,panter,sklapanje,farbanje=1200e

Eto drugari.. za dvadesetak dana konachno se vidimo na Banjici kako dolikuje a do tad se dovozim mojom uchionicom(yugo bre) :) :)

29lf5.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ stole LIJEPI MALI I JEBENO BRZI AUTOMOBILI :)

drug sretno u radovima kockice sa M tech opremom su jako rijetke ja imam Mtech1 ali da mi je naci sve to ko u tebe lijevi bubreg bi dao :)

Link to post
Share on other sites

Ti si bese rekao da nisi navikao da odslepas auto vec da ga odvezes :)

Sala mala, sve cestitke da ga lepo sredis po svom ukusu i da bude full :)

P.S. Ipak nisu samo delovi od napred vec mora panter?

Edit: Bilo bi lepo da i radove propratis slikama...

Link to post
Share on other sites

Ti si bese rekao da nisi navikao da odslepas auto vec da ga odvezes :)

Sala mala, sve cestitke da ga lepo sredis po svom ukusu i da bude full :)

P.S. Ipak nisu samo delovi od napred vec mora panter?

Edit: Bilo bi lepo da i radove propratis slikama...

:) :) ;) :) Jes' brate,rekoh al porekoh,ne znam shta mi bi :D :D :D Volim taj Bmw tako kockast,shta cu :D

Mora panter,ali samo malo ali koshta puno :D U toku nedelje odo' na vr' Kosmaja gde je auto trenutno na sredjivanju da placam drugara koji radi auto,radovi su negde blizu polovini i sad ima shta da se slika,postavicu slike sigurno :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zvahvaljujuci Aci (BMWe30) za 7 dana bi auto trebao da bude gotov! Sutra mi mi Aca faca isporuchuje sve delove koje sam dobio stvarno po drugarskim cenama pa plus na te cene i popust!! :) Znachi kome trebaju delovi za kocku nek se javi choveku bez blama i moze da dobije i drugarski savet shta gde i kako,shta mu stvarno treba a shta ne,lik je stvarno prijatan i josh shto je najbitnije cene delova su stvarno extra a vidi se na onim slikama iz oglasa sa kakvih su automobila delovi..

Sutra slikam prvu fazu radova i kachim slike :preved: :blink: :blink:

Link to post
Share on other sites

Uzeo sam servo ali mi mozda nece trebati. Dacu ga po istoj ceni za koju sam ga i kupio (120e) ako se ispostavi da mi ne treba.

Ps: nisam okachio nove slike jer su loshe,slikao sam po mraku.. :wink2:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Da li da oprostim drugaru na chekanju ili ne? :preved: :king: :good: Cheka me za lovu,stoji, ali shto primi ove krsheve preko reda.. :D

dsc00046wa6.th.jpgdsc00047nb8.th.jpg

Ma nisam mogao da odolim.. :o

dsc00048ow4.th.jpg

A moja mashina je chekala..

dsc00042ts3.th.jpg

I dochekala.. :P Uskoro bre!

Link to post
Share on other sites

Nije,ovo je druga. E36 je bio i onda i josh nije gotov. Za neki dan stize i nova 7-ica i Audi Q7. Ma radi Zvonce,samo puca,ali ubicu ga shto prima te "krsheve" preko reda! :(

Link to post
Share on other sites

Ostalo je josh da se odradi farbanje i neke sitnice. Farba se samo prednji kraj, branici i spojleri pa ce tad da bude resheno i ovo udubljenje.Na kraju ide i poliranje i to je to.. Evo i jedne stare slichice.. 33qv7.th.jpg

Link to post
Share on other sites